V případě problémů s fórem, připomínek či dotazů použijte prosím tuto sekci.

Moderátoři: martin_100, Olda, david

Odpovědět
Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

Firmy a dopravci muzeme klidne prejmenovat na "Nadavky a pomluvy" :)
úte lis 10, 2009 6:11 pm

Uživatelský avatar
BajlachVT
Punk's Not Dead
Příspěvky: 1763
Registrován: ned srp 24, 2008 12:36 am
Bydliště: Scotland

Příspěvek

Firmy a dopravcou....tam by sa malo dat aby ten zoznam firem si pozrel kazdy pred tym nez zalozi novu temu....(firmu) lebo den co den sa zakladaju tie iste firmy...a zoznam ja podla abecedy...tak neviem ci podaktori su taky lenivy alebo blby :roll:
úte lis 10, 2009 6:13 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

no např. firma Golem v seznamu není a když tam není pak někdo založí téma Golem no hold i to se může stát.
úte lis 10, 2009 6:14 pm

Uživatelský avatar
BajlachVT
Punk's Not Dead
Příspěvky: 1763
Registrován: ned srp 24, 2008 12:36 am
Bydliště: Scotland

Příspěvek

Idem to tam hodit. Diks....ale vies denne sa tam pretoci kopec firiem a su nato ludia co to maju nastorosti...ale proste kazdy ma aj ine povinosti a nie 24 hodin sediet nad temou firiem a mazat temy po nechapavych....ked to tam neni tak upozornte moderatorou co to maju nastarosti SZ :wink:
Naposledy upravil(a) BajlachVT dne úte lis 10, 2009 6:24 pm, celkem upraveno 1 x.
úte lis 10, 2009 6:17 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

souhlasím
úte lis 10, 2009 6:20 pm

Uživatelský avatar
BajlachVT
Punk's Not Dead
Příspěvky: 1763
Registrován: ned srp 24, 2008 12:36 am
Bydliště: Scotland

Příspěvek

Hm GOLEM v zozname vidim GOLEM KARLOVY VARY http://www.liaz.cz/forum/viewtopic.php?t=1331 :!: :!: :!: tak teraz neviem ci za jedna o 2 firmy alebo su 2 temy na jednu firmu.
úte lis 10, 2009 6:22 pm

Uživatelský avatar
-Ondra-
Příspěvky: 2039
Registrován: ned bře 08, 2009 11:11 pm
Bydliště: Křižanov

Příspěvek

BajlachVT: Ty jsi taky moderator??
...Moje práce je mým domovem...
úte lis 10, 2009 6:23 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

já jsem blb to bylo DB Trans z Bohumína já jsem vůl omlouvám se se mi to poplantalo promin uvedl jsem tě v omyl :wall:
úte lis 10, 2009 6:31 pm

Uživatelský avatar
BajlachVT
Punk's Not Dead
Příspěvky: 1763
Registrován: ned srp 24, 2008 12:36 am
Bydliště: Scotland

Příspěvek

To teda si ... aj to tam je...tu firmu som pridaval do zoznamu ja . DB Trans http://www.truck-forum.cz/forum/viewtopic.php?t=4464 :wink:
úte lis 10, 2009 6:33 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

no ale včera nebo předevčírem tam někdo založil nový db trans tak jsem mu dávál tam odkaz na ten původní.
úte lis 10, 2009 6:40 pm

Uživatelský avatar
Martin Kopecký
Matty
Příspěvky: 377
Registrován: úte dub 07, 2009 9:31 pm
Bydliště: Jičín

Příspěvek

Globe : já bych to nepřejmenoval ale smazal....
náhradní díly - www.e-cat.cz

jde to tu do řádný pr*ele...
úte lis 10, 2009 7:03 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Pánové, (a dámy případně;-) )....téma Firem a dopravců prosím (zatím) vynechejme. (To neznamená ale, že to nechci řešit).


Spíš mě zajímá to případné zpřísnění zdejšího řádu. Vyjádřím se k tomu později, za pár hodin.

Nicméně zatím mne zaujalo, že tu "špatnou náladu" tady způsobují i případné negativní názory na vozy Tatra. Je ještě někdo, kdo je stejného názoru? Já měl za to, že ač moderátoři mají své oblíbené značky (u Tatracybera je asi jasné jaká to je:-) ), tak že dokáží posuzovat a reagovat na vše střízlivě a objektivně. Je v tom opravdu ten zakopaný pes?
úte lis 10, 2009 7:08 pm

Uživatelský avatar
BajlachVT
Punk's Not Dead
Příspěvky: 1763
Registrován: ned srp 24, 2008 12:36 am
Bydliště: Scotland

Příspěvek

Uprimne a vazne ja som v teme TATRA bol 2 krat vzivote :lol: :lol: :lol: Ta tema ma nelaka :wink:
úte lis 10, 2009 7:10 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

ano jen v tom je zakopaný pes protože prostě nesnesou kritiku od lidí co v tom jezdily a nejsem to jen já.nikdo nekritizuje podvozek ale šlo jen o kabinu a politiku fabriky a vždy se našel někdo kdo toho kdo kritizoval nazval něčím nejmenovaným atd.neříkám mám na tom určitý podíl protože zatvrzelost některých mě docela prudila.jistě ne vždy jsem reagoval správně a citlivě ale žiji v kraji kde ta fabrika je a zaměstnává lidi jezdil jsem tam do servisu a tak se člověk dostal taky k určitým věcem a když už politika štvala člověka který byl srdcař tatrovácký tak je to na pováženou a v plno věcech jsme se i zhodly ale tady na foru k tatře přispívají snad nějací kluci co to vyčetly z brožur.kluci co s tím i jezdí prominou.
úte lis 10, 2009 7:15 pm

tatracyber
Medvěd
Příspěvky: 3182
Registrován: čtv bře 09, 2006 4:27 pm
Bydliště: Reichenberg

Příspěvek

TAk já to své přísné moderování zkusim vysvětlit ještě trochu jinak, snad už to všichni pochopí. Hádky v tatře byly v podstatě vždycky. Někdy mírné, někdy ostré. Postupem času jsem došel k závěru, že je lepší utnout hádku vyvolávající diskusi, než to nechat dojít až k hádce kde si lidi nadávaj. Troufám si říct, že jsem za ty dva roky moderování dokázal rozpoznat co hádku vyvolá a co ne. Ti lidé co sem chodili za kvalitními příspěvky to pochopili a raději ustoupili a své pozitivní i negativní názory sem raději nepsali. Bohužel většina lidí to nepochopila, i když jsem se to mnohokrát snažil vysvětlit a proto jsem si vysloužil přezdívku bolševickýho cenzora (to jen namátkově co mi přišlo skrz SZ). Nešlo mi o to zakázat někomu mluvit o tatře negativně. šlo mi o zachování kvality diskuse, kvality příspěvků, aby to mělo nějakej přínos. To se mi nepovedlo, možná jsem zvolil moc přísný a špatný postup. Do poloviny letošního roku to celkem fungovalo a myslel jsem si, že bylo mé přísné moderování správně pochopeno. Nebylo, kvalita příspěvků je teď ve většině diskusí celého fóra nulová a já jsem pomlouván.

(To jen tak reaguji na to co se tu místy řeší a na to co je mi psáno skrze SZ, ICQ a maily)
Naposledy upravil(a) tatracyber dne úte lis 10, 2009 7:42 pm, celkem upraveno 2 x.
úte lis 10, 2009 7:29 pm

Odpovědět

Zpět na „Správa fóra, připomínky, oznamovna problémů s fórem “

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů