V případě problémů s fórem, připomínek či dotazů použijte prosím tuto sekci.

Moderátoři: martin_100, Olda, david

Odpovědět
stř úno 27, 2013 10:12 am

Mamlas
Příspěvky: 515
Registrován: ned úno 20, 2011 7:40 pm
Bydliště: Okolo Hradce
Kontaktovat uživatele:

Asi nepovolená reklama

Příspěvek

Davide, ještě není smazáno tohle

http://www.truck-forum.cz/forum/viewtopic.php?t=11656
stř úno 27, 2013 4:19 pm

Uživatelský avatar
mischicka
Příspěvky: 665
Registrován: ned črc 04, 2010 12:46 pm
Bydliště: různě

Příspěvek

Tady taky trochu spamu k promazání a to už nemluvím o slovníku:

http://www.liaz.cz/forum/viewtopic.php?p=536277#536277
stř lis 27, 2013 4:14 pm

Uživatelský avatar
Leoš H
Příspěvky: 2668
Registrován: pát zář 26, 2008 10:30 am
Bydliště: Hulín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Já teda nevím, Toretta a jeho humor znám za ty roky tady dobře.
Ale o Tobě nevím nic. Připadáš mi jako potrefená husa co se bude hlásit furt. :roll:
* LIAZ 150.261 4x2 S3 s HNJ Fassi F95 *
stř lis 27, 2013 4:21 pm

Venca R
Příspěvky: 1975
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Příspěvek

Toretto je takovej odjakživa. Máš liazku? Haní Ti ji? Ne, tak vychladni nanuku
stř lis 27, 2013 5:12 pm

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

Ač mě Toretto občas taky dokáže pěkně nakrknout, tentokrát nevidím jediný problém - je to prostě jeho osobitý humor...
stř lis 27, 2013 7:49 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

OK, hoši, ale jen proto, že to je Torreto vám přijde i ta SZ, co poslal, vtipná? Musím si ji ještě párkrát přečíst, ale mám obavu, že ani pak se tomu nezasměju. :roll:
stř lis 27, 2013 8:18 pm

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

O SZ jsem nepsal, jen o výlevech na fóru. To by mělo 50 lidí BAN podle toho hnoje co mi chodí do SZ. Kdybych měl vše co mi lidi píšou zveřejnit, šlo by to až po 22 hodině... SZ je od toho, aby byla soukromá.
stř lis 27, 2013 8:31 pm

Uživatelský avatar
mischicka
Příspěvky: 665
Registrován: ned črc 04, 2010 12:46 pm
Bydliště: různě

Příspěvek

Kdo z Vás to byl, kdo tu o pár příspěvků vedle psal o tom, že fórum dělají jeho uživatelé?

Přijde Vám tedy normální psát si tu o sračkách, ubožácích a nadávat si do nanuků? Potom jsem asi měl jen procedit mezi zuby něco jako "chápu tě ty zamrdanej sparťane, nejspíš tvoje máma dneska jako obvykle šoustala dřív s tvým bráchou a pak až s tebou" a bylo by to vlastně ok. Neudělal bych nic jiného než on a forum by vlastně dál vzkvétalo a uživatelé mladší 15 let by se aspoň měli co přiučit.

Mě osobně to tedy moc normální nepřijde, stejně jako reakce některých dalších tady - úplně v klidu s tím dokážu žít a dokonce nebudu ani dnes brečet do polštáře, ale myslím, že k fóru, které je na takové výši, tohle prostě nepatří. Každý jsme nějaký a máme své mouchy, ale pak tu jsou ještě jisté společenské konvence a ubožáci, sračky a další nadávky do nich nepatří ani ve třetí cenové a omluvat to osobitým humorem?! Kam jsme se to dostali, když jsme jen dva z celého fóra, komu to nepřijde ani normální ani vtipné?!
čtv lis 28, 2013 1:24 pm

HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

mě by třeba zajímalo co zrovna tebe žere? To že se tobě nelíbí něčí humor a že te pošle do prdele protože buzíš úplně stejně jako v tatrách? Co tě vede k tomu, že si tady hraješ na nějakýho samozvanýho regulovčíka? Oháníš se tím, že forum dělají uživatelé - tobě dal někdo nějakej patent na morální kodex? To že tebe něco uráží, neznamená že ostatní taky.
a opakuju - Od toho jsou tu moderátoři aby to řešili a ne ty!

Nevšiml jsem si, že krom modelů bys tady někomu nějak aktivně radil nebo něco takovýho, narozdíl od Torreta a všech, kterejch se ta diskuze tejkala.

cejtíš se nějak líp, nebo se ti zvedlo ego díky tomu, žes namíchnul člověka kterej tu aktivně příspívá od roku 2006 ergo, že zrovna lidi jako Torreto by měli bejt tuplem takřka uctívaný tím, že jezdí a udržují Liazky, protože kdybys nebyl roura tak bys věděl, že tuto forum vzniklo jako odnož od Liazáckejch stránek. Proto je taky v liazkách největší diskuze o značkách.
čtv lis 28, 2013 5:20 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

HADe sorry, ale když má někdo potřebu blejt někomu jinýmu do soukromejch správ takový hezký a milý věci, nebudu ho uctívat ani kdyby jezdil pěti liazkama najednou a o všech tu pravidelně zveřejňoval provozní deník.

a jako jakej je poměr užitečnejch příspěvků k povolenejm urážkám a nadávkám? A stačí míň užitečnejch příspěkvů v LIAZech abych mohl někmu říct, že je ko*ot (třebaaaa, 10?) něž v modelech (tam by to muselo bejt třeba 15?)?. Proberu to s ostatními moderátory.

Neupírám torretovi jeho odborný znalosti, ale to je takovej problém se tu o ně podělit slušně?
čtv lis 28, 2013 10:01 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

a pak jsou tady taky takový který prudeji po soukromých zprávách a na foru,pak si trapně změneji nick a mysleji si jak stím vydrbali a dělaji že nic :lol:
2x Nissan atleon 210
čtv lis 28, 2013 11:46 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Vážení, pročetl jsem si něco málo, co kolega uložil do archivu....a nehodlám tuto vaší žabomyší válku řešit. Chyby a provokace jsou na obou stranách, obě strany se nechovaly zrovna diplomaticky. Dál není co řešit. Tečka, nazdar, vyřešte si to třeba v soukromých zprávách, ať to je jen mezi Vámi.

_________________________________________________________
"Chytrý člověk útočí na názor nikoli na autora."
pát lis 29, 2013 8:36 am

Uživatelský avatar
mischicka
Příspěvky: 665
Registrován: ned črc 04, 2010 12:46 pm
Bydliště: různě

Příspěvek

Za co pane Bože, za co?!

Jsem velmi rád, že aspoň Globe si tady vidí dál než na špičku vlastního nosu:wave:

Ostatní nechť si pustí http://www.youtube.com/watch?v=Hllk21wloMo a zamyslí se nad sebou, já jdu zatím honit příspěvky, chci už mít taky právo říkat všem, kteří se mi nelíbí, zrmdi :wall: :wall: :wall:

Jen ještě jeden komentář pro hlavního admina - byla to Tvoje prdel, kterou jsem tu před pár týdny chránil, když jsem se ozval kvůli porušování autorských práv, ale vidím, že je pod Tvojí rozlišovací schopnost postřehnout, že právě od té doby tu někteří mají problém, který evidentně nezvládají a aby si to sami v sobě obhájili, kydají. :roll:
pát lis 29, 2013 9:45 am

HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

myslíš ten problém, kterej si sám vytvořil...
pát lis 29, 2013 10:12 am

Odpovědět

Zpět na „Správa fóra, připomínky, oznamovna problémů s fórem “

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů