V případě problémů s fórem, připomínek či dotazů použijte prosím tuto sekci.

Moderátoři: martin_100, Olda, david

Odpovědět
Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

referendum o BANanu?

Příspěvek

Davide a vyssi vedeni,

nebylo by mozno dat do pravidel veticku o tom, ze kdyz tu nekdo bude vseobecne prudit, ale ne zpusobem odporujicim soucasnym pravidlum (konkretne mam na mysli sibra, ktery, ac explicitne nic neporusuje, cpe ty svoje chytry reci naprosto vsude a zpusobuje tak naprosto nesmyslny debaty), vyhlasilo by se jakesi "referendum," kde by ostatni foraci mohli odhlasovat BAN pro nekoho? byla by to i motivace pro vsechny k lepsimu chovani....
sob čer 11, 2011 8:41 am

Uživatelský avatar
michi84
Příspěvky: 465
Registrován: ned dub 06, 2008 10:09 am
Bydliště: Stará Boleslav

Příspěvek

Jsem pro referendum 8)
Scania Touring 2016
Volvo FH500
Volvo FH460
Scania Topline R420
Renault Premium 420 DCi
MB Atego
Praga V3S 2003
sob čer 11, 2011 6:46 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

podle mě tohle není dobrá cesta.ono někomu člověk nesedne protože hold má jiný pohled na věc jako většina a bude mu dán BAN jen proto že se někomu nelíbí jeho názory.
např. zminovaný Sibr nesedí plno lidem,některé jeho názory jsou např. pro mě silně nesmyslné,ale někdy trefně a vtipně udeří přesně.
podle mě pokud někdo diskutuje slušně a má jen jiný názor na věc,neznamená že ho odpůrci uzemní Banem :!:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
sob čer 11, 2011 7:13 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

souhlasím s Honzou a i bych asi dal ještě možnost i "příbramskýmu Schimimu" :wink: čas to vokáže....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob čer 11, 2011 7:22 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

NE! Chápu, co píše Globe a vím , jak to myslí. Nicméně jsem proti. Už to tady přece bylo hodněkrát (takový provokatér)...a jako hodněkrát jsem říkal, že to je i na Vás. Nereagujte a je to. Jenže když se s někým začnete přít, tak pak to provokatéra bude o to víc bavit. A takovýhle BANy je dost ošemetná věc, jako trest smrti. Nechte tohle prosím na mě. Samozřejmě, že můžu někoho vybanovat hned. Ale když neporušuje pravidla, tak nemůžu někoho vybanovat za "jiné názory". Děkuji za pochopení a věřím, že to tu vydržíte i s takovými lidmi.

______________________________________________________
Poznámka pod čarou: pokud se pamatuju dobře, tak takhle nějak by jsme vybanovali i Roadtraina. A co dál? Pak se shodne 20 lidí, že chce zabanovat třeba mě či Globeho a ...co udělám?
sob čer 11, 2011 7:24 pm

Venca6
Příspěvky: 235
Registrován: pon úno 22, 2010 3:03 pm

Příspěvek

já si myslím, že se takto zaujatost neřeší.
ještě že to chápe náš hlavní admin :wink:
sob čer 11, 2011 9:02 pm

Uživatelský avatar
pavel78
Příspěvky: 1298
Registrován: čtv led 29, 2009 2:06 pm
Bydliště: Budyně nad Ohří

Příspěvek

taky myslím, že David má pravdu, nehledě na to, že uživatelů TF je asi hodně ne? a aby bylo referendum platné musí být minimálně 50% účast (legrace :lol: )
Schimi myslím sakra přestřelil, nesmyslně napadal ostatní členy a pro srovnání s roadem ten sice remcal remcal všude, ale nikoho neurážel ani nenapadal.. asi tak bych to viděl
:wink: nechte to v rukou Davidových
:hand:
ned čer 12, 2011 7:51 am

Uživatelský avatar
Foglik
čelo až na záda
Příspěvky: 1899
Registrován: stř čer 04, 2008 9:41 pm
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jak píše David, nejvíc takového člověka odradí to, když na něj nikdo nereaguje. Baví se tím, že se lidi začnou dohadovat a když se tak neděje, zabalí to sám.
Jenom jak přesvědčit lidi nereagovat na hlouposti :lol:
úte čer 14, 2011 8:49 am

Leo123
Příspěvky: 1
Registrován: úte led 07, 2014 1:23 pm
Bydliště: Faisalabad

Posy

Příspěvek

naprosto nesmyslny debaty), vyhlasilo by se jakesi "referendum," kde by ostatni foraci mohli odhlasovat BAN pro nekoho? byla by to i motivace pro vsechny k lepsimu chovani....
:arrow:
SABer*
stř led 08, 2014 5:40 am

Menfis
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 94
Registrován: pát zář 20, 2013 6:39 pm
Bydliště: Ustecky kraj

Příspěvek

3 roky poté. Ale když jsi to vytáhl, tak já bych tohle nechal na moderátorech a administrátorech. To že někdo má svojí "pravdu" a štve tím ostatní opravdu nemusí být důvod dostat ban. Pokud by se daval ban jen za to že má nědo jiný názor než většina, tak už tady asi nepíšu :) Ač jsem tu chvíli oproti jiným forum.
stř led 08, 2014 9:41 pm

Odpovědět

Zpět na „Správa fóra, připomínky, oznamovna problémů s fórem “

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů