V případě problémů s fórem, připomínek či dotazů použijte prosím tuto sekci.

Moderátoři: martin_100, Olda, david

Odpovědět
Venca R
Příspěvky: 1976
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Příspěvek

To se necháte tak snadno vytočit? S.rte na něj...
sob kvě 05, 2012 9:09 pm

Tomb

Příspěvek

Můj důvod ke zrušení účtu je čistě osobní a nemá nic společného se zdejším honem na sibra. Zjednodušeně řečeno se mi tu nelíbí. Někdy v 17. stol. filozof Voltaire vyřkl: Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale až do smrti budu hájit Vaše právo to říkat. :idea:
Takže má žádost je trvalá a platná, a doufám v její brzké vyřízení. 8)
sob kvě 05, 2012 11:04 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Žorž.FH12

Příspěvek

Ty vole ...nebu´d vul.... :wink: :roll: :D :D nikdy se nehádej s trubkou...ostatní by si mohli všimnout, že mezi Vámi není rozdílu.... :think: :doh:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob kvě 05, 2012 11:05 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

...

Příspěvek

kurva ten žorž mě sere zrovna jeden co to má v palici vpořádku a chce se nechat zrušit :roll: chce se mi ztoho blejt du si dát slivovici a radši spát :!:
2x Nissan atleon 210
sob kvě 05, 2012 11:18 pm

Žorž.FH12
Příspěvky: 1054
Registrován: stř črc 01, 2009 12:53 am

Příspěvek

Tome dík za kompliment v SZ a vlastně aj tady .. vysvětlení jsem podávat původně nechtěl ale pro přépad kdyby se někdo jako ty ptal.. zrovna ty a tvoje zábavné ( nejen tvoje )a smysluplné příspěvky by byly to poslední proč tu končím, prostě mě to tu přestalo bavit skrz hádky, kydy a vzájemné napadání pomalu půl fora které se nesmyslně štve navzájem proti sobě..

Doteď to byla zábava, zdroj informací, rad, relaxu, zábavy a zážitků jiných po každodenním procesu které jsem si rád i pozdě v noci rád pročítal a snad se i schopně zapojil ale tohle handrkování,napadání a nutné dělání blbce jeden z druhého .. fakt toto pročítat nemám za potřebí a rozhodl jsem se toho aktivně neúčastnit..

Radši veznu knížku než každý den pročítat jaký je kdo debil a kdo má navrch :wink:

Jinak rád písnu kdo má zájem s každým normálním, kontaktů je tu na mě pár a klíďo se i rád poznám live , nou problém ale fakt v tento moment je to tu o ničem ..
ned kvě 06, 2012 3:11 am

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Žorž.FH12:
1) Pravidla: 15. V případě zrušení účtu uživatele, ať vyžádané či ze strany provozovatele, nebudou smazány jeho příspěvky umístěné na truck-forum.cz . . Je mi líto, nemám kapacitu a trpělivost na to, klikat celou neděli po fóru a vymazávat po jednom 855 Tvých příspěvků ;-). Takže proto příspěvky zůstanou, děkuji za pochopení.

2) Mrzí mne, když se rozhodne zrušit účet jeden z těch rozumnějších a kvalitních uživatelů. Nicméně si říkám, zda tohle není opravdu jen demonstrativní výkřik. Není jednodušší prostě přestat psát či přestat číst problémová témata? Jo, jasně, když vlezeš do sekce Firmy, nebo třeba do legislativních témat, kde se hádá sibr se zbytkem světa, tak je to unavující. Ale nevšiml jsem si, že by v nejoblíbenějších tématech (Kdo koho potkal, kam se odvezeme, naše vykládky/nakládky,.. či pro tebe třeba v sekci Volvo) byly nějaké výrazné problémy. Takže z toho právě soudím, že je zbytečné takto demonstrativně si nechat rušit účet a stačí případně se stáhnout do ústraní. Nicméně to je můj úhel pohledu, máš na zrušení samozřejmě plné právo a pokud mi zde potvrdíš, že opravdu tě mám smazat, smažu tě. ;-)
ned kvě 06, 2012 9:59 am

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tomb: Zrušeno.
ned kvě 06, 2012 10:15 am

Žorž.FH12
Příspěvky: 1054
Registrován: stř črc 01, 2009 12:53 am

Příspěvek

david:

1) tak v tom případě samozdřejmě po tobě nemůžu chtít tohle jednotlivě promazávat, to je jasné je to už nějaký čas co jsem se zabýval phpBB a měl jsem pocit že to umožnuje hromadný výmaz příspěvků .. takže to neřeš.

2) Demonstrativní to určitě není, spíš když odněkud odcházím nebo mám v plánu odněkud prchnout tak jsem zvyklý nenechávat pozůstatky, takový můj osobní tik :) proto jsem žádal o výmaz.

Jinak máš kus pravdy, ale v hodně tématech to poslední dobou nesmyslně vře a už to přestává být čitelné .. bohužel jde o témata kde jsou potenciálně nejhodnotnější informace a které čtu nejvíc a které jsou těma únavnýma osobníma rozepřema degradované na hodně nízkou úroveň.

Nakonec asi máš s tím pasivním setrváním pravdu a trochu se mě to rozleželo tak to zatím nech tak .. okej ?
pon kvě 07, 2012 12:53 am

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Oukej ;-)
pon kvě 07, 2012 7:02 am

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

:wave:
2x Nissan atleon 210
pon kvě 07, 2012 9:29 am

Radek_s
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3270
Registrován: stř čer 13, 2007 11:46 am
Bydliště: Opava - Czech Republic

Příspěvek

Odejdem všeci a bude klid :D :D
pon kvě 07, 2012 9:43 am

Uživatelský avatar
TACHO.1
Příspěvky: 1734
Registrován: stř črc 29, 2009 11:50 am
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Mám dost urážek ze strany Síbra, který má popletené veškeré nařízení a vyhlášky do hromady. Když mě pošle někam do ....., je to reakce na jeho jiný názor ale že zde všechny mate a jakmile do jeho témat nikdo nenapíše ani slůvko, tak s tím vleze úplně všude, mám dost. Ptám se proč sem píšu, když je zde takový machr a toto je už i na mě moc, přesně jak Síbr napsal.

Sory za OT, ale neodpustím si poznámku:
Na vnitro možná 561 stačí, protože tady úřadují jen učni lobisty Tacha. Ale v EU můžete narazit, tam úřadují i nezávislí šíbři

Výstižný název článku: http://www.rozhlas.cz/cro6/stop/_zprava ... ce--138762 [/color]

Tímto způsobem se urážet nenechám.

Nechci aby někdo mazal mé příspěvky a nebo rušil můj účet ale už zde nenapíšu ani čárku, právě kvůli Sibrovi.
on-line poradenství pro řidiče
https://www.facebook.com/groups/939367739437323/
úte kvě 15, 2012 8:04 pm

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

TACHO prosím neodcházej, Tvoje příspěvky jsou jedna z mála věcí, které na tomhle fóru ještě mají smysl. A osobně jsem pro okamžitý BAN uživatele SIBR za urážení - to co SIBR udělal je porušení pravidel :!: To si to tady necháme rozmršit jedním "ředitelem zeměkoule"?
úte kvě 15, 2012 8:14 pm

Uživatelský avatar
TACHO.1
Příspěvky: 1734
Registrován: stř črc 29, 2009 11:50 am
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Nezlob se na mě ale Sibr už to opravdu dost přehání.
on-line poradenství pro řidiče
https://www.facebook.com/groups/939367739437323/
úte kvě 15, 2012 8:16 pm

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

Já s Tebou bezvýhradně souhlasím a navrhl jsem ho na BAN.
úte kvě 15, 2012 8:17 pm

Odpovědět

Zpět na „Správa fóra, připomínky, oznamovna problémů s fórem “

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 hostů