V případě problémů s fórem, připomínek či dotazů použijte prosím tuto sekci.

Moderátoři: martin_100, Olda, david

Odpovědět
Jirkaa
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 4:52 pm

Příspěvek

Docela škoda, snad brzy přehodnotíš svůj názor a budeš i nadále přispívat a s notnou dávkou trpělivosti budeš některé uživatele (Sibra :D ) ignorovat. Nenech se jím dále vyprovokovávat
úte kvě 15, 2012 8:20 pm

Uživatelský avatar
Globe
řidič angličáku
Příspěvky: 4787
Registrován: pon srp 28, 2006 4:55 pm
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek

bohuzel, diky sibrovi je forum uz takrka liduprazdne :( osobne bych se v jeho pripade povznesl nad pravidla a proste ho zabanoval, jeho negativni vliv je celkem patrny, myslim...
úte kvě 15, 2012 8:23 pm

Uživatelský avatar
TACHO.1
Příspěvky: 1734
Registrován: stř črc 29, 2009 11:50 am
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Nehodlám všude kam napíšu, reagovat na jeho stupidní názory, které pouze uráží.
on-line poradenství pro řidiče
https://www.facebook.com/groups/939367739437323/
úte kvě 15, 2012 8:24 pm

Ladix
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3421
Registrován: stř lis 07, 2007 10:19 am
Bydliště: kousek od chlumce nad cidlinou pres dalnici

Příspěvek

globe ja uz to psal na fejsu ze je nekdy lepsi zadavit jednu S..... nez nechat odejit pet schopnych :roll:
M-B Atego 1218 frigo
úte kvě 15, 2012 8:28 pm

Jirkaa
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 4:52 pm

Příspěvek

Ber ho s nadhledem. Přece tě neurazí někdo, jako je Sibr............
úte kvě 15, 2012 8:31 pm

Uživatelský avatar
TACHO.1
Příspěvky: 1734
Registrován: stř črc 29, 2009 11:50 am
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Omlouvám se ale končím. Každý jsme nějaký a já se rozhodl reagovat na Síbra tímto způsobem. Zůstanou zde pouze příspěvky a můj Nick, jinak jsem vše odstranil. Přeji všem hodně štěstí.
úte kvě 15, 2012 8:44 pm

Marcy

Příspěvek

Tož kjucinál lidi....co je to s Váma??? Jako Tacho, tvoje příspěvky jsou podle mě pro toto forum dost důležité a podstatné a ty se necháš deptat nějakým ,,všeznalým" Síbrem??? Kašli na něho šmarjáááá.....
úte kvě 15, 2012 10:42 pm

Uživatelský avatar
petr1980
Příspěvky: 46
Registrován: pon dub 09, 2012 12:19 pm
Bydliště: Jihlava

TACHO.1

Příspěvek

Sibr umí akorát kritizovat a urážet všechy ostatní jací jsou blbci kteří nic nevědí, on jedinej je chytrej a všeználek. Tvoje příspěvky mají podle mého názoru pro řidiče větší význam než příspěvky "neomylného ředitele zeměkoule" který si o sobě myslí že sežral veškerou moudrost
Dříve
Renault Midlum - solo
Renault Premium - souprava tandem
Renault Premium - souprava tandem BDF
Nyní
Scania R440 - souprava tandem BDF

Každý den odpoledne a večer na trase Jihlava-Brno-Bratislava-Jihlava
úte kvě 15, 2012 11:38 pm

posa
Příspěvky: 504
Registrován: ned bře 21, 2010 8:40 pm
Bydliště: u KH

Příspěvek

TACHO: Je škoda, že odcházíš tvé rady byly přínosem a pomohly spoustě řidičů. Na druhou stranu to chápu, ve svém volném čase zde pomáhat a být neustále napadán a hrubě urážen to přestane bavit každého.

A jak píše Hynek toto je snad porušení pravidel? A o stránku dál znovu Sibr píše:


Příspěvek
Rozumné rozhodnutí,
jen jsi zapomněl odpovědět na jádro problému. Jezdí se jen podle 561, nebo je třeba dodržovat i ostatní zákony, nařízení vlády a vyhlášky?
Tuto zásadní otázku, by jsi snad mohl odpovědět, než odejdeš do věčných rájů lobistů a korupčníků.


PS: Otes už šel - asi půjdeš taky
neustálé napadání a urážení řidičů ve firmách to je v pořádku? Myslím že zde byl uděleny BANy i za méně urážek.
Pouze si Sibr upevnuje pozici a je to čím dál horší.
stř kvě 16, 2012 7:23 am

sibr
BAN
Příspěvky: 1784
Registrován: stř kvě 20, 2009 12:37 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Možná by stálo za to podívat se vždy o pár příspěvků nad moji „urážku“ TACHA. Vždy tam najdete jeho urážlivý příspěvek na mne. Ono stále platí: „Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.“
A když trošku zaspekuluji, tak odchod Tacha z fora může mít jiný a vážnější důvod než moje reakce na jeho urážky mé osoby.
Hlavně když si vzpomenete, že jsme s tachem docela dlouho oba dodržovali nepsaný smír. Před pár dny Tacho začal.
Není těžké domyslet, že se určitě ozvu a Tacho pak může naoko uraženě odkráčet…
Naposledy upravil(a) sibr dne stř kvě 16, 2012 12:30 pm, celkem upraveno 1 x.
"Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest" učitel národů Jan Amos Komenský
stř kvě 16, 2012 11:43 am

fatal_netware

Příspěvek

Pro TACHO.1:
Za celou dobu co tady jsem, ( a v době příchodu jsem si přečetl nazpátek hoooodně příspěvků ) tak tady odešlo hodně dobrých přispěvovatelů. ( Tebe za něj považuji ). Za tu dobu vím, že někteří odešli na dobro, někteří se i vrátili, ale bylo to jejich rozhodnutí a my jsme s tím už moc nenadělali. Zůstaneš dlouho v nás ;)
stř kvě 16, 2012 11:46 am

gugýto
Příspěvky: 3642
Registrován: pon pro 18, 2006 7:14 pm
Bydliště: Okres HODONÍN

Příspěvek

tak to je rána pro forum tohle....

Síbře seš fakt jednička. jen tak dál pane paragraf..
Rozvážet a Loupat
Cibka Express.
stř kvě 16, 2012 4:17 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11907
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

pardoon za OT ..dnes jsem mluvil s třema lidma v Ledvicích co sem přestali chodit a prej jestli mě to ještě baví...... přemýšlím proč..... :roll: :think: ne nebaví!!!! některý věci a lži a stihomam mě opravdu nebaví ...přímo mě to SERE!!!!! proč? možná budu za blba a debila , protože se s tímto servrem ztotožňuju, protože si tu můžu pokecat s kamarádama, (aspoň si bláhově myslím, že jsou kamarádi ) nebo aspoň dobrý známí ......o čemž nepochybuju..... u čmoudů když... tak mě o tom přesvědčili :bigups: i s neznámýma lidma co jim tohle forum, problémy , doprava něco říká....prostě tím žijou i když jsou někdy permanentně nasraný.....na stav jakej tady i v dopravě panuje ....každej chceme chodit do práce rádi a ne jen pro prachy a udřít se ....a já do práce chodím rád, po dost dlouhý době.... a pak se najde dement, kterej všechny otráví jako kýbl hoven, má patent na všechno......a všichni okolo jsou banda dementů....a imbecilů--(občas se i strefí bohužel ) stačí se na silnici podívat okolo sebe :wink: byl tu "cyklista" co odjel do F na kole a je klid :roll: :D :D co udělat s člověkem, co má v hlavě nasráno.....a má pocit, že když neokomentuje každou píčovinu a kokotinu, co se tady objeví....že když k tomu nepřipojí to "svoje moudro" tak do rána zákonitě chcípne???? co s tím???? NIC NIC NIC NIC srát na čuráky na ty , který s čim je táta udělal, tím taky zůstali :banana: přece se nenecháme otrávit imaginárními postiženými jedinci, který nikdo nikdy neviděl na živo a taky nikdy neuvidí, protože tyhle lidi mají panickou hrůzu z komunikace na přímo ----z očí do očí..... ono by jsi totiž mohl někdo všimnout, že to až tak skvělý lidé nejsou.....a dokonalí taky ne ...každej jsme nějakej ...serme na názory co nám jsou u PRDELE...serme na blbce, co se z nás snaží udělat stejné trubky postižené jako jsou oni sami..... vyserme na nakonec na vše.... i tady a mužem to zavřít úplně ne???? :wink: a bude klid.... no nebude stejně ......pardon a omluva, že jste aspoň někteří namáhali to dočíst až sem, protože jinej nebudu a "oplodňovat" to tu asi budu, asi dokud to bude fungovat, ať se to někomu líbí nebo nee.... :oops:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
stř kvě 16, 2012 8:44 pm

Uživatelský avatar
Vincek1
Příspěvky: 1267
Registrován: ned pro 04, 2011 10:22 am
Bydliště: Krnov

Příspěvek

Martine,díky :thumbud:
(DAF LF 45.220) bývalo:) - teď stůl ( kancelářský ) a židle ( s kolečkama :D )
stř kvě 16, 2012 8:50 pm

gugýto
Příspěvky: 3642
Registrován: pon pro 18, 2006 7:14 pm
Bydliště: Okres HODONÍN

Příspěvek

:thumbud:
Rozvážet a Loupat
Cibka Express.
stř kvě 16, 2012 9:04 pm

Odpovědět

Zpět na „Správa fóra, připomínky, oznamovna problémů s fórem “

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů