V případě problémů s fórem, připomínek či dotazů použijte prosím tuto sekci.

Moderátoři: martin_100, Olda, david

Odpovědět
Uživatelský avatar
petr1980
Příspěvky: 46
Registrován: pon dub 09, 2012 12:19 pm
Bydliště: Jihlava

Příspěvek

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Dříve
Renault Midlum - solo
Renault Premium - souprava tandem
Renault Premium - souprava tandem BDF
Nyní
Scania R440 - souprava tandem BDF

Každý den odpoledne a večer na trase Jihlava-Brno-Bratislava-Jihlava
stř kvě 16, 2012 9:09 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Přátelé, kamarádi, uživatelé truck-forum.cz . S uživatelem sibr jsme udělali dohodu, že bude působit jen ve své sekci, kde si můžete probírat co chce(te), samozřejmě stále při dodržování pravidel truck-forum.cz . Do ostatních sekcí nebude zasahovat (maximálně jen nadhodí odkaz do své sekce). Tento návrh přijal a věřím, že ty z Vás, kteří jeho příspěvky nemůžou vystát, tak toto pro Vás bude alespoň kompromisem, když ne řešením. Tečka. Dále prosím v této sekci ponechme jen případné žádosti o zrušení účtů (k čemuž toto téma má sloužit). Děkuji za pochopení.
stř kvě 16, 2012 9:47 pm

Janek

david

Příspěvek

žádám o zrušení mého účtu na TF. Díky
úte led 08, 2013 4:54 pm

l.kazda

Příspěvek

žádám o zrušení profilu na T.F. mé příspěvky mohou být zachovány.
pát úno 01, 2013 9:22 pm

Marcy

Příspěvek

Taktéž žádám o zrušení mého účtu, děkuji.
pát úno 01, 2013 10:39 pm

Hroch.R420

Příspěvek

Vše jednoho dne skončí a dnes končím já zde. Prosím o zrušení účtu a ostatním viel spass.
pát úno 08, 2013 4:41 pm

Uživatelský avatar
FR1GTX
účastník zájezdu
Příspěvky: 1272
Registrován: stř pro 29, 2010 6:50 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek

Ikdyž už v poslední době moc nechodil,Hrocha je teda určitě škoda.Co se to děje?To všechno je kvůli Balcinovi?
pát úno 08, 2013 8:50 pm

HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

se už nedovíme....
sob úno 09, 2013 11:59 pm

PETR1
Příspěvky: 442
Registrován: ned bře 21, 2010 11:46 am
Bydliště: u tří koček

Příspěvek

Můj názor
Podle mého u Hrocha snad nepotřebujete odpověď,přečtěte si jeho poslední příspěvky.
Co se týče kauzy Balcina tak nevím jestli na BAN byl impuls fotky v jeho chlívku,já si myslím že k truckům holky vždy patřily tak nevím co se zde strhlo za poplach.Holky si můžete najít při trochu umu kdekoliv na netu a naopak obdivuji toho,kdo jsem dal fotky svých holek za statečnost.
Je mi líto že odcházejí lidi kterí jsem osobně neznal ale dle jejich příspěvků to jsou lidi kteří mohou něco hodit do placu a ostatní si z toho mohou něco vzít,poučit atd. a nejsou to lidi co jsem choděj jenom plakat jak je všichni obírají a vše je na h...o.
ned úno 10, 2013 11:55 am

Uživatelský avatar
Tom-Oaza
Příspěvky: 1886
Registrován: ned čer 12, 2011 12:33 pm
Bydliště: Nikol-city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

petr1: Holky si můžete najít při trochu umu kdekoliv na netu

no ja myslim ze staci kdyz chci sem vlozit foto a nedam bezpecny obsah tak hned naskoci ostrejsi fotky nez ve chlivku :lol:
Renault Master
Peugeot boxer
Iveco Daily 35C12 2x
Lancia Kappa 2,4 TDS
ned úno 10, 2013 12:01 pm

delivio

Příspěvek

Ostřejší fotky Kláry Issové dávali včera na seznamu :wink: tomu říkám ostřejší fotky, že se tak rychle neupravil přístup do uživ. sekcí je problém jiný. Aspoň vznikly rychleji spedice, které vidí jen registrovaný uživatel
:wink:

nestojí to za zamyšlení
ned úno 10, 2013 12:33 pm

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

Impuls pro BAN Balcinovi nebyly fotky v jeho chlívku - proto si ten chlívek zřidil. Impuls pro balcinův BAN byly naustálé OT v jiných vláknech. Byl na to opakovaně upozorňován - proto měl už v minulosti ta dvě napomenutí a nespočet upozornění od davida prostřednictvím SZ - komu není rady, tomu není pomoci. Kdybyste to tu četli pořádně, tak to tady david už napsal :roll: Nevím co je nepochopitelného na tom, že byl někdo vykopnut za opakované porušování zdejších velmi jednoduchých pravidel. Nebo snad pravidla mají platit jen pro někoho a jenom někdy? Zajímalo by mě, kolikrát to tu ještě budeme muset zopakovat. :oha:
ned úno 10, 2013 12:47 pm

delivio

Hynek

Příspěvek

Nemusíte se opakovat.
OT jsem včera napočítal 30 jen tak letmo. :wink:
nějací ti chudáci a můžeme se pozastavit na definicí slova jestli je to urážka nebo vulgarismus-nevulgarismus ?
Pravidla platí pro všechny máš pravdu :wink: a není to ironicky myšleno

Popasuješ se s tím Hynek nebo použiješ pravidlo jen pro někoho?
Děkuji za odpověď.
Naposledy upravil(a) delivio dne ned úno 10, 2013 1:01 pm, celkem upraveno 1 x.
ned úno 10, 2013 12:58 pm

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

Však v případě balcina to nebylo jedno OT, ale za tu dobu stovky... Bohužel byl právě pod drobnohledem, na což byl i upozorněn - kdysi to takhle bylo s roadtrainem, ale ten se vybanovat nenechal, což podle mě svědčí o tom, že na rozdíl od balcina se asi po dvou napomenutích zamyslel a dnes je to běžný pohodový uživatel fóra...

EDIT: Já si hlídám svoje vlákna, nejsem univerzální moderátor ve všech vláknech, bohužel na to nemám čas...

EDIT 2: A co se mě týká - já mám svědomí naprosto čisté a dobře spím :wink:
ned úno 10, 2013 1:00 pm

delivio

Příspěvek

OT jsem včera napočítal 30 jen tak letmo.
nějací ti chudáci a můžeme se pozastavit na definicí slova jestli je to urážka nebo vulgarismus-nevulgarismus ?
Pravidla platí pro všechny máš pravdu
nejde teď o balcina.

tak jedem podle pravidel jak jste deklarovali?
ned úno 10, 2013 1:06 pm

Odpovědět

Zpět na „Správa fóra, připomínky, oznamovna problémů s fórem “

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 hostů