V případě problémů s fórem, připomínek či dotazů použijte prosím tuto sekci.

Moderátoři: martin_100, Olda, david

Odpovědět
trucker655

zrušení

Příspěvek

prosím o zrušení účtu
ned zář 08, 2013 7:51 pm

John.27

Zrušení

Příspěvek

Žádám o zrušení účtu,děkuji
stř zář 25, 2013 7:26 pm

DeathCore
Příspěvky: 9
Registrován: pát úno 22, 2013 5:21 pm
Bydliště: Karlovy Vary

Příspěvek

můj názor-zbytečný kecy...chce zrušit účet,dám mu jasnou a slušnou odpověď...a můj názor na fórum-založíš téma a ptáš se a chceš odpovědi a ono ti přijde jen zbytečné plkání co a jak od chytrých hlav a pak se ti to v příspěvku hemží jen urážkami truckerů...A JÁ SI VŽDY MYSLEL,ŽE TRUCKEŘI DRŽÍ SPOLU JAKO MOTORKÁŘI...hahaha bejvávalo
sob zář 28, 2013 10:52 am

RESL TRANSPORT

Příspěvek

Mohu požádat o zrušeni mého úctu a vymazání všech příspěvku

Dekuji
ned úno 09, 2014 7:29 pm

PETR1
Příspěvky: 442
Registrován: ned bře 21, 2010 11:46 am
Bydliště: u tří koček

Příspěvek

Pane Resle za mě děkuji za vaše fota a příspěvky a ať se daří. :thumbud:
ned úno 09, 2014 10:44 pm

Uživatelský avatar
Tom-Oaza
Příspěvky: 1886
Registrován: ned čer 12, 2011 12:33 pm
Bydliště: Nikol-city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

za me taky dekuji, vzdy jsem si rad procital prispevky. ale posledni tyden to byl horor :?
Renault Master
Peugeot boxer
Iveco Daily 35C12 2x
Lancia Kappa 2,4 TDS
ned úno 09, 2014 10:51 pm

TP
Příspěvky: 1976
Registrován: úte kvě 03, 2011 9:37 pm
Bydliště: Řevnice

Příspěvek

Pane Resl,za mě vás je škoda.Netušim co se tu kde stalo ale přeji vám hodně štěstí do dalšího podnikání TP.
pon úno 10, 2014 1:14 am

Uživatelský avatar
Benďa
pyrotechnik diabolek
Příspěvky: 1085
Registrován: čtv úno 24, 2011 9:12 pm
Bydliště: Žlutava

Příspěvek

Je smutné že kvůli několika magorům kteří si sem chodí vypláchnout držku fórum opouští tolik normálních uživatelů jejichž příspěvky mají hlavu a patu a hlavně nějaký obsahový význam. Těžko soudit jestli je toto způsobeno nízkou inteligencí či snad závistí určitých individuí jejichž přispívání se omezuje jen na napadání a urážení. Každopádně tímto fórum ztrácí uživatele kteří mu dokázali skrze své příspěvky něco dát. Už odsud odešlo dost lidí u kterých mě to mrzí ale zároveň jejich rozhodnutí chápu. Možná by jste Davide i s ostatními moderátory měli trošku (více) přitvrdit. Chodím i na jiná fóra a tam by se za podobné chování jakého jsem byl svědkem třeba v Tomášově vláknu bez milosti dával Ban. Takhle bude fórum jen dál upadat a další rozumní lidé ho budou opouštět.
Nad alkoholem nikdy nikdo nezvítězil, jen moraváci remizují:-)
pon úno 10, 2014 4:14 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Benďa: seš si jistý, že jiná fóra mají tolik "méně nadaných" a "až moc nadaných" uživatelů, navíc se týkají tolik problematického tématu jako zaměstnání v dopravě? Taky sem tam něco sleduji jinde...a máš pravdu, že takové chování tam není. Ono ale pokud by se to tady vše týkalo jen techniky a debat o tom, který pneu vydrží víc a jak se připojuje vysílačka, tak tu bude taky krapet větší klid....;-)
pon úno 10, 2014 4:48 pm

PETR1
Příspěvky: 442
Registrován: ned bře 21, 2010 11:46 am
Bydliště: u tří koček

Příspěvek

Přesně jak píše David.Je to o lidech a ne o vedení fóra.Třeba v k-reportu téma Student Agenci to je také mazec.
pon úno 10, 2014 5:17 pm

Uživatelský avatar
Benďa
pyrotechnik diabolek
Příspěvky: 1085
Registrován: čtv úno 24, 2011 9:12 pm
Bydliště: Žlutava

Příspěvek

Davide, neřeším jestli mají jiná fóra více takových či makových uživatelů a je mi jasné nakolik je konkrétně třeba téma o zaměstnávání v dopravě ošemetné (ne že by se tyhle věci neděly i někde jinde) ale o čem se bavím je forma a obsah některých příspěvků. Styl jakým se zde projevují někteří uživatelé je mírně řečeno tragický ať už beru osočování či přímé urážky viz vlákno Resl. Nedivím se že dotyčný dopravce nemá chuť a sílu reagovat (vždyť v ČR prosperující podnikatel = automaticky zloděj a otrokář), divím se že tenhle způsob seberealizace dotyčným prochází.
Petře, ano vše je o lidech a taky o tom co všechno si ještě dovolí a dokdy jim to bude procházet. Nemusíme si nalhávat že sem chodí jen samí mírumilovní a inteligentní jedinci a netýká se to jen odchodu jednoho uživatele. Tenhle trend už je tu delší dobu a nikdo s tím nic nedělá což je mi líto ;-)
Nad alkoholem nikdy nikdo nezvítězil, jen moraváci remizují:-)
pon úno 10, 2014 6:17 pm

matesák
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 466
Registrován: pon led 24, 2011 9:47 am

Příspěvek

Benďa: Svatá pravda...bohužel :(
pon úno 10, 2014 6:58 pm

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Resl transport - konec?

Příspěvek

Bravo,tak to se zase něco povedlo! Za mě, já jsem si rád početl názory od zajímavého a úspěšného člověka-podnikatele a teď kdy opět zvítězily názorové sračky jsem zase o něco přesvědčenější, že to tady asi pozbývá smyslu. Kultura řidičská rapidně klesá...jen tak dál kreténi!!!
P.S.:A ať mi někdo z "chytrolínů" ráčí opravit hrubky...komedianti :twisted:
pon úno 10, 2014 7:45 pm

Uživatelský avatar
TACHO.1
Příspěvky: 1734
Registrován: stř črc 29, 2009 11:50 am
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Těžko uvěřit, že i Tomáš to zabalil. Škoda, každopádně ho chápu. :shock:
on-line poradenství pro řidiče
https://www.facebook.com/groups/939367739437323/
pon úno 10, 2014 8:27 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11891
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

já se ani nedivím.... i když "tu dělám"-jsem zaměstnanec,,,,zdaleka nesouhlasím se vším ať z jedné, či druhé strany, a mám výhrady ,,,,ono to ani jinak nejde , nikde není ráj, ALE tento člověk Vám dal nahlédnout velmi podrobně a veřejně jak do své Fa, tak i dal pohled z "druhé strany"...... a někteří to dokázali zahrnout sračkama a urážkama..... doba pro dopravu mizerná....no, jak pro koho , ale silně pochybuji, že se najde další podobný člověk, co by sem napsal řádku, po tom, co tu proběhlo....tohle forum pročítá a "špízuje" mraky majitelů firem, a teď zcela jistě ví, že by byli blázni, sem jen žblepnout....a určitě si dělají dobrý obrázek o inteligenci tvora, zvaného řidič......
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon úno 10, 2014 10:52 pm

Odpovědět

Zpět na „Správa fóra, připomínky, oznamovna problémů s fórem “

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host