Modeláři, cokoliv potřebujete, pište sem. Snad Vám jiný modelář poradí:-)

Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, Pavel Bíteš

Odpovědět
Makin
Příspěvky: 358
Registrován: stř pro 09, 2015 12:38 pm
Bydliště: Brnoooooo

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Ahoj, 8.12. s tím počítám, Edík Iveco, já pokud mi někdo nabídnete vůz k pronájmu, rád si půjčím, neboť je Tatra v servise.... :wall:
čtv říj 25, 2018 12:24 pm

Uživatelský avatar
Jozef Dojčar
Příspěvky: 1163
Registrován: ned kvě 07, 2006 8:26 pm
Bydliště: Jedovnice

Re: RC DAKAR

Příspěvek

To video z garáže jsem viděl, ale netušil jsem že mluvíte o té lokalitě. Když vidím tu anakondu na pozemku, to se snad s kamionama ani nedá projet ne?
čtv říj 25, 2018 3:49 pm

Klinger 82
Příspěvky: 93
Registrován: pon zář 25, 2017 9:03 am
Bydliště: Vysočina

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Pepo právěže když tam natáčely tu garáž tak jsme jim tam s bratrem tu anakondu projížděli a šlo to proto mě napadlo tam ten závod na stylu Baja udělat.
A řediteli se to líbylo právě proto že to nebude tak běhavé.A nebojte se z ředitelem jsem se dohodl a dodělal jsem tam i nějaké ofroud prvky vzadu v sadu.
čtv říj 25, 2018 4:22 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šíma
Příspěvky: 197
Registrován: pát bře 18, 2016 11:26 pm
Bydliště: Praha 8

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Já zatím neříkám tak ani tak, (ale na má slova dojde) :hand:

V dílnách Bonveru se tvrdě maká, a měsíc je ještě hodně dlouhá doba, když se to povede zprovoznit, tak je každá příležitost k testování dobrá ! :wall:

Beru to jako výzvu - takže DVĚ Jamalky na Mikuláše v Bohuňově! :think:
čtv říj 25, 2018 6:39 pm

Uživatelský avatar
Griessl Karel
Příspěvky: 265
Registrován: čtv říj 14, 2010 9:57 pm
Bydliště: Praha 10 Vršovice

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Ahoj, tak já určitě ne. Phoenix už bude rozebranej a už je na mně zima.
čtv říj 25, 2018 7:20 pm

Uživatelský avatar
chmelda
Příspěvky: 1184
Registrován: ned říj 04, 2009 6:34 pm
Bydliště: Mikulov

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Tak za mně - na Klinger BAJA CUP - já taktéž nedorazím
čtv říj 25, 2018 8:41 pm

Uživatelský avatar
plecky
Příspěvky: 162
Registrován: pon srp 17, 2009 10:14 am

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Kluci, já určitě nebudu.
pát říj 26, 2018 8:34 pm

skier57
Příspěvky: 15
Registrován: ned říj 21, 2018 9:37 pm

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Zdravim
Muzu se zeptat jak probiha prihlasovani na zavody a jaky mate vetsinou harmonogram zavodu? Na strankach je zavod vypsan vzdy na cely vikend. Jsem z Ceskeho Krumlova, se stavbou auta uz cacinam tak predpokladam ze ho do jara udelam.
Toho 8.12. Mam v planu zajet omrknout techniku zatim urcite bez auta.
Dekuju za info Petr Havlik
ned lis 04, 2018 8:05 am

Uživatelský avatar
rotruck
Příspěvky: 876
Registrován: ned pro 09, 2007 8:27 pm
Bydliště: MORAVA

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Zdarec , pro informace , rady a pokec můžeš chodit sem na tyto stránky Truck Forum. Na našich oficiálních stránkách .... http://www.rctr.estranky.cz/ forum není , bylo by to zbytečné , ale najdeš na nich základní info o RC Dakaru , pravidla závodů a technické podmínky pro stavbu a vybavení aut. Jsou tam vždy i aktuální vyhlášené termíny závodů pro daný rok - domlouvají a vyhlašují se hned na začátku roku.
Pokud jsi spíš FaceBook-ový typ , tak stejné info najdeš i na našich FB stránkách ........ https://www.facebook.com/rctruckracing/
Co se závodů týká , tak ve stručnosti ...... závody se vyhlašují buď jako jednodenní , nebo nově máme i jeden dvoudenní závod.Ten se většinou vyhlašuje pokud tomu nahrává nějaký státní svátek , který prodlužuje veekend. Jelikož jezdíme hlavně pro zábavu , tak většina lidí se snaži dorazit už v pátek před závodní sobotou na pomoc při stavbě trati a na večerní posezení , je to i příjemnější než ráno vstávat a hnát se přes půl republiky. Většina lidí bivakuje ve stylu Dakaru přímo na místě závodu - měkkouši , a náročnější manželky či přítelkyně pak v okolních penzionech a ubytovnách poblíž .
Vlastní závodní den pak obvykle začíná od 9:00h technickými přejímkami a v 10:00h se startuje . Jezdí se 8 až 12 etap a mezi etapami je cca. 15 minut přestávka na počítání výsledků a případný servis a nějaké delší přestávky -oběd , večeře a pod. Vzhledem k tomu , že se jezdí i minimálně 1 noční etapa tak jepotřeba počítat s koncem závodu před půlnocí a proto věťšina lidí nepovinně zůstává a přespí do dalšího dne kde se pak ráno ještě zajezdí pro zábavu a focení.
ned lis 04, 2018 11:02 am

Uživatelský avatar
Jozef Dojčar
Příspěvky: 1163
Registrován: ned kvě 07, 2006 8:26 pm
Bydliště: Jedovnice

Re: RC DAKAR

Příspěvek

No tak dík za toho měkkouše :smich: :smich: :smich: ale třeba já se rád rozmazluju.....
Naposledy upravil(a) Jozef Dojčar dne ned lis 04, 2018 7:12 pm, celkem upraveno 1 x.
ned lis 04, 2018 12:33 pm

Uživatelský avatar
Šnek
Příspěvky: 1123
Registrován: úte úno 19, 2013 3:53 pm
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Skier 57: Tak vítej v klubu RC magorů :D A co stavíš za auto?
ned lis 04, 2018 2:59 pm

skier57
Příspěvky: 15
Registrován: ned říj 21, 2018 9:37 pm

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Zdravim
Dekuju za info. Stranky, facebook, videa mam zkouknuty asi vsechny, proto me to velmi zaujalo. Mozna by se hodilo mit terminy zavodu co nejdriv - kvuli dovolenym aplanivani vikendu.
Podvozek mam v planu pouzit seriovy diferencialy, neco ve stylu podvozku CC-01 ale na vlasnikm platu a karoserii Daf https://imgz.rgcdn.nl/288c0434bdb345f3a ... eeland.jpg
Mam v planuntoho 8.12. Zajet ale urcite bez auta. Je toho ke konci roku moc tak budu rad kdyz bude neco postaveny, ale zapal nechybi.
ned lis 04, 2018 6:58 pm

Uživatelský avatar
jarousz
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 11, 2010 9:55 am
Bydliště: Praha-Braník

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Ahoj Skiere,
tak Dafikem bys mi udelal radost !
Zrovna jsme se s klukama na Pre-Proloogu bavili, ze je skoda, ze se nikdo nepousti do tehle (u nas) malo znamych nakladaku.
Tohodle jsme okukovali loni v Mentonu na startu AER. Supracka je hlavne ta modra metaliza.
Jara

Obrázek
ned lis 04, 2018 7:28 pm

Uživatelský avatar
Šnek
Příspěvky: 1123
Registrován: úte úno 19, 2013 3:53 pm
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: RC DAKAR

Příspěvek

DAF, tak to je super :clap: , já už se bál, že zase nějaká Tatra. :wink:
ned lis 04, 2018 7:38 pm

Uživatelský avatar
jarousz
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 11, 2010 9:55 am
Bydliště: Praha-Braník

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Malej apdejt.
RC BAJA BOHEMIA 8.12.
Zatim 11 aut...to je dost dobry!

Jara...ano
Milda...ano
Klinger...ano
Gavi...ano
Snek...ano
Filip...ano
Simic...ano
Ondra...ano
Ales...ano
Makin...ano
Kenaj...ano

Karel...ne
Edik...ne
Mila...ne
Marteen...ne
Lada...ne
Plecky...ne
Chmelda...ne

Petr...???
Romanek...???
Klingy...???
Lukas...???
ned lis 04, 2018 7:42 pm

Odpovědět

Zpět na „MODELY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů