Modeláři, cokoliv potřebujete, pište sem. Snad Vám jiný modelář poradí:-)

Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, Pavel Bíteš

Odpovědět
Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Tak jsem sestrojil jízdní plán zatím na hrubo aby byl nějaký systém. Jak jsem psal budou dvě skupiny A,B s dvěma podskupinami 1,2 . Začala by skupina A 1 a A2 by byla připravená a pak si to dá A1 s A2 mezi s sebou. za hodinu by to měly dát. Pak se vymění za B skupinu a ta to objede ve stejné režii. Potom podle umístění si to odjedou obě skupiny proti sobě v pavouku až do 20 místa jestli nás bude 20 :lol:
Obrázek Obrázek
popřemýšlejte zda by se to dalo takto udělat aby to odsýpalo rozdělení do skupin by bylo podle žebříčku z loňska :think:
ned úno 11, 2018 8:14 am

Uživatelský avatar
jarousz
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 11, 2010 9:55 am
Bydliště: Praha-Braník

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Mildo, to ale vylucuje sobotni popijeni chytry vody:)
Za mne dobry. Jeste by se mohly udelat kvalifikacni jizdy na dve kola misto nasazeni podle lonska.
ned úno 11, 2018 8:22 am

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Kvalifikace :think: no to by musel jezdit každý s každým a to by jsme nestihli nebo na čas jedno kolo to by šlo jako taková přejímka a test tratě, to je tak začít v 8 hodin :lol: jinak počet kol se udělá podle toho jaká bude trať.
Ale to jedno kolo na čas to by se dalo klidně to zajet i v sobotu :lol: dobrý nápad Jaro :clap:
ned úno 11, 2018 9:18 am

Uživatelský avatar
jarousz
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 11, 2010 9:55 am
Bydliště: Praha-Braník

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Mel jsem na mysli dat dve kola na cas, jako jezdime prolog. A podle casu se rozdelit do skupin.
ned úno 11, 2018 12:02 pm

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: RC DAKAR

Příspěvek

jo tak to by taky šlo :think: když začneme v sobotu večer a zbytek co dojedou v neděly jsem pro
ned úno 11, 2018 1:40 pm

Uživatelský avatar
jarousz
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 11, 2010 9:55 am
Bydliště: Praha-Braník

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Kdyz nas bude 16, dve kola budou do minuty, tak to mame za 20 min odjety, rozdeli se skupiny a muze se zacit. Bych v sobotu mozna jen stavel, tlachal, trenoval
ned úno 11, 2018 1:51 pm

Uživatelský avatar
Klingy
Příspěvky: 453
Registrován: stř úno 10, 2016 9:24 pm
Bydliště: praha západ

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Mildo jenom tak teoreticky vzato chápu to takhle správně? Jinak bych závody taky odjel až v neděly až budou všichni pohromadě
Obrázek
ned úno 11, 2018 2:07 pm

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Ty už máš výsledky :?: chápeš to dobře :lol:
ned úno 11, 2018 2:31 pm

Uživatelský avatar
Klingy
Příspěvky: 453
Registrován: stř úno 10, 2016 9:24 pm
Bydliště: praha západ

Re: RC DAKAR

Příspěvek

No udělal bych začátekjedno kolo každej s každym aby se opravdu utkal každej s každym a podle výsledků ,rozdělil do skupin 1.do A, 2.do B, 3.do A, 4.do B 5.do A atd. pak odjezdit ty skupiny aby teda vždy ta druhá měla čas volna no a pak ty finálový pavouky .Já si myslim že se to stihne stejně se dycky jen klábosí a málo jezdí ,navíc ten dav těch běsnících fanoušků ten to prostě chce aby sme hodně jezdily :mrgreen: a mi si budeme moc říct že ten závod stál fakt za to :lol:
ned úno 11, 2018 2:53 pm

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: RC DAKAR

Příspěvek

On stejně pojede každý s každým, ale zajet si tréningově dvě kola na čas je dobrý nápad, pokud bude ten most tak můžeme jezdit v klidu po dvou dvě kola a bude to mít šmrnc, za půl hodiny to bude odjetý. Pokud by se jezdilo každý s každým tak tam jsou velké prostoje protože neví kdo má jezdit a s kým. Proto jsou ty dvě skupiny a podskupiny. Ale chtělo by to začít tak nejpozději v 9,30.
ned úno 11, 2018 3:36 pm

ned úno 11, 2018 6:07 pm

jerab
Příspěvky: 303
Registrován: pát čer 28, 2013 6:24 pm
Bydliště: Pardubice

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Ahoj, tak tu mám jednu pozvánku Ahoj Martine,28.4.2018 v ramci zavodu Mistrovstvi Evropy,bych uspořádal Dakarske setkani. Chtel bych pozvat i Vas s modely a udelat Vam trat. Je to mozne? Dekuji za info. Petr
Tak se prosím co nejdříve k tomu vyjádřete bylo by to v pce na ploché dráze. Plac by jsme měli před hospodou. Jinak dakarska účast je zatím dost zajímavá.
pon úno 12, 2018 4:51 pm

Uživatelský avatar
Šnek
Příspěvky: 1123
Registrován: úte úno 19, 2013 3:53 pm
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Takže jestli tomu dobře rozumím, v rámci konaní ME v ploché dráze bude jako doprovodný program Dakarské setkání? Rád bych přijel, mám to kousek, ale v sobotu dopoledne jsem v práci, tak bych
případně mohl dorazit až kolem 13 hodiny.

V dílnách RC MKR se pořád něco děje, Sherpa byl o víkendu úspěšně otestován - neshořel :D , teď čeká na polepy a pár drobných dodělávek. Ginaf se repasuje, chlapi makaj od rána do večera :lol: , tak jsem jim alespoň koupil nějaké kuřivo. A pro lepší zázemí na závodech jiný bydlík.
Obrázek Obrázek Obrázek
pon úno 12, 2018 6:23 pm

úte úno 13, 2018 12:07 am

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: RC DAKAR

Příspěvek

s čím budeme jezdit za 5 let? :think: Makin kupuje Tatru Hasku :lol:
úte úno 13, 2018 11:10 am

Odpovědět

Zpět na „MODELY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů