Modeláři, cokoliv potřebujete, pište sem. Snad Vám jiný modelář poradí:-)

Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, Pavel Bíteš

Odpovědět
Uživatelský avatar
rotruck
Příspěvky: 877
Registrován: ned pro 09, 2007 8:27 pm
Bydliště: MORAVA

Příspěvek

Františku , to nebylo myšleno jako "slovo do pranice" ale jako podnět k diskuzi a probrat na foru jak třeba zrovna na HLku udržet rozchod kol , jelikož toto zrovna řeším na Kamazu abych z toho neměl rozpláclou žabu.Stará auta jsou stará auta nemůžem po nich chtít najednou aby dorostly ...
Při použití tech novejch úzkejch A/T pneu nebo klasickejch Tamiya puků to lze v pohodě , ale A/T nejsou k sehnání a na Tamkách se vzhledem k jejich tvrdosti nedá moc jezdit. V rámci ladění by jsi třeba mohl zkusit nějaký nápad s úpravou , nebo ofsetem disků - pár variant obouvání už ti rukama prošlo.
ned zář 27, 2015 9:12 am

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

na diskách to tam bude těch 215 mm a na pneu 225 mm to mám já :lol: já už se zdávám diskuze ono se to časem vyřeší samo :wink:
ned zář 27, 2015 9:16 am

Uživatelský avatar
WMA
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 266
Registrován: pát říj 11, 2013 6:59 pm
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Karel rikal ze ma merku, chtelo by to zmerit. Vsechny HL na tom budou urcite stejnee
ned zář 27, 2015 10:36 am

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

prdím na nějaký měření oko potěší vizuální vzhled a ne nějaká měrka. To je mi je milejší projíždět dřevěným korýtkem a to je celá přejímka . Tratě se snažíme stavět pro všechny v rámci možností a lenosti stavitelů pro všechna měřítka :lol: a vždy něco tolerujeme :lol:
ned zář 27, 2015 10:54 am

Uživatelský avatar
Griessl Karel
Příspěvky: 265
Registrován: čtv říj 14, 2010 9:57 pm
Bydliště: Praha 10 Vršovice

Příspěvek

U své Tatry jsem na tom zhruba stejně, na diskách 215mm a na pneu 225 mm
ned zář 27, 2015 12:38 pm

Uživatelský avatar
klídek
Příspěvky: 338
Registrován: pon led 27, 2014 9:13 pm

Příspěvek

WMA, to jsme viděli když nějakej zedník nezná míry jako mm ale jen CM TO NĚJAKEJ SEM TAM... HAHAHA.... aby zakryl své nedostatky tak udělá bedýnku o několik mm menší to je ostuda, když pak chce toto vydávat za nějaké měření ... jinak naposledy v Semíně se měřilo posuvko a ukázalo se kdo jaké má rozměry... náprav na DISKÁCH, kdyby jsi dojel tak by se i poctivě přeměřilo tvé modelové retro vozidlo.. a na to by stačila asi poloviční posuvka.. jistě jsi to asi opláchl mooc teplou vodou... jinak nejdřív se podívej na své míry a pak ukazuj na druhé... :valetsesmihy: :valetsesmihy: :valetsesmihy:
A JEŠTĚ JEDNA VĚC, viděl jsem nějaké fotky jak si bez vědomí poměřoval a prohlížel model který za prvé nebyl v soutěži, a za druhé ti to nikdo nedovolil,, za třetí bez vědomí majitele!!! to asi nemůžeš vysvětlit jak sis toto dovolil COO!!! Toto se mezi slušnou partou nedělá pak se nikdo nemůže divit vytlačeným oknům v kabině, jako já i Eda, a z fotek vím aspoň jak se mi to stalo KDO MI JE VYMÁČKL, to je jen lumpárna, jinak zde končím s debatou, a s takovými lidmi, co se takto chovají k modelům druhých lidí, a sami si nedodělají vlastní... :kun:
jinak taky mne jde o lepší napodobeninu a ne o nějaký blud z oblud.. jak uvádí Milda :smich:
ned zář 27, 2015 4:48 pm

Uživatelský avatar
klídek
Příspěvky: 338
Registrován: pon led 27, 2014 9:13 pm

Příspěvek

Nechal bych model doma kdyby jsi nežebral dovezte, každý co máte doma i to co nepojede, proto jsem vzal i model co nejel, to pokud jsem o toto..
DLAŠÍ neměl jsi u Mildy přední rám a doplňky o tom vůbec nemluví, TAK ZDE UVÁDÍM PROTEST A VYŘAZENÍ Z VÍSLEDKOVÉ LISTINY TVŮJ MODEL nesplnil potřebné pravidla co byly zveřejněné, jinak model modrý Man jistě nemá měřítkově vzdálenost přední a zadní osy od sebe, tak nesplňuje jistě dané měřítko, proto i vyřazení z dalších podobných soutěží, JAK JSIS O TO ŘEKL TAK TO TU MÁŠ zedníku... jinak tvá iniciativa mne nezajímá vlez....
(jezdi si doma na dvorku nebudeš dělat davu ostudu, kteřísi snaží dělat trochu lepší napodobeniny)
Jinak všechny své nápady s zjištěné poznatky ohledně stavby těchto modelů předávám MARTINOVI JEŘÁBKOVI, vybral jsem si ho jako svého nástupce komu jsem začal radit při stavbě TOMEČKA, taky mi udělal radost že se držel dosti všech rad jak mu to jelo naposled PŘI JEHO PRVNÍ JÍZDĚ V SEMÍNĚ, jenom trochu něco podceníl ale taky poznal že to chce dodržet vše co mu radím... TO CHCE ČAS na něm zapracovat ...
Naposledy upravil(a) klídek dne pon zář 28, 2015 10:47 am, celkem upraveno 3 x.
ned zář 27, 2015 5:50 pm

Uživatelský avatar
WMA
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 266
Registrován: pát říj 11, 2013 6:59 pm
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

V tom pripade ty jsi nesplnil sirku, taky by te mel Milda jako reditel zavodu vyradit. Ja nemam jen ram, ostatní doplňky dle pravidel mam ve voze tak jak mají byt.
ned zář 27, 2015 5:52 pm

Uživatelský avatar
klídek
Příspěvky: 338
Registrován: pon led 27, 2014 9:13 pm

Příspěvek

Milda poměřil v Semíně posuvkou a i před několika lidmi účastníky, to se ukázala pravda dokonce i to co je tu napsané od tebe že to udělal menší po akci u Mildy pamatuj si co kde píšeš nebo udáváš, Milda se tu za tebe omlouval že to neodpovídalo 220 mm
Jinak tví inteligence porušování pravidel je vidět i zde JAK URÁŽÍŠ SPROSTĚ, to je zde taky v rozporu pravidly fora nerad něco dodržuješ pokud jde o tebe co??
TAK MNE ZDE NEOTRAVUJ A NEOBTĚŽUJ NEZNALOSTÍ
jinak promiňte nebudu už zde na nic odpovídat neandrtálci mne tu to odradili
ned zář 27, 2015 6:00 pm

Uživatelský avatar
chmelda
Příspěvky: 1184
Registrován: ned říj 04, 2009 6:34 pm
Bydliště: Mikulov

Příspěvek

Pardon pánové, ale už i mně vadí jak se tu kde kdo napadá vyřizujte si to laskavě přes SZ nejsem na to zvědavý a nemíním tu zase čekat na adminovy vstupy ohledně našeho chování a následného varování a přípravy na uzamknutí. Několikrát tu bylo řečeno že tyto stránky jsou o jiných debatách :naughty:
ned zář 27, 2015 7:24 pm

Uživatelský avatar
WMA
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 266
Registrován: pát říj 11, 2013 6:59 pm
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Uz snad bude klid Chmeldo, ja s tim nezacal a nikdy jsem se do tech putek co tady franta vyvolava nezapojoval, ale nenecham ho aby do me jebal bez priciny.
Naposledy upravil(a) WMA dne ned zář 27, 2015 9:53 pm, celkem upraveno 2 x.
ned zář 27, 2015 7:51 pm

Uživatelský avatar
PAVEL-J
Příspěvky: 9
Registrován: ned srp 02, 2015 5:15 pm
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Zdar všem, koukám zde je veselo :-)

Díval jsem se na termíny akci na Dakar - 28.kvetna 2016 je Pharaons v Semine. Těšil jsem se na něj ale bohužel v tomto termínu 28.5 - 29.5 2016 se koná 26. Aviatická pout na letišti v Pardubicích a zajištuji doprovodný program s RC modely trucků a jiné techniky :-)

Snad budu mít více štěstí přijet na jinou akci a prohnat Lízu :-)

www.rctruckjanda.cz
ned zář 27, 2015 8:26 pm

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

WMA: Až se budeš divit, kam zmizely tvé urážlivé úpříspěvky, tak jsem je v souladu s pravidly smazal. A až se budeš divit, proč máš napomenutí, tak jsem ti ho zařídil. Moje naštvání v tomto vláknu dostoupilo vrcholu. Pokud se neumíš vyjadřovat slušně, tak se tu nebyjadřuj. Jsi jediný, kdo tu sklouzl k vulgaritám :!: Opakovaně jsem vás tady varoval, že se tu prostě nebudete hádat :idea:
ned zář 27, 2015 9:24 pm

Uživatelský avatar
WMA
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 266
Registrován: pát říj 11, 2013 6:59 pm
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

A co byla ta vulgarita? Ze je .....? priste to napisu jinak, beru na vedomi.
A je docela blby smazat jednu stranu sporu a druhou verejne nechat kdyz me urazi

Ještě jednou to slovo napíšeš a máš BAN jak vyšitej. Admin
ned zář 27, 2015 9:56 pm

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

Já do vašeho sporu nevidim a je mi úplně ukradenej, prostě na tomhle fóru nebudeš psát sprostá slova. On je dosud nepoužil. Já tu nejsem od toho, abych posuzoval kdo má pravdu, to si laskavě vyřiďte po SZ, já tu jsem od toho, abych vymáhal pravidla tohoto fóra. Už jsem vás dvakrát varoval, že to tu zamknu. Chováte se oba jak malí haranti, nemáte si podle mě navzájem co vyčítat - spor jste vyeskalovali oba, být tebou mlčím a šoupu nohama :!: :!: :!: Mám sto chutí to tady zamknout aspoň na půl roku, ale na druhou stranu mi to přijde škoda kvůli ostatním. Pokud bude osočování pokračovat, udělám to bez dalšího varování.
pon zář 28, 2015 12:29 am

Odpovědět

Zpět na „MODELY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů