Modeláři, cokoliv potřebujete, pište sem. Snad Vám jiný modelář poradí:-)

Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, Pavel Bíteš

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pavel Šíma
Příspěvky: 197
Registrován: pát bře 18, 2016 11:26 pm
Bydliště: Praha 8

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Nevím jestli už to tady náhodou není, ale pro jistotu. :think:
(video z Mentonu)

https://www.youtube.com/watch?v=0TUsGbQ ... e=youtu.be
ned led 21, 2018 7:12 pm

Uživatelský avatar
Šnek
Příspěvky: 1123
Registrován: úte úno 19, 2013 3:53 pm
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Když vás všechny pozoruji, jak vám to hezky jde, tak bych měl taky začít něco dělat. Sosnová již za 2 měsíce :think:
Makine, a od jakýho číňana to máš, nedáš odkaz :?:
Video z AER moc pěkný. A mimochodem koukáte, jakou má sledovanost video z RC AER ze Semína? https://www.youtube.com/watch?v=F1OOTkE1lU8
Mildo, plakáty pěkný, napíšu termíny do Semína, a přiložím je. A zamluvím na oba termíny chatku.
ned led 21, 2018 7:25 pm

Klinger 82
Příspěvky: 93
Registrován: pon zář 25, 2017 9:03 am
Bydliště: Vysočina

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Zdar tak hlásím že z Bratrem do Sosnové dorazíme v sobotu někdy odpoledne a budem tam až do neděle.
ned led 21, 2018 8:29 pm

Uživatelský avatar
Petr L.
Příspěvky: 221
Registrován: čtv zář 25, 2014 8:25 pm
Bydliště: Kutná Hora

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Makine, kabina moc pěkná, hlavně ty reflektory - jako opravdové.
Toto combo jsem měl taky (Cheetah?). Budou mne zajímat tvoje zkušenosti s nastavením zpátečky...
Co používáš na mytí skel? :shock:
pon led 22, 2018 9:18 am

Uživatelský avatar
MartinBE
Příspěvky: 127
Registrován: stř říj 15, 2014 8:28 pm
Bydliště: BXL, BE
Kontaktovat uživatele:

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Zdar, tym De Rooy se pokusi zucastnit, ale vidim to zatim tak na 90%.
Kdyz dorazim, tak to bude kolem pulnoci, spis po... jelikoz v sobotu rano budu jeste v Istanbulu...
Rozhodne se uz moc tesim na novou sezonu, az zase zajezdime a pokecame.
Zdar, M.
pon led 22, 2018 4:31 pm

Makin
Příspěvky: 358
Registrován: stř pro 09, 2015 12:38 pm
Bydliště: Brnoooooo

Re: RC DAKAR

Příspěvek

ŠNEK: https://www.ebay.com/itm/SkyRC-21-5T-2P ... 2749.l2649
jak bude fungovat nevím, zatím není čas to tam naladit, ale mladýmu bude na Kamazáky s přehledem stačit, co Klingy? :wall: :mrgreen: :lol:

PETR L.: combo ještě není v autě, asi o víkendu, ty děti my dávají zabrat :!: :!: :!: .... reflektory jsem chtěl co nejvíce podobné reálu no, ať mě MILDA nevyhodí :mrgreen: :lol: ... s těma sklama jsem to nepochopil :doh: :doh: , ale mladej uź to proháněl po lesích a víš jak - větve nejsou překážka !!!!! :hand: :hand: :hand:

JAROUSZ: kolik teď máte v Ivecu vlastně vozidel? Edík, Jára a MartinBE? :clap: :clap:

To ALL: napsal mě tu nový uživatel "KENAJ", poslal mě fotky Phoenixe, tak su zvědav...chce jet s námi do Sosnové, tak ho odkážu tady na fórum :-)))
pon led 22, 2018 8:19 pm

Uživatelský avatar
jarousz
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 11, 2010 9:55 am
Bydliště: Praha-Braník

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Ahoj Makine,
Zapomnel jsi jeste na Gaviho Torpedo...4 auta-proste velkej tym :)
Dalsi Phoenix...od Bugyry? Tak to Karlovi radost neudela...
Na fotky jsem ale zvedavej:D...nevis na cem to je postaveny?
V Branickych dilnach se maka zatim u kompu.

Obrázek
pon led 22, 2018 11:58 pm

Makin
Příspěvky: 358
Registrován: stř pro 09, 2015 12:38 pm
Bydliště: Brnoooooo

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Snad se "KENAJ" nebude zlobit - žádné info nemám bližší, jen že je z Brnááááááá :dance: a chtěl by jet Sosnovou...
Obrázek Obrázek
úte led 23, 2018 10:00 am

Uživatelský avatar
MartinBE
Příspěvky: 127
Registrován: stř říj 15, 2014 8:28 pm
Bydliště: BXL, BE
Kontaktovat uživatele:

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Zacina se nam to tu trochu tisknout:)

Ad. Karlova radost, docela souhlasim, nove prichozi by meli respektovat pravo vyberu...(tedy pokud chteji jezdit nas serial, samosrejme nemuzeme branit nikomu v tom si cokoliv postavit mimo)ale jinak za chvili bude 10 Phoenixu, 5 maciku, 17 Kamazu a 10 Ivec... a trochu to ztrati punc unikatnosti...

tot moje uterni zpoved:)
úte led 23, 2018 10:44 am

Makin
Příspěvky: 358
Registrován: stř pro 09, 2015 12:38 pm
Bydliště: Brnoooooo

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Martas, ja si myslim, ze si muze kazdy stavet cokoliv ...zadne auto neni stejne !!!!
úte led 23, 2018 11:07 am

úte led 23, 2018 11:30 am

Uživatelský avatar
Eda W
Příspěvky: 115
Registrován: ned říj 06, 2013 7:03 pm
Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Nazdárek, mám názor, že každý si může postavit model jaký se mu líbí. Já taktéž neřeším, že jsou i jiní modeláři, kteří staví Phoenixe, tak jako je ten můj.. Na druhou stranu model na fotkách připomíná Kolomajze nebo Šoltyse a ne Lopraise.
úte led 23, 2018 11:42 am

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Zdar, též jsem názoru, že si každý postaví co chce, ale bývalo zvykem, že kdo chtěl s námi jezdit tak to tady ohlásil a hlavně se seznámil, představil stavbu zde :wink: a mi ho zde srdečně přivítali :lol:
Každý má jiné modelářské schopnosti a dostupnost dílů i tu technologií, moc toho o KENAJOVI nevíme, třeba je to robot :lol: Nejsem, ale zastánce pojízdných krabic od bot z toho hlediska, že s modelem daný majitel může být více agresivní něž bývá zvykem :!: Těch ročníků Tatrovek je spousty a zatím se nikdo nepotkal se stejným modelem ba naopak pokud je model pěkně udělaný tak obohatí setkání.
Spíš mě mrzí, že jsou některé modely udělané 100% dle předlohy myslím tím hlavně platformu podvozku i se zvukovým modulem a tím je hodně limitován například Senior, Chmelda, malý Pepi. Možná bych přidal ještě jednu kategorii T4. 100% SCALE TRUCKS, DAKAR aby se obohatilo startovní pole o toto krásné, ale náročné modelářské umění. :?:
úte led 23, 2018 12:14 pm

Uživatelský avatar
Griessl Karel
Příspěvky: 265
Registrován: čtv říj 14, 2010 9:57 pm
Bydliště: Praha 10 Vršovice

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Ahoj klucí. Mě vůbec nevadí, že někdo dělá dalšího Phoenixe. Jsem také zastáncem toho ať si každý postaví co se mu líbí a co zvládne postavit. Jak píše Makin, 2 stejná auta, nikdy nejsou stejná. Za další, Phoenix je takový mezityp, který nebude dlouho jezdit, protože můj stěžejní model je Queen 69, té původní verze s dlouhou kabinou. Mám totiž vymyšlené nové prvky na podvozku, tak jakmile dodělám Phoenixe,tak trošku zrepasuji Jamalku, abych jí mohl prodat a za utržené peníze nakoupím nové komponenty a pustím se do Queeny.

Martin má také v některých názorech pravdu.

Mildo, hezky jsi to napsal. :clap:
Naposledy upravil(a) Griessl Karel dne úte led 23, 2018 12:48 pm, celkem upraveno 4 x.
úte led 23, 2018 12:37 pm

Uživatelský avatar
MartinBE
Příspěvky: 127
Registrován: stř říj 15, 2014 8:28 pm
Bydliště: BXL, BE
Kontaktovat uživatele:

Re: RC DAKAR

Příspěvek

Vzdyt ja nerekl, ze si nikdo nemuze stavet co chce... jen jsem zminil, ze nove prichozi by meli respektovat vyber ostatnich.
To je treba duvod proc jezdim Ivecem a ne Liazkou, z respektu k Frantovi/ ted Marovi...

no nic:)
úte led 23, 2018 12:41 pm

Odpovědět

Zpět na „MODELY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů