Modeláři, cokoliv potřebujete, pište sem. Snad Vám jiný modelář poradí:-)

Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, Pavel Bíteš

Uživatelský avatar
kenny-machy
Příspěvky: 262
Registrován: stř pro 17, 2008 9:21 pm
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

moc pěkná sbirka :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
President JOHNSON
CB-channel 4-8
České Budějovice
čtv bře 18, 2010 11:01 pm

saitek
Příspěvky: 4
Registrován: ned srp 29, 2010 12:08 pm
Bydliště: Hlucin

Příspěvek

Zdravim
Shanim model Volvo F 89
Nemam to do zbirky ikdyz mam asi 200 modelu vsech moznych aut.
Kdysi jako decko jsem to zbiral .
Muj otec jezdil na TIRU s tim Volvem a ted ma mit narozky tak mu chci koupit ten model .Porad mi kde to sezenu nebo co
Dik moc za odpoved
pon srp 30, 2010 11:25 am

Bohumil Peterka
Příspěvky: 40
Registrován: stř říj 07, 2009 7:06 pm
Bydliště: Plzen

VOLVO F 89

Příspěvek

Zdravím.Tak to budeš mít docela problém.Záleží jaký scháníš měřítko.Co se týká 1:87 (HO) tak tenkrát je vyráběla firma v DDR ESPEWE MODELLE (později Plasticart modelle).Pak je taky dělala HERPA a AWM.ale ty už jdou taky s dobou a vyrábí už jen nový FH-čka.Ještě je firma BREKINA která dělá starý auta ale nevím jestli F 89 mají ve svým programu.Jedině to lze sehnat od sběratele,na burze nebo přes internet ve formě inzerátu ale v krámu asi těžko pochodíš (to jedině kdyby ho dal někdo do komise).

Obrázek

Obrázek
pon srp 30, 2010 12:51 pm

Ruda
Příspěvky: 30
Registrován: pát lis 28, 2008 9:52 pm
Bydliště: praha

Příspěvek

Obrázek
zravím tehle model Volva jsem sehnal na autíčkářské burze jeden pán ho snad ještě dokáže sehnat tahá to z Německa ale to bylo před rokem já si ho už jen dodělal do ČSAD[/list]
úte srp 31, 2010 9:15 am

"Tony"
Příspěvky: 99
Registrován: úte čer 24, 2008 6:38 pm
Bydliště: Bohumín City, Czech Republic

Příspěvek

Tenhle topic jsem tady kdysi založil ... Momentálně mám přes 500 modelů AWM ve své sbírce a mezi nimi pochopitelně i VOLVA řady F88/89 ... Mám i pěkných pár kousků pro následné předělávky na staré, dnes již téměř zapomenuté a neexistující spedice jako byli Sovtransavto, Hungarocamion, PEKAES nebo naše ČSAD či německý DEUTRANS ...

Tady je část mých, prozatím "nasyslených" oblíbenců (Herpa, Albedo, AWM) ... :wink:

Pro zvětšení klikni ...

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Tony
úte srp 31, 2010 6:36 pm

Astran
Příspěvky: 239
Registrován: ned dub 22, 2007 10:26 am
Bydliště: Cheb

Příspěvek

Nejsi ty trochu hamoun? :shock: :lol: :lol: :lol:
čtv zář 02, 2010 5:14 pm

Zamčeno

Zpět na „MODELY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů