Modeláři, cokoliv potřebujete, pište sem. Snad Vám jiný modelář poradí:-)

Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, Pavel Bíteš

Odpovědět
martin 1
Příspěvky: 52
Registrován: sob říj 11, 2008 7:31 pm
Bydliště: praha

Příspěvek

jeřábník píše:Taky jsem chtěl ten přes kabinu, ale zatím byl v prodeji jen tenhle :cry: . Vlastně je v sáčku přihozená hranatá kabina u toho se skosenou. Prý není dost podkladů :?: :!: . Myslím, že bylo tolik variant, že nějaké nepřesnosti by se lehce ztratili. Třeba překvapí. No jen jsem si odskočil z odpolední. :lol:
Dnes připavujeme v "M" expedici pro armádu.
ObrázekObrázek
pokud muzu reagovat tak co rikal ivos carvan s tim lanovodem pres kabinu zatim pry nebude poustet ale možné je vsechno
ned říj 12, 2008 3:18 pm

jeřábník
Příspěvky: 1126
Registrován: sob bře 03, 2007 10:40 pm

Příspěvek

Vzhledem k přetrvávajícímu chaosu na finančních trzích a nejisté budoucnosti vsadil "Montostroj" na renovaci a opravy starších vozů. Pro návoz těch nepojízdných byl z vojenských přebytků zakoupen a generálkován jeden exemplář legendární P V3S. :lol:
ObrázekObrázek
Dovolil bych si jednu prosbu :pray: nenešla by se u vás v archívech fotečka T 815 8x8 AD 40 , případně typáček??? Prosím,prosím smutně koukám :cry:
stř říj 15, 2008 12:47 am

jeřábník
Příspěvky: 1126
Registrován: sob bře 03, 2007 10:40 pm

Příspěvek

Tak je tu taky někdo ? :cry: Nebo už recese dorazila i mezi H-nulkaře? :(
tak alespoň dvě fotky z "Montostroje", kde probíhájí generální opravy starších vozidel.
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
úte říj 21, 2008 10:49 pm

standa
Příspěvky: 1642
Registrován: úte kvě 30, 2006 5:47 pm
Bydliště: u Berouna

Příspěvek

tady je lidí, jen není čas na modelaření

ze zasvěcených kruhu hasičských , nádrže na návěsu byly laminátové, tudíž barva zažloutlého laminátu
stř říj 22, 2008 12:22 pm

jeřábník
Příspěvky: 1126
Registrován: sob bře 03, 2007 10:40 pm

Příspěvek

Laminát nelaminát, tohle je po GO, :mad: , a jako šéf a majitel firmy a lakýrník v jedné osobě jsem rozhodl, že to bude červený :snooty: Ale díky za info, třeba příště ( na svatýho Dyndy). Už takhle jsem z toho na mrtvici. Ostatní modely stojí a já se s... s tahačem už druhý den.
Obrázek
stř říj 22, 2008 2:49 pm

Schreiber Tomas
Příspěvky: 418
Registrován: sob bře 08, 2008 11:57 am
Bydliště: Chodov u K.V.
Kontaktovat uživatele:

Taky troška do mlýna...

Příspěvek

Trocha času bylo... 8) jen nebylo fotííííí :?


ObrázekObrázek
čtv říj 23, 2008 8:54 pm

jeřábník
Příspěvky: 1126
Registrován: sob bře 03, 2007 10:40 pm

Příspěvek

Jejda, to je pěkný "otloukánek". Ale jinak to máš zase náramně zmáknutý :clap: :clap: :clap: .Vždy, když vidím to tvý realistický ztvárnění, tak se za ty moje "leštěnky" :oops: .
čtv říj 23, 2008 9:47 pm

Jirka Jirman
Příspěvky: 62
Registrován: sob pro 09, 2006 8:32 pm
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jo jo pěkný. Dobrý nápad. Nicméně jsem již na e-day kroutil hlavou nad těmi klanicemi a řetězy. Nechtěl bych být obsluhou. Ten řetěz by měl průměr 10 cm a klanice bych sklápěl hydr. rukou.
Ale celková kompozice je na jedničku.
čtv říj 23, 2008 10:43 pm

Schreiber Tomas
Příspěvky: 418
Registrován: sob bře 08, 2008 11:57 am
Bydliště: Chodov u K.V.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Čau klucííí..děkuji za pochvalu :oops:
Jeřábníku..to ja zase mám bledou závist nad Tvými kousky.Maš fakt paradní výběr nadherných exemplářu....aaaaa ja chci takýýýýý
:stavka:
Co se týká řetězů...ano ano jsou ,,neměřítkové" :wall: ale menší se mi prostě nedaří sehnat.
A zase furt se mi líbí vic takhle reálný,než plochý z plechů :cry: Pokud by jste měli radu kde splašit lepší věrohodnější,budu za ní velice zavázan :pray:
pát říj 24, 2008 3:50 pm

Radek Šíp
Příspěvky: 14
Registrován: stř srp 27, 2008 11:33 pm
Bydliště: Chodov, Luční 1026
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Pěkný, já myslím že moc pěkný.
Fakt se ti daří ta patina a ty řetězi jsou větší, ale co dělat, když jiný nejsou... :sneaky1:
pát říj 24, 2008 5:30 pm

standa
Příspěvky: 1642
Registrován: úte kvě 30, 2006 5:47 pm
Bydliště: u Berouna

Příspěvek

jojo jeřábník- k tomu nemám slov....


dnes jsem zahledl delegaci soudruhů z NDR na prezentaci novinek návěsů

ObrázekObrázek
pát říj 24, 2008 5:31 pm

jeřábník
Příspěvky: 1126
Registrován: sob bře 03, 2007 10:40 pm

Příspěvek

To je zvláštní, a pak že ta souprava byla jen jedna ! :think: Já ji zase viděl, když jí odváželi po GO :lol: Ale po ránu byla docela mlha, tak je ta fotka mizerná.
:oops:
ObrázekObrázek
Ale díky soustruhům z NDR vím, jak vypadá laminát. Jen jestli někde neudělali nějakou chybu? :valetsesmihy:
Ty řetězy jsem viděl zkroucené z leptů a nevypadali špatně, ale musí to být hrozná pakárna.Jinak je měla v nabídce nějaká firma v Německu, pokusím se to dohledat, kdo to byl, ale myslím, že to byla pěkná řacha.
pát říj 24, 2008 7:08 pm

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

jeřábník: Bohužel se souprava v reálu GO nedožila :cry: , pouhé čtyři roky po zařazení do výjezdu byla převrácena při výjezdu ve Veletržní ulici. Výsledek byl smutný - návěs šel pro prasklý a zkroucený rám do šrotu a tahač byl převeden tehdejšímu podniku Sady, lesy,zahradnictví hl.m.Prahy, kde jezdil cca do poloviny osmdesátých let po opravě v původní barvě, pouze kryt majáku byl vyměněn za oranžový.
pát říj 24, 2008 8:11 pm

jeřábník
Příspěvky: 1126
Registrován: sob bře 03, 2007 10:40 pm

Příspěvek

Hynku díky za info, informací o téhle soupravě je jak šafránu a myslím, že barevné schéma je uchováno pouze v paměti pamětníků. Škoda, že není víc fotografii, které by skutečnou podobuvíc přiblížili. Tak jsem popustil uzdu své fantazii :wink: a udělal si to podle sebe. Chci jen mít tuhle ojedinělou záležitost ve svém autoparku, ale ne v origo barvě odlitků .
pát říj 24, 2008 10:14 pm

jeřábník
Příspěvky: 1126
Registrován: sob bře 03, 2007 10:40 pm

Příspěvek

ObrázekObrázek
pát říj 24, 2008 10:18 pm

Odpovědět

Zpět na „MODELY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 hostů