Modeláři, cokoliv potřebujete, pište sem. Snad Vám jiný modelář poradí:-)

Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, Pavel Bíteš

Odpovědět
Uživatelský avatar
RomisTDi
Příspěvky: 127
Registrován: stř led 26, 2011 10:28 pm
Bydliště: Ostrava city

Dickie toys

Příspěvek

Zdarec nedávno jsem byl na nakupech v kauflandu a v oddělení hraček jsem našel pár modelu mana tga v ruzných provedeních.. samozřejmně mi to nedalo a jak malý Jarda jsem si jeden musel koupit :lol: s tím, že si jej předělám postupem času do podoby mého TGA-čka... dodávam foto při koupi... a po změně.... Jo jinak kdyby mi chtěl někdo poradit jak dodělat korbu a nebo Hydr. ruku tak mile rád uvítám vaše návrhy... Zkoušel jsem to udělat ze dřeva... Což i mám ale to není ono... Jinak změny jsou:nárazník je v tom samém laku jako mam na TGA-čku a totéž kabina vozu...Zrcátka mají lesklou fólii podobnou zrcadlu. A nápravy jsem předělal ze tří na dvě... s tím, že ta zadní se musela posunout... :)

:arrow: Obrázek



:arrow: Obrázek
Avia A80 Blue Edition, menši upgrade na Man TGA
:arrow: http://www.liaz.cz/forum/viewtopic.php?t=9409 :ruckdover:
ned led 08, 2012 10:34 pm

Uživatelský avatar
RomisTDi
Příspěvky: 127
Registrován: stř led 26, 2011 10:28 pm
Bydliště: Ostrava city

Příspěvek

Ještě dodávám foto trucku pro představu... Jinak zvažuji, že předělám ještě kabinu... neni to ono ta mala kabina...


Obrázek


ruka
Obrázek
Avia A80 Blue Edition, menši upgrade na Man TGA
:arrow: http://www.liaz.cz/forum/viewtopic.php?t=9409 :ruckdover:
ned led 08, 2012 10:54 pm

Uživatelský avatar
Olda
Timy1123
Příspěvky: 5905
Registrován: stř bře 01, 2006 4:37 pm
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ta hr i nástavba by šla třeba použít z nějaký jiný hračky..... jen budeš muset chodit po hračkářství s metrem a měřit a měřit... :lol:

Co je to vůbec za měřítko?
pon led 09, 2012 6:43 pm

Uživatelský avatar
RomisTDi
Příspěvky: 127
Registrován: stř led 26, 2011 10:28 pm
Bydliště: Ostrava city

Příspěvek

Měřítko na tom právě není napsané... Alespoň jsem ho já nenašel... Jinak bych ho tady napsal :) Mno to je sice dobry napdad ale asi zkusim made in domací výrobu než chodit a zkoumat... Možna zkusim někde na netu pohledat jako nahradní díly, jelikož jsou fora, která sem timto zabívájí... Ale kdlidně pište další rady a komentáře.. Dík
Avia A80 Blue Edition, menši upgrade na Man TGA
:arrow: http://www.liaz.cz/forum/viewtopic.php?t=9409 :ruckdover:
pon led 09, 2012 9:00 pm

Milan Černý
Příspěvky: 831
Registrován: úte srp 26, 2008 9:24 pm
Bydliště: E.Beneše 10/16 Prostějov

Příspěvek

Dovolím si poradit, vem plast a udělej to z plastu, jen ukázka toho co jde udělat. Vytvořeno celé jen z destiček a trubiček, je to 1/24 k mercedesu unimog.
Obrázek Obrázek Obrázek
MILDATRUCK
pon led 09, 2012 10:04 pm

Uživatelský avatar
RomisTDi
Příspěvky: 127
Registrován: stř led 26, 2011 10:28 pm
Bydliště: Ostrava city

Příspěvek

Hmm Tak o vypádá luxusně... Moc chválím... Ale asi je to na delší dobu a nervy, ne? Mno vypada to fakt moc dobře... Možna to asi i vyzkouším..A nějaký návrh jak udělat korbu?? Popřipadě i otevírací?
Avia A80 Blue Edition, menši upgrade na Man TGA
:arrow: http://www.liaz.cz/forum/viewtopic.php?t=9409 :ruckdover:
pon led 09, 2012 10:35 pm

Milan Černý
Příspěvky: 831
Registrován: úte srp 26, 2008 9:24 pm
Bydliště: E.Beneše 10/16 Prostějov

Příspěvek

korba se tak dá udělat také, tato je celá také dělaná.
Obrázek Obrázek
MILDATRUCK
pon led 09, 2012 11:01 pm

Milan Černý
Příspěvky: 831
Registrován: úte srp 26, 2008 9:24 pm
Bydliště: E.Beneše 10/16 Prostějov

Příspěvek

pokud chceš vidět jak na to , tak musíš na model forum a tam do sekce kamiony a rozestavěno . Když vlezeš do mercedes unimog , tak to tam mám krok za krokem a je tam plno jiných a třeba lepších. At se ti daří Milda pv
MILDATRUCK
pon led 09, 2012 11:03 pm

Uživatelský avatar
RomisTDi
Příspěvky: 127
Registrován: stř led 26, 2011 10:28 pm
Bydliště: Ostrava city

Příspěvek

koukám :D a především chválím tu preciznost... Díky za rady snad toho využiju... :)
Avia A80 Blue Edition, menši upgrade na Man TGA
:arrow: http://www.liaz.cz/forum/viewtopic.php?t=9409 :ruckdover:
pon led 09, 2012 11:10 pm

Uživatelský avatar
RomisTDi
Příspěvky: 127
Registrován: stř led 26, 2011 10:28 pm
Bydliště: Ostrava city

Příspěvek

Hmm Smekám... Fakt luxusní kousek... Jak si vyrobil ten boch nebo spíš z čeho?? A kde sháníš ty nálepky? Dá se to někde koupit nebo tak něco?? A tu HR máš z jineho auta??
Avia A80 Blue Edition, menši upgrade na Man TGA
:arrow: http://www.liaz.cz/forum/viewtopic.php?t=9409 :ruckdover:
pon led 09, 2012 11:28 pm

Milan Černý
Příspěvky: 831
Registrován: úte srp 26, 2008 9:24 pm
Bydliště: E.Beneše 10/16 Prostějov

Příspěvek

tak základ je plastové destičky. Ty buď od evergrin- v modelářském obchodě, kde se dají koupit i kulaté či hranaté profily a nebo v obi destičky jako zákaz kouření a podobně . lepeno vteřinovkou a pak přebroušeno a nabarveno. jinak tu ruku na unimogu mám jako doplněk od italeri, ale je to v měř 1/24 a s ohledem na ten tvůj man tak je to velké , tam je to měřítko tak 1/32 nebo 1/35 to jen odhaduji. A v tom měřítku já o žádné vhodné ruce nevím a to kolem aut a tedy i modelů se točím od malička , tedy nějakou tu desítku let. Jediná vhodná ruka by snad šla z multikary co dělá jedna hračkářská firma a mají ji v prodejnách hraček dráčik. tu bych asi volil já. jinak hodně chuti a radosti z toho až to bude hotovo.
MILDATRUCK
úte led 10, 2012 12:12 am

Milan Černý
Příspěvky: 831
Registrován: úte srp 26, 2008 9:24 pm
Bydliště: E.Beneše 10/16 Prostějov

Příspěvek

pokud bych mohl poradit tak se mrkni na modely firmy emmek, dělají přesné tvoji kabinu a ruku mají také a je to v měřítku 1/24, kabina je průhledná a s inteierem , z toho by to šlo udělat nejlépe. Cena kolem 800,- ,ale když to budeš dělat nakonec se k té částce a s časem dostaneš také. jinak prodávají to na : Trucker shop , hledej v sekci doplňky , modely měř 1/24. Je na ně spoleh a dojde to do 14 dnů. Milda Pv
MILDATRUCK
úte led 10, 2012 12:15 am

milhaus
Příspěvky: 280
Registrován: pát lis 26, 2010 8:06 pm
Bydliště: Třebíč / Ostrava

Příspěvek

Tak jak pokračuje stavba??? :mrgreen:
Nežijem proto aby jsme pracovali, pracujem proto aby jsme žili...
stř úno 29, 2012 9:23 pm

Odpovědět

Zpět na „MODELY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti