Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Hynek

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
sob led 21, 2012 5:43 pm

TTNandy
Příspěvky: 880
Registrován: stř lis 09, 2011 8:39 pm
Bydliště: Dubí

Příspěvek

Ahoj!
Nevím jak plachty,páč já tahám bud Kogla nebo BVV.BVV mám raději,líp se mi s ním jezdí.Ale víc tahám sklopku Wieltona a musím říct že jsem spokojenej.Je to klasickej pravouhlej vagon,vratočelo.Je starej asi 4 roky,někde se objevuje nějakej ten puchýřek zvedlý barvy ale jinak super.Žádný trhliny,praskliny,podvozek taky v pohodě.Jinak co pozoruju tak sklápěcí asi opravdu nestíhaj vyrábět,tahá je i spoustu Němců.Nic polskýho ve mně taky nebudilo nikdy důvěru :D ,ale když vzpomenete na legendární třínápravovej návěsovej podval Zremb,tak po výměně hadic za český byl dost dobrej.Na svou dobu i hydraulický sklápění můstků a nohou,to bylo dobrý.
TTN
sob dub 28, 2012 10:12 pm

Karel334
Příspěvky: 1601
Registrován: sob bře 11, 2006 8:36 pm

Příspěvek

vlastním podval 2008,plachtu 2007 a sklopku fe 2007, maximální spokojenost žádný problem jsem zatím neřešil.
sob kvě 05, 2012 8:38 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11891
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

TTNandy

Příspěvek

jj zremba sem měl... vyměnil sem lisovanou tmu za chemlona pak za michelina a bomba, jen se muselo dávat bacha na brzdy jinak spokojenost....naprostá
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned kvě 06, 2012 12:18 am

Zradylko85
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 139
Registrován: čtv srp 08, 2013 2:53 pm
Bydliště: na vesnici

Re: Wielton

Příspěvek

čau nemate někdo plachtu ??? poznatky s provozu diky
pon dub 24, 2017 2:32 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Wielton

Příspěvek

Zapomen na to ze Wielton je dnes levna znacka,sklopky urcite ne.Co se bavim s polakama,tahaji Benalu a pod znacky,a rikaji ze wieltun je podstatne drahsi.Na me osobne pusobi ty nove plachty hodne dobrym dojmem,ten naraznik,lampy,plachta ok.Taham vicemene cely zivot SCHWARZM...na oko pekny naves ale taky ma sve mouchy.Nejvetsi plecka co znam je Berger,mel jsem moznost sledovat vyrobu i ho tahat,idealni je na nej nalozit svitek 25t :shock:
Neřeším...
sob kvě 06, 2017 10:50 pm

Odpovědět

Zpět na „NÁVĚSY A PŘÍVĚSY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti