Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Hynek

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Wielton

Příspěvek

Já myslel, že tady Wielton už má svou sekci...a koukám ono prdlajs. Chtěl jsem totiž jen Vás seznámit s nevalnými čísly prodeje:
Loni za 1-4/06 prodali 50ks návěsů.
Letos za 1-4/07 jen 38ks.
No nevim nevim....trh a prodeje jdou letos nahoru...a Wielton jde dolů.

(Si nemůžu nerýpnout...že by lidi dostali rozum a už nejsou tak bohatí, aby kupovali levný věci?)
pát kvě 25, 2007 9:01 am

bihouz

Příspěvek

Kdyz to delaj Polaci, tak bych si ho taky nekoupil a darem bych ho hodil ze skaly. Jak na neco sahne ruka Polaka.... :twisted:
sob led 31, 2009 6:59 pm

Uživatelský avatar
Dozam
Příspěvky: 136
Registrován: sob bře 22, 2008 11:29 am
Bydliště: Žarnovica-SK

Příspěvek

akop vidim maju taky prudky odber ze ani nestihaju vyrabat :hvizd: :hvizd: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :smich:
ho ho hooo merry christmas... :)
sob led 31, 2009 9:52 pm

mirasa
Příspěvky: 1361
Registrován: sob kvě 27, 2006 5:11 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

No nezastávám se jich, ale taháme jich 10 za poslední 2 roky a přijde mi že je má dost českých firem. Osobně bych do něj nešel, ale bohužel rozhoduje cena. Jinak problémy velké ne, spíš prkotiny. Jako že pšonci aby ušetřili, dali na portál střechy, respektive na celou místo kovových koleček plastová. Těm se samozřejmě udělají plošky a nejde stahovat. Tak vyměnit. Ale http://www.baumrukr.cz/profil.cs.html jim dělají zastoupení a vše udělali. Taháme na nich svitky, takže dost zátěž a pohoda. Zlepšil bych šponování plachty, ale to jsou detaily. A brali jsme je od http://www.estrading.cz/index.php?pg=galerie A myslím že je tam žlutá čumáková scanie, nepatří tady někomu, třeba V8???? :lol: Asi ne, ta jeho je trochu jiná :oops:
Práci čest,rukám klid.
FH 12 420 2000,FH 12 420 2001,FH 13 440 2007,
FH 13 440 2008, Man TGX 440 2009
Teď Béda Trávníček :)
sob dub 18, 2009 2:45 am

Karel334
Příspěvky: 1601
Registrován: sob bře 11, 2006 8:36 pm

Příspěvek

Tak návěs Wielton provozuji více jak rok.podvalník na zemní stroje.tři osy zvedačka poslední zatáčecí,roztah na 3m.Tato výbava návěsu byla bez příplatků a vešel jsem se do 1mil kč.koketoval jsem i s Panav,a ostatníma značkama co tyto podvaly vyrábějí.všechno to bylo o min. 400tis kč výše a ještě příplatky za roztah,výdřeva z tvrd.dřeva,zvedačka,zatáčení nápr. což u poláka bylo vše v základu i ta výdřeva.Rozhodovalo taky dodání což bylo tehdy a to nebyla ta fin.krize 4měsíce.U dalších značek to bylo min.12měsíců.Pár věcí jsem si musel dodělat sám dle mojich představ.např.zajištění nájezdů závitovou tyčí, byl tam řetěz.naviják,z manual.zvedání nájezdů na el24v.taky rozhodovala délka ložné plochy 3,5+9,8m.jsem schopen naložit pro představu 2xT815 s3,neb.2x pv3s skřín.Provozní váha 9,6t celk.povolená 36t tech.možná 45t.Zatím jsem nemusel řešit žádný problém na záruku.návěs je poskládán z běžných komponentů co se dnes montují návěsy.Jsem s tímto návěsem pro moje potřeby spokojen a nemám ten názor že tato značka je špatná.
ned črc 12, 2009 8:34 pm

vladik
Příspěvky: 5
Registrován: sob lis 21, 2009 10:07 pm
Bydliště: strážný

Příspěvek

Jé já se mám,dočkal jsem se a zavolal mi kápo,ze mi koupil novej náves,no je krize,tak bude dojetej ale pro nej novej jen jako přírustek do parku,jo to ne 3mesíce používanej zabavenej leasing,no parada,, to bude kultura,,mam supr šéfa , z Brna ho poslal naložit kolegu nejaké řezivo do hradce a ja si ho tam dojedu v po rano složit a secvaknout..Je jak já byl štastnej.. plesk vo zem.Tak vám teda řeknu,že low deck .... nemam slov,tragédie,pšonská pomsta a vubec se nedivím,že si ho první majitel nechal radsi zabavit leasingovkou,,taky přemejšlím jak se ho zbavit,,první dojem ,,z dalky a přes plot,byl nadšení a radost,pekne lampy , nárazník, kola a disky, vrata...... ty vole ale to zklamání při tom prvním rozplachtování...... plachta jak kráva , silná nepodajná,ložiska jdou ale ten hadr zboku je jak sadrokarton,stahl jsem to po 15ti min namahy a škubání do dvou polí a byl sem jak po maratonu,po tejdením trápení a dukladném promazání drahejma sprejema je to o trošku lepší, fakt ale jen o trošku,když nemrzne a mužu zabrat na asfaltě nesmí bej namraza.. má 16 ok z toho pulka o neco zachytava a táhne ven a ne dovnitr,pšonek asi vrtal ožralej a bylo mu jedno že se trefil do příčky,napínání plachty,už jsem si zvykl ale zbytečne složité,taham sebou pořát 14ctku imbus jak debyl a hlídam se at ho nekde nezapomenu,jinak jsem v pr.. , zadní schudky,taky asi necejtily potřebu za tu cenu nad prací přemejšlet, vrata celkem tuctovky, hliníkové palubky snejtovane v ramečku,ale ty kliky,ani to nemusím zamykat,malokdo se tam dostane nezamčenejma vratama,vzadu značkové kurty do kříže,supr,zralé rosekat lampy když ti vyklouzne z ruky ráčna,a než příjdes na to jak moc, tak už ti ty vrata tak netrápí,, a ta samolepka na vratech,,pamětaj wielton,, jinak podvozek ram a napravy dobrý,abs ebs wabco napr. saf,,, zralej na plato,nastavby at si nechaj doma..
stř pro 23, 2009 7:27 pm

vladik
Příspěvky: 5
Registrován: sob lis 21, 2009 10:07 pm
Bydliště: strážný

Příspěvek

wielton ,levně rychle na oko a pro zakazníky pekne, no co ten šef co ho přijede koupit tak si ho cvičně otvírat nebude ne,, No co řidič ten tvrdej chleba má, a ten co tahá wielton tak bude mít i plachtu
stř pro 23, 2009 7:33 pm

mirasa
Příspěvky: 1361
Registrován: sob kvě 27, 2006 5:11 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

No nevím jestli jsi s těma sprejema udělal dobře, bude ti to chytat prach do kolejnice a to pak bude žůžo :lol: Jinak chyba je v tom, že na střeše mají místo kovových koleček plastový, možna i na plachtě. Pokud je 3měs. starý, tak http://www.baumrukr.cz/ jim dělal servis a tam nám je měnily za kovový v záruce.
Práci čest,rukám klid.
FH 12 420 2000,FH 12 420 2001,FH 13 440 2007,
FH 13 440 2008, Man TGX 440 2009
Teď Béda Trávníček :)
stř pro 23, 2009 8:22 pm

KUNA
Příspěvky: 117
Registrován: čtv říj 22, 2009 7:30 pm
Bydliště: Hospoda

Příspěvek

Tahám wieltonka a sem docela spokojenej, jediný co mě sere sou rozviklaný vrata, protože předchozí majitel nepovažoval za nutné kurtovat to do kříže, takže až sleze sníh tak to sundám a zavařím to hliníkem na tvrdo estli to pude, to shrnování plachty je trošku těžší páč je plachta hutná, polská, kvalitní :D a ty kolečka pojezdový? Když je šofér papírák tak se mu ani nedivim že to má problém stahovat, mně to de celkem zlehka :D :D
sob úno 27, 2010 9:39 am

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

to je mi věc proč něco co je polské musí být špatné?já spíše mám problém s panavem!
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
sob úno 27, 2010 11:22 am

mirasa
Příspěvky: 1361
Registrován: sob kvě 27, 2006 5:11 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

No člověče, nepovažuju se za papíráka se svým metrákem, ale když se ti z koleček stanou kostičky, tak od půlky plachty jsme se nehnul a začal stahovat od předu po jedné příčce. Jinak jsem byl spokojen.Teď jsem vyfasoval staršího Kögela a střecha mi pro změnu vyskočí uplně z kolejnice :lol:
Práci čest,rukám klid.
FH 12 420 2000,FH 12 420 2001,FH 13 440 2007,
FH 13 440 2008, Man TGX 440 2009
Teď Béda Trávníček :)
sob bře 06, 2010 8:42 am

KUNA
Příspěvky: 117
Registrován: čtv říj 22, 2009 7:30 pm
Bydliště: Hospoda

Příspěvek

Možná že to víte, ale komu de špatně shrnovat střecha tak at povolí kurtíky na bocích a jde to o poznání lépe.
pon srp 16, 2010 12:03 am

Uživatelský avatar
Adonisos
Příspěvky: 691
Registrován: stř lis 03, 2010 6:05 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Chlapi,1.11. si jedu pro Wieltona s šasi na lodní kontejnery..má s tím někdo zkušenosti??Četl jsem tu,že máte problémy jen s nástavbama,ale že to šasi je v poho..jezdí s tím někdo?? :?:
Ranní ptáče bez lahváče vůbec nikam nedoskáče!!
pon říj 24, 2011 9:06 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

bud bez obav Wielton udělal obrovský skok do předu takže můžeš být v naprostém klidu.jediný problém měly na stahovačkách dávaly tam plastové kolečka i to dnes vychytaly.
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
pon říj 24, 2011 9:12 pm

Uživatelský avatar
Adonisos
Příspěvky: 691
Registrován: stř lis 03, 2010 6:05 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Super!!Spadl mi šutrák ze srdce..!! :D Dík..
Ranní ptáče bez lahváče vůbec nikam nedoskáče!!
pon říj 24, 2011 9:38 pm

Odpovědět

Zpět na „NÁVĚSY A PŘÍVĚSY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů