Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Hynek

Uživatelský avatar
papergeorge
Příspěvky: 633
Registrován: ned pro 17, 2006 8:00 pm
Bydliště: Liberec, vlastne uz Liverpool

Příspěvek

Joo, on ma autodopravu a jezdej po liberecku mimo jine s dlouhym modrym matesem s pidi varicem asfaltu a zalepujou vytluky.

Jinak mi prijde, ze ta cisterna ma typizovany podvozek se skrini, ktera pro zmenu stoji zase pod Draci sluji smerem k Ruprechticum. Zkusim vyhrabat fotku.

K cisterne mi rikal historku, ktera se ovsem vaze k tomuhle typu zataceni vubec. Totiz, ze ma tak maly rejd, ze se s ni kupodivu strasne blbe couva. Coz ovsem Sovetske armade nevadilo, protoze jeji technika stejne necouva, ale pouze postupuje kupredu..... :D :D :D
Naposledy upravil(a) papergeorge dne ned dub 06, 2008 7:12 pm, celkem upraveno 1 x.
Normální je originály kreslit...
ned dub 06, 2008 7:03 pm

tatracyber
Medvěd
Příspěvky: 3182
Registrován: čtv bře 09, 2006 4:27 pm
Bydliště: Reichenberg

Příspěvek

Už tu nejsem, už mě s fórem neotravujte.
ned dub 06, 2008 7:09 pm

Uživatelský avatar
papergeorge
Příspěvky: 633
Registrován: ned pro 17, 2006 8:00 pm
Bydliště: Liberec, vlastne uz Liverpool

Příspěvek

Asi je, zas tak daleko to neznam. Ale prislo mi, ze spodek je typizovane ruske monstrum, asi ten MAZ a meni se na nem jen nastavby.
Normální je originály kreslit...
ned dub 06, 2008 7:14 pm

Uživatelský avatar
vodic216
Příspěvky: 505
Registrován: sob lis 10, 2012 6:46 pm
Bydliště: Martin

Hranaté železné maringotky

Příspěvek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Zaujímalo by ma, na čo slúžili tieto dva druhy návesov. Výrobca je Orličan. Načo majú papuče ešte aj v zadu. Jeden má naftové nádrže a aj vodný okruh. Žeby mobilné sprchy? Na ZVS som bol ,ale toto sme na našom útvare nemali.
pát říj 14, 2016 8:57 pm

Uživatelský avatar
toko
Příspěvky: 636
Registrován: ned dub 13, 2008 9:08 am

Příspěvek

Vypadá to jako komplet polní mechanizovaná pekárna Jana
Madness??? No, this is TATRA!!
pát říj 14, 2016 9:17 pm

Odpovědět

Zpět na „NÁVĚSY A PŘÍVĚSY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 6 hostů