Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda

Odpovědět
PetrKude
Příspěvky: 48
Registrován: ned pro 01, 2013 2:30 pm
Bydliště: Liberec

Usa tahač do sklopky

Příspěvek

Zdarec kamarádi. Chci se zeptat na váš názor ohledně tahání sklopky za us tahačem. Mužete mi k tomu říct víc popř jaký tahač by jste upřednostnily a proč ? Díky moc. Jinak jsem technicky zdatný takže si ledasco opravim (i proto chci jit do us trucku a ne pvc kuli vydrži a spolehlivosti)
pon kvě 11, 2015 10:26 pm

Uživatelský avatar
Karlos
Příspěvky: 442
Registrován: stř led 24, 2007 10:25 pm
Bydliště: Doma

Příspěvek

Jestli to máš na ježdění kolem komína a vyhneš se dálnicím,tak neváhej.Výhodou je relativně vysoká už. hmotnost u podvozku 6x4 oproti evropským autům a celkem laciná údržba.Daní za tohle je menší komfort srovnatelný s 80-tými léty.Bohužel budeš muset počítat že us auta co jsou tu v cz mají najeto hodně přes milion-spíš ke 2mil km.Od tohoto čísla se odvíjí i tech stav-bude záležet jak bylo auto udržováno předch. majitelem.
úte kvě 12, 2015 3:41 pm

PetrKude
Příspěvky: 48
Registrován: ned pro 01, 2013 2:30 pm
Bydliště: Liberec

Příspěvek

Diky moc je to presne jak rikas bude to spis kolem komina. Jinak co se tyce dovozu myslis ze treba v nemecku na tom tahace budou lip ? a co spotreba ve srovnani s pvc?
úte kvě 12, 2015 11:09 pm

Uživatelský avatar
Karlos
Příspěvky: 442
Registrován: stř led 24, 2007 10:25 pm
Bydliště: Doma

Příspěvek

Moc obecných otázek naráz-zjednodušeně řečeno záleží na obsahu tvé peněženky :).Můžeš dovézt auto z venku-novější s nízkými kilometry ale dražší.Další věc je přihlášení auta zde v cz-myslím že je to čím dál větší problém a v některých případech i nemožné vzhledem k evropské legislativě.Spotřeba je přibližně na stejné úrovni jak evrop. auta samozřejmě záleží co tam je za motor,jaké jsou převody na autě atd.Takže těžko takhle obecně odpovědět.
úte kvě 12, 2015 11:38 pm

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Elektrika, hydraulika , ABS , všechno problém .nevým jakej to má rejd oproti 4x2 , možná i nesynchro převodovka . Ale jinak si splň svůj sen .
stř kvě 13, 2015 12:30 am

PetrKude
Příspěvky: 48
Registrován: ned pro 01, 2013 2:30 pm
Bydliště: Liberec

Příspěvek

Ok kluci a posledni otazka vas typ na auto ktery by se do ty sklopky hodilo ? Vím že je to hodne široká otázka ale ciste co si myslite
stř kvě 13, 2015 6:23 am

Uživatelský avatar
Karlos
Příspěvky: 442
Registrován: stř led 24, 2007 10:25 pm
Bydliště: Doma

Příspěvek

Amerika je sice pekna vec ale vyzaduje to trochu technické zdatnosti a jak jsem psal je to krok zpet do let devadesátých.Ideálně pro někoho kdo vyrostl na líze a "podobných strojích".
Jak píše Ivan ohledně ABS a hydrauliky to zas není neřešitelnej problém.Rejd jako každá 6x4-řekl bych že i lepší.

Podle tvých příspěvků hádám že asi nebudeš mít moc zkušennost ohledně provozování dopravy a ostatního s tím spojeného.Nechci tě odrazovat,ale v první řadě musíš vědět co máš za práci a zda ji vůbec dostaneš zaplacenou a podle toho teprve řešit auto.Bohužel český dopravní trh je v katastofálním stavu a začít podnikat v tomhle oboru je dosti na zváženou-pokud tedy nemáš smluvně zajištěnou práci za rozumné peníze.

Věř mi že pokud máš rád ameriky a to auto chceš,tak ve finále vyjde levněji si to auto koupit a nechat si to jako hobby truck,než vyhazovat peníze oknem díky provozování dopravy.
stř kvě 13, 2015 7:47 am

PetrKude
Příspěvky: 48
Registrován: ned pro 01, 2013 2:30 pm
Bydliště: Liberec

Příspěvek

Mas pravdu moc zkusenosti zatim nemam jezdim zatim jen jako zamestnanec. Chtel jsem se pouze zeptat jak to vidite :) co se tyce pece s tim problem nebude. Jde mi hlavne o vydrz a take o to ze takovyhle tahac je pojizdna reklama preci jen se to tak casto nevidi
stř kvě 13, 2015 1:09 pm

Odpovědět

Zpět na „US TRUCKS“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů