Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak tady máte galerii z Mostu:
http://www.liaz.cz/czechtruckprix06_galerie.php

A jinak...omlouvám se místama za kvalitu fotek...zvláš? některý akční fotky nejsou dostatečně kvalitní. Ale pro Vaší ilustraci to snad postačí. (Ještě že ty hostesky se nepohybujou stejně rychle jak trucky:-) ) No posuďte sami.
pon srp 28, 2006 9:09 am

Bagr
Příspěvky: 2576
Registrován: stř bře 01, 2006 6:20 pm
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ty jo!!!Parádní fotky!!!Kolikátá dojela ta čumáková Scania? :wink: :clap: :clap: :clap:
pon srp 28, 2006 12:23 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Bagr píše:Ty jo!!!Parádní fotky!!!Kolikátá dojela ta čumáková Scania? :wink: :clap: :clap: :clap:
Díky za pochvalu....ikdyž....ten mezičlánek mezifo?ákem a -(?)- se má ještě hodně co učit :-)

Ta čumáková Scania většinou ani nedojela, což je i vidět, jak jí Vápenící odtahujou. A pokud dojela, tak na úplným chvostu se ztrátou minimálně jednoho okruhu.

Tak doplňuji...v nedělním pohárovém závodě byla opravdu poslední...15ctá. Škoda výkonů Frankieho....v tomhle závodě byl až 12ctý...a podobný to bylo celkem po celý víkend.
pon srp 28, 2006 12:28 pm

Bagr
Příspěvky: 2576
Registrován: stř bře 01, 2006 6:20 pm
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Slyšel jsem,že Vršecký byl druhý,ale nevím jestli v sobotu či neděli.
pon srp 28, 2006 12:37 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Bagr píše:Slyšel jsem,že Vršecký byl druhý,ale nevím jestli v sobotu či neděli.
Jo...v neděli....a málem mohl být i první....páč Antonio (MAN) dvakrát srazil kužel v zatáčce. Ale za to dostal jen napomenutí a ne časovou penalizaci.

A když jsme u toho srážení...tak v sobotu David sesřelil na konci rovinky právě Vojtíška, za což se mu pak šel omluvit.
pon srp 28, 2006 12:46 pm

Bagr
Příspěvky: 2576
Registrován: stř bře 01, 2006 6:20 pm
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

A jak si na tom vedl Korber?
pon srp 28, 2006 12:48 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Bagr píše:A jak si na tom vedl Korber?
Nic moc...nejlíp asi čtvrtej co si pamatuju. Prej ho bolely záda (zdroj: www.buggyra.com )
pon srp 28, 2006 12:54 pm

Bagr
Příspěvky: 2576
Registrován: stř bře 01, 2006 6:20 pm
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Nemůžu tam najít průběžný pořadí.
pon srp 28, 2006 12:56 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jo...tak jsem konečně našel nějakou pěknou galerii fotek z Mostu:
http://www.truckrace.nl/05/index.htm

A celkově zatím vede němec Hahn na Mercedesu....ale myslím, že Antonio ho ještě hoodně prožene....tabulka: http://www.truckrace.nl/05/uitslag.htm
pon srp 28, 2006 1:14 pm

Dr.Street
Příspěvky: 728
Registrován: pon bře 27, 2006 3:18 pm
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek

Davide ty jsi do toho Mostu měl V.I.P. vstpenku ???? Pochybuju že z normální vstupenkou by jses dostal na takový místa. Mějval jsem taky V.I.P. vstup od taty z práce za to že kupovali MB ale pak to nějak zkončilo a už nebyly :-(
pon srp 28, 2006 8:45 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Dr.Street píše:Davide ty jsi do toho Mostu měl V.I.P. vstpenku ???? Pochybuju že z normální vstupenkou by jses dostal na takový místa. Mějval jsem taky V.I.P. vstup od taty z práce za to že kupovali MB ale pak to nějak zkončilo a už nebyly :-(
s VIP bych se nedostal kamkoliv po trati...navíc VIP lidí tam bylo (mi přišlo) víc než všech ostatních návštěvníků dohromady :evil: A že někdy to byli dobrý frajírci (a frajerky). Nj...ale to je na jiný téma. No...ale příště by to sakra chtělo už nějakej VIP vstup...aspoň na to žrádlo...a večerní program.
Obrázek
Já jsem ten napravo ... ;-) známej tam dělal kameramana, tak mě tam protáhnul....ale :shhh:
úte srp 29, 2006 8:10 am

Dr.Street
Příspěvky: 728
Registrován: pon bře 27, 2006 3:18 pm
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek

Tak to jo když jsou známí tak jde všechno já ted byl na Mimonských válkách (tuning sraz) taky jako VIP a na těhlech místech jsou vždycky frajeři a roštěnky všichni přijeli ve Ferrari to byli 50 letý dědci a vedle nich 20 roštěnky to je všude stejný :cry: :cry: :cry:

Jo a ješte jedna věc svezl jsem se v Buggyrře s D.Vršeckým a to byla super jíza to bych neřek že ten trak má takouvou sílu na kleci měli pridělanou takovou nášlapku ja se divil na co to tam je ale v zatáčkách nebo při brzdění jsem to hned poznal proč to tam mají, všem můžu doporučit dobrej zážitek. :P
úte srp 29, 2006 8:42 am

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Dr.Street píše:Jo a ješte jedna věc svezl jsem se v Buggyrře s D.Vršeckým ... všem můžu doporučit dobrej zážitek. :P
Hjůůůůůva....já chci takýýýýýý. Je mi jedno, jestli to bude stará matějovskýho Tatra, nebo Buggyra...nebo cokoliv...ale chtěl bych si to zkusit. A ještě lépe na okruhu..a? vim, jak to umí do zatáček :wink:
No...ale sny jsou od toho, že se nemaj splnit že :-)
úte srp 29, 2006 8:52 am

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

my jsme asi s bugghyrou prohráli na rozjezd , měli jsme nějakého našlápléhlo osobáka a ona udělala frnek a byl v trapu
úte srp 29, 2006 10:10 am

Dr.Street
Příspěvky: 728
Registrován: pon bře 27, 2006 3:18 pm
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek

Třeba jse ti to splní mě se to stalo tak že jsem na autodromu viděl stát buggyry tak jsem tam zašel a zjistil že tam má firemní den firma marlboro tak jsem se tam vetřel, ještě jsem si od hostesek poslechl nějaké ty tech. údaje a začalo se jezdi nasedl jsem pozdravil davida a už to bylo. Viděl jsem že mě někdo nevyhání tak jsem si ještě zajezdil na motokáře a spokojeně jsem odkráčel domu, tímto chci poděkovat firmě Marlboro a taky hosteskám ... :P :P :P
úte srp 29, 2006 10:16 am

Odpovědět

Zpět na „TRUCK RACING“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů