Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Zamčeno
Uživatelský avatar
Coudy
Příspěvky: 2876
Registrován: pon zář 07, 2009 11:56 pm

Příspěvek

Martin-Happy: Aleš to myslel asi následovně: prvně řekl, že nebyl podán protest (tj. oficiálně, což je asi pravda). A poté už v neformálním rozhovoru pronesl, že iniciátorem toho "protestu" (byť neoficiálního) je Hurvínek. Takto to chápu já a je to logické.

Ještě snad poslední věc k tomuto tématu a už se k tomu nebudu vracet: vnitřní věci si mají chlapci vyřídit mezi sebou a ne přes média. Je to neprofesionální a oba borce (Tomáše i Aleše) to zbytečně sráží o několik úrovní níže. Tak teď už snad vstříc druhé půlce závodění!!! :finish:
ned led 13, 2013 2:59 pm

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2211
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

Pořád je kolem toho spousta neznámých a já osobně celou tu věc se za uzavřenou nepovažuju. Tento incident pravděpodobně na dlouhou dobu poznamená vztahy českých účastníků - i pokud se ukáže, že šlo o velké nedorozumění - ale ještě více, pokud se nevysvětlí vůbec. Pokud si chce BDP u veřejnosti budovat dobré jméno, bude muset zareagovat na tuto Alešovu větu: "Je smutné, že se Bonver Dakar Projekt pod vedením Tomáše Vrátného snaží zviditelnit takovouto nesportovní formou a lhaním všem fanouškům a příznivcům rallye Dakar."

Já totiž, ať to vezmu z kteréhokoli úhlu pohledu, nenacházím jediný rozumný nebo nerozumný důvod, proč by se měl BDP chtít touto formou zviditelňovat. No uvidíme, jak se k tomu BDP po návratu postaví.
!LIAZ 4life!
ned led 13, 2013 3:17 pm

Veselda
Příspěvky: 154
Registrován: čtv úno 04, 2010 1:13 pm
Bydliště: České Libchavy

Příspěvek

Ono jestli mezi nimi zůstalo "cosi" otevřeného po loňském ročníku tak to skřípat bude.
ned led 13, 2013 3:23 pm

Uživatelský avatar
herrywood
Příspěvky: 3888
Registrován: úte lis 06, 2012 2:14 pm
Bydliště: Kde se dá ... hlavně doma

Příspěvek

A máte to Vrátny a jeho praktiky mi znechutily celý BDP kromě CDT ( resp. Kolomajze kterému fandím) Vrátného jsem neměl celou dobu od záčátku založení BDP moc v lásce a teď se mi to jen potvrdilo jaký je to parchantek ikdyž dal dohromady české týmy . Ono pomlouvát během závodu a hodit na konkurenta takovou špínu jen ke svému zviditelnění a pošpinění konkurence a připravit ho o fanoušky a pak říct až po zavodě jak to opravdu bylo (ikdyž jestli by řekli pravdu no ) je ubohost na Entou

Přeju to Kolomajzovi a stejně tak i LOprému ale Vrátny je u mě už sketa
ned led 13, 2013 3:30 pm

Zamčeno

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů