Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Zamčeno
Uživatelský avatar
herrywood
Příspěvky: 3888
Registrován: úte lis 06, 2012 2:14 pm
Bydliště: Kde se dá ... hlavně doma

Příspěvek

Mě sere ohledně TV to že dostal šanci se vůbec posadit za ten kamion u Lopraisů a pak se otočil zády a teď už se to mele :cry:
To jak ho štvalo že na loňský dakar dostal staré auto tak já bych mu ho dal taky kdyby bylo moje, přece nedám jekomu kdo v tým sedí poprvé druhé nejlepší auto které mám když by ho mohl někde sešrotit nebo něco takového :wink:
Bylo by fajn vidět všechny pod jedným týmem ale to je asi scifi :D
A ohledně nového týmu by mělo něco víc vyplout na povrch do několiká dní :wink:
ned led 20, 2013 3:56 pm

Uživatelský avatar
Fino
Příspěvky: 929
Registrován: stř říj 17, 2012 2:24 pm
Bydliště: Bechyně

Příspěvek

To, co teď napíšu je čistě moje spekulace, ale přechod na "červenou image" není podle mne náhodné a mohlo by to souviset s tím, že Alda nevstoupil do BDP, ale plány jsou zcela jiné. Všimněte si, kterým truckům je barevné řešení "princezny 69" nejblíže...??!
ned led 20, 2013 4:00 pm

Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 540
Registrován: sob dub 09, 2011 5:09 pm
Bydliště: Pce

Příspěvek

Fino, něco na tom je. Ty disky tam nejsou asi náhodou.

Edit: Máme se těšit na motor MAN v Jamalce ?
Naposledy upravil(a) Gumid dne ned led 20, 2013 4:12 pm, celkem upraveno 1 x.
ned led 20, 2013 4:02 pm

fastfreddyCZ
Příspěvky: 64
Registrován: ned led 06, 2013 12:23 am
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Důvod proč včera Karginov spadl na 3. místo.. 8 km do cíle jel na třech kolech

Obrázek
ned led 20, 2013 4:10 pm

fastfreddyCZ
Příspěvky: 64
Registrován: ned led 06, 2013 12:23 am
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Fino: a všiml sis někdy stránek kaliningradského Instaforexu? Ty jsou taky červené. Dlouhodobě...
Většinou se ctí barvy hlavního sponzora.
Jo a taky hlavní Lopraisův slazený energeták 69 se prodává v červených plechovkách, ne?

Já bych v tom hledal hlavně toto :)
ned led 20, 2013 4:16 pm

Uživatelský avatar
Fino
Příspěvky: 929
Registrován: stř říj 17, 2012 2:24 pm
Bydliště: Bechyně

Příspěvek

Jj, vždyť říkám, že jde pouze o spekulaci... :lol: Ale ta grafika je hodně, hodně podobná..., nejde jenom o červenou barvu... :wink:
ned led 20, 2013 4:23 pm

fastfreddyCZ
Příspěvky: 64
Registrován: ned led 06, 2013 12:23 am
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

U mě jde taky jen o spekulaci :)
Ten názor, že by jel s motorem Man je zajímavý. Aleš řekl, že nový motor bude mít do 2 měsíců..
Kamaz taky začal testovat Liebherr a Cummins..

Buggyra má nebo bude mít 13l. motor?
ned led 20, 2013 4:27 pm

Uživatelský avatar
Fino
Příspěvky: 929
Registrován: stř říj 17, 2012 2:24 pm
Bydliště: Bechyně

Příspěvek

Buggyra už tyto parametry má (1,3 l) Kluci to testli už s předstihem a podle výsledků..., klobouk dolů !!!
ned led 20, 2013 4:31 pm

Uživatelský avatar
Tomáš Matyska
Příspěvky: 1897
Registrován: ned bře 11, 2007 6:13 pm
Bydliště: Plzeň-sever

Příspěvek

Jojo, Caterpilar C13 od Gyrtechu se zdá být dobrou volbou. V Tatrách i LIAZu se osvědčil a těším se, až bude v LIAZech KM Racingu. Á propós, nevíte někdo, jak to vypadá s případnou další evolucí KM Liazů? přeci jen počítám dva, tři ročníky by ještě tyhle auta zvládla, ale co potom?
Thierry Sabine by to tak nechtěl!!!
ned led 20, 2013 4:33 pm

Uživatelský avatar
Michal Boček
Příspěvky: 126
Registrován: sob říj 07, 2006 10:34 pm
Bydliště: Ostrožská Nová Ves

Příspěvek

Tady sem našel živý stream z cílové rampy v Santiagu, zrovna jsou tam motorky, první tři kamiony by měly přijít na řadu kolem sedmé hoďky večer, zbytek po deváté 8) :
http://www.tevemania.com/2010/12/tv-peru-en-vivo.html
ned led 20, 2013 4:59 pm

Tod2
Příspěvky: 1230
Registrován: čtv led 08, 2009 3:22 pm
Bydliště: Kroměříž

herrywood

Příspěvek

TV v tom autě seděl, protože si to zaplatil...
to, kterým autem pojede, se snad dohodli už dřív, problém byl spíš v tom, že to auto bylo někdy od půlky závodu (možná dřív) v dost špatném stavu, pořád mám před očima záběr černé Tatry jedoucí v podstatě bez tlumičů a kdoví co tam bylo dál :)
ned led 20, 2013 5:42 pm

Silk
Příspěvky: 108
Registrován: pát lis 27, 2009 12:06 am
Bydliště: Praha

Příspěvek

henrywood :
bože ty jsi najivní..... přiběh je ten, že TV se obrátil na ILT jako tuzemský top tým, aby dostal za své peníze to nej. ILT v něm viděli hlupáka, kterého je potřeba oškubat a veškerou snahu věnovali AL. Ale to se ML zmýlil. Slepice se zlatými vejci si vytváří vlastní kurník, nehledě na to že jsou jen 40 km od sebe. Za dobu u ILT TV částečně pronikl do problematiky a pro spolupráci si vybírá jiné partnery, kteří mu pomáhají a on pomáhíá jim ILT to logicky sere, čím víc se bude BDP dařit, tím větší bude nasrání.
Nebylo jak v dobách, kdy LT byl jediný kohout na hnojišti..... A další podstatná věc : proto, aby mohli L a kol. žít, musí závodit a konat věci s tím spojené. TV má business mimo závodění , závodění má jako koníček, s dalším nastupujícím businessem..... A aby takových partiček bylo v tak malém Česku více, je těžko realizovatelné. TV se může úzkoprsosti L jen smát.
ned led 20, 2013 6:07 pm

Uživatelský avatar
herrywood
Příspěvky: 3888
Registrován: úte lis 06, 2012 2:14 pm
Bydliště: Kde se dá ... hlavně doma

Příspěvek

:oha:
NEJSEM NAJIVNÍ :wink: :D :tongue:

Samozdřejmě vím že si to zaplatil ještě aby mu to pujčili zadara

Myslíš že u Loprdů jen zavodí opravujou zavodí a pořád dokola ?? No myslím že taky mají své podnikaní ohledně prodeje/servisu vozů TATRA pak Aleš má ENERGI drinky a určitě další o kterých tu nevíme ..

Já se jich vůbec nezastávám taky se mi nelíbi jak vykřikujou nesmysly

Já nejsem zasvěcenej do jejích problemů a ani nechci být hlavně ať to na tratí funguje a to mi stačí
ned led 20, 2013 6:27 pm

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

klucí neperte se tady a založte si téma Dakarská hospoda a tam si dedukujte jak chcete :lol:
ned led 20, 2013 6:36 pm

mxmaki
Příspěvky: 1325
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:45 am

Příspěvek

filip 90: Někde jsem četl, že příčinou závady byl rozbitý odpojovač baterie od kamenu. Prý se to snad stalo v předchozí etapě. Nevím už kde jsem k té informaci přišel, ale bylo to uváděno přímo jako slova AL (ale kdo ví jak je to ve skutečnosti).
ned led 20, 2013 6:42 pm

Zamčeno

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 hostů