Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
Uživatelský avatar
Bros
Příspěvky: 44
Registrován: pon pro 17, 2012 12:05 am
Bydliště: Jižní Čechy

Příspěvek

Jirko, nero, každé vaše slovo podepisuji, bohužel :(
čtv led 31, 2013 5:40 pm

Tchmely
Prostřední světla
Příspěvky: 2533
Registrován: stř črc 30, 2008 12:30 pm
Bydliště: Valachian Kingdom

Příspěvek

možná OT: z ne moc přesných zdrojů jsem se dočetl že by měl být Marek Spáčil v sobotu na Vsetíně i s autem, neví někdo něco víc? a jsou už vůbec auta doma? jelikož Lopraisovi v pátek pořádají něco jako vítání techniky..přece jenom loď pluje 8 dní a eoreticky to vyhchází ale fakt na chlup... :?:
Život je hořký ... BOHUDÍK
čtv led 31, 2013 6:45 pm

spida
Příspěvky: 1642
Registrován: stř bře 01, 2006 9:28 am
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Nevím jestli to uvidí i Ti co nemají FB, ale tady je hooodně krásných fotek z letošního Dakaru
http://www.facebook.com/mchphoto.cz
Obrázek
čtv led 31, 2013 6:45 pm

blekota
Příspěvky: 109
Registrován: pon črc 17, 2006 10:05 pm

Příspěvek

.. a když už jsme u toho prohlížení fotek, tak mrkněte na:
http://www.ewrc.cz/ewrc/fotogalery.php? ... tograf=230
čtv led 31, 2013 7:12 pm

nalim68
Příspěvky: 334
Registrován: stř črc 11, 2012 10:07 am
Bydliště: Kopřivnice-Lubina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tchmely, to si ještě počkáme, z J. Ameriky je doplutí minimálně na 4 týdny :D
čtv led 31, 2013 8:28 pm

Uživatelský avatar
Coudy
Příspěvky: 2876
Registrován: pon zář 07, 2009 11:56 pm

Příspěvek

Lopraisovi avizovali, že ukáží černý speciál, ex Bonver neplatič. :D
čtv led 31, 2013 9:11 pm

J.Jindra
Příspěvky: 570
Registrován: pon říj 15, 2012 4:43 pm
Bydliště: Valašské Meziříčí

matesspeedfire

Příspěvek

Kdepak, nefotil z nich ani jednu. Ale já všechny taky ne, taky to tam nikde takto není uvedené. Jde o výběr fotek Ivana Jakeše nachystaných na jeho prezentačku (neb je z něj nyní slovenská mediální hvězda, což je dobře) a jde o tři autory, mezi nimi i o mě, ovšem to nehraje žádnou roli. V každém případě však Marianovy fotky jsou báječné a vřele je doporučuju ke koukání, myslím že je najdete na webovkách jeho táty. V sobotu měl Marian ve Vsetíně veřejnou promítačku :wink: Nu a pokud jde o ten článek na idnesu, nedokážete mi prosím někdo poradit, kde bych našel onu zmiňovanou džungli v blízkosti menší než tisíc kilometrů od trati závodu? Nerad bych příště přišel o tak skvělý zážitek, jako je 300km bloudění :mrgreen: Leda že by tam fakt nikde žádná džungle nebyla.. Trochu mi to připomíná loňské články pana Felta, který dumal na tím, jak budou soutěžící zápasit s mořskou nemocí v "nejvýše položeném hlavním městě světa" Limě. Nějak mu při tom fantazírování uniklo, že Lima leží u moře, tedy v nulové nadmořské výšce :smich: Alespoň je psina. Jo a Jirko, prvních deset dní jsem fotky posílal téměř denně, než mi došlo, že to nemá smysl, protože je BDP nezveřejní. Netušil jsem, že bych je měl posílat i tobě, byl bych to udělal. Takže posledních pět dní a po cílové rampě jsem posílal jen slovenské motorkáře a zelené na dohodnuté weby apod.
Naposledy upravil(a) J.Jindra dne pát úno 01, 2013 3:52 pm, celkem upraveno 3 x.
čtv led 31, 2013 10:04 pm

J.Jindra
Příspěvky: 570
Registrován: pon říj 15, 2012 4:43 pm
Bydliště: Valašské Meziříčí

Tchmely

Příspěvek

Marek v sobotu ve (pro Valachy "na") Vsetíně určitě nebude, natož se závoďákem. Byl tam před týdnem na dýchánku Viktora Chytky (pro toho byly určené na youtube jako záloha ty klipy, co jsem pak smazal). Ale bude v úterý v Bystřici pod Hostýnem, i když bez závoďáku, který teď někde nejspíše pluje jižním Atlantikem... Bude tam i Martin Kolomý, navigátor Viktor Chytka, konstruktér Radek Smolka, čtyřkolkář Olin Bražina a zřejmě i další :driver:
čtv led 31, 2013 10:27 pm

Tchmely
Prostřední světla
Příspěvky: 2533
Registrován: stř črc 30, 2008 12:30 pm
Bydliště: Valachian Kingdom

Příspěvek

Aha děkuju :)
J.Jindra to o té Bystřici vím a nehorzáně mě to štve že to nestíhám.. mimochodem jak tak zjišťuju tak bydlíme pár km od sebe :)
Život je hořký ... BOHUDÍK
čtv led 31, 2013 11:28 pm

J.Jindra
Příspěvky: 570
Registrován: pon říj 15, 2012 4:43 pm
Bydliště: Valašské Meziříčí

Tchmely

Příspěvek

Já ve Valmezu, pupku světa. Krásnem nad Bečvou prochází zemská osa :idea: K tomu jsem dospěl vylučovací metodou, která spočívá v tom, že je vyloučeno, aby Krásnem zemská osa neprocházela... :think:
čtv led 31, 2013 11:44 pm

Tchmely
Prostřední světla
Příspěvky: 2533
Registrován: stř črc 30, 2008 12:30 pm
Bydliště: Valachian Kingdom

Příspěvek

:D :lol: Vy jste asi opravdu vtipkař :lol: Někdy bych se s Vámi chtěl setkat osobně,Já jsem od Rožnova
Život je hořký ... BOHUDÍK
pát úno 01, 2013 12:01 am

Majoshi
Příspěvky: 4
Registrován: úte pro 08, 2009 8:19 pm
Bydliště: Vsetín

Příspěvek

to J.Jindra ... pokud se jedná o těch 16 fotek Ivana, které se tady v jednom z tvých příspěvků objevily, tak každá jedna z nich je moje, respektive Ivana, já je jen vyfotil. Takže nevím, kde se tam vzali ti další autoři společně s tebou. Buď se mi zobrazuje méně fotek nebo tady každý hovoří úplně o něčem jiném. Co se týká photoshopu, tak ten jsem na Dakaru neotevřel ani jednou, každopádně chápu, že tohle klišé o PS a tom, jak to pak ztrácí autenticitu, je třeba vždy připojit. Mimochodem tuším, že jsem jej viděl na hotelu otevřený u tebe v PC, ale kdybych se náhodou mýlil, tak mě oprav... Jinak pár dalších mých fotek je na odkazu, co už tady někdo dával z FB, mělo by to fungovat i těm, co FB nemají ... www.faceboo.com/mchphoto.cz a potom i v méně rozsáhlel provedení na ewrc, případně pak na stránkách jednotlivých týmů, které mé fotky využívaly.

MCH
pát úno 01, 2013 12:42 pm

J.Jindra
Příspěvky: 570
Registrován: pon říj 15, 2012 4:43 pm
Bydliště: Valašské Meziříčí

Majoshi

Příspěvek

To jsem zase něco jednou poplantal. Omlouvám se Mariane a sypu si popel na hlavu. V balíku připravovaném na Ivanovu prezentačku mám fotky od třech autorů (nyní tedy od čtyřech), tyhle mi přišly z Ivaru označené jinak než tvým jménem, což se taky stává. Vzal jsem prvních x (asi tedy těch 16) abecedně seřazených jako první (začínají totiž 601A, kdežto ostatní DSC a IMG.) a pověsil tady, protože výběr ze všech, doupravení pro daný účel a natahování je zdlouhavé. Až se prochroustám zbytkem, pověsím to tady taky, protože zveřejňování pro fanoušky a sponzory je podle mě to nejpodstatnější. Ty Ivanovy fotky uveřejněné zde naposledy ode mne tedy jsou skutečně Marianovy, když se k nim hlásí, což je důkazem už řečeného, tedy že je prostě šikula. Jen jsem je kvůli jinému označení ze zdroje pokládal za práci někoho jiného. V balíku pro prezentačku, čítajícím v hrubém materiálu 715 snímků jich je tvých, tedy s označením 601A rovných 40. Na té prezentačce autoři u jednotlivých snímků uvedeni nebudou, jestli vůbec někde. Věřím ale, že se tě to nedotklo tolik, jak se z reakce zdá. Záměr v tom nebyl, v tomhle malém světě kde si všichni vidíme do talíře by to byl nesmysl. No a na fakt, že je pod fotkou v tisku obvykle uvedeno jméno agentury, redakce či týmu jsme už snad zvyklí. Photoshop skutečně používám, jako drtivá většina lidí od fochu.
pát úno 01, 2013 1:30 pm

Majoshi
Příspěvky: 4
Registrován: úte pro 08, 2009 8:19 pm
Bydliště: Vsetín

J.Jindra

Příspěvek

V pohodě, mně je to v podstatě jedno, já sem ani nechodím, jen jsem o tom dostal echo, tak jsem se tady podíval a byl trochu překvapen a to pak především právě proto, že mi přišlo poněkud divné, že by ses "chlubil" něčím, co není tvé, když se věci mají, tak jak píšeš, tedy že "si všichni vidíme do talíře". A to, že si je tady dal, taky považuji za správné, neboť je třeba je prezentovat, jen je potom třeba vědět, co prezentuji a když je někdo pozná ( asi především kvůli tomu, že vypadají kvůli PS jako všechny moje ostatní fotky :-)), tak to ihned nedementovat. Ale jak už jsem psal, je mi to v podstatě jedno a chápu, že se může stát chyba. Mimochodem tuším, že jsem Ivanovi dával něco mezi 60 - 70 fotkama a posléze ještě doplnil asi 10 dalších ... nejsou to jen ty "601A....." apod.
pát úno 01, 2013 2:14 pm

J.Jindra
Příspěvky: 570
Registrován: pon říj 15, 2012 4:43 pm
Bydliště: Valašské Meziříčí

Majoshi

Příspěvek

Jaképak taky chlubení, vždyť je tam napsané jen "Pár obrázků Slováka Ivana Jakeše (4.místo v kategorii moto)". Prostě jsem se unáhlil a nasypal to tady bez rozmyslu dříve, než jsem se tím probral. Připravuju narychlo pro Ivar prezentačku, kde bude video a fotky. Není tam prostor pro uvádění jmen, ale pro pořádek, jak je označeno těch cca 30 zbývajících fotek zahrnutých v tom balíku? Dám to v archivu do extra složky, aby nedošlo k podobnému přešlapu v budoucnu, v případě dalšího zveřejňování. :hands:
pát úno 01, 2013 3:23 pm

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů