Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
nero
Příspěvky: 3960
Registrován: stř bře 29, 2006 11:54 pm
Bydliště: Brno, Praha

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Podle toho, co někdo psal na FB, by to měla být kabina ze stěžejních řad, tedy Phoenix nebo sedmička. Takhle to prý zaznělo na nějaké debatě. Takže Tactic asi ne.
čtv úno 20, 2020 6:21 pm

Uživatelský avatar
Coudy
Příspěvky: 2876
Registrován: pon zář 07, 2009 11:56 pm

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Souhlasím s Filipem. Tatru Tatrou dělá především celosvětově unikátní podvozek. To je ta přidaná hodnota, to je to tatrovácké know-how. Pokud chce automobilka Tatra prezentovat svůj tradiční produkt, resp. podporovat ho skrz nějaký tým, tak to bude jednoznačně auto s rourou. To už je Alešova Praga s výkyvnými polonápravami víc Tatra, než Tatra s tuhými nápravami. Mentorova slova jsou úsměvná. Jak může být podvozek Phoenixu na limitu, když toho limitu nemá kdo dosáhnout ze současných jezdců BGR...
čtv úno 20, 2020 7:41 pm

Jirka X
Příspěvky: 521
Registrován: ned lis 26, 2017 11:33 am

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Co ten kolega Lopraise? Jaký máte tipy? Má to být Čech, tak to moc jmen nepřipadá v úvahu...

Kolomý?
Šoltys?
Spáčil?
Vrátný? (to je asi blbost)
Škrobánek? (ten by to asi nezaplatil)
Tomeček? (to je asi nejmenší pravděpodobost)
čtv úno 20, 2020 9:38 pm

msifa
Příspěvky: 2105
Registrován: pát bře 03, 2006 8:32 am
Bydliště: Jižní čechy

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Jirka X:
Nikdo nepsal, že se jedná o závodníka se zkušenostmi s kamiony nebo dakarem....
Jen, že se jedná o zkušeného a známého závodníka 8)
čtv úno 20, 2020 9:43 pm

mirou
Příspěvky: 1507
Registrován: pát pro 16, 2011 11:49 am
Bydliště: Strakonice

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Já svůj tip psal již výše.... Roman Kresta ;-)
čtv úno 20, 2020 9:45 pm

ateliersk
Příspěvky: 329
Registrován: stř led 05, 2011 8:28 am
Bydliště: Kutná Hora

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

No, ten Roman Kresta me taky napadl na prvni dobrou :D
čtv úno 20, 2020 9:51 pm

Jirka X
Příspěvky: 521
Registrován: ned lis 26, 2017 11:33 am

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

to máš pravdu... Ale nevím zda se zkušenosti z auta dají prodat do kamionu... spíš ne dle mě...
čtv úno 20, 2020 9:57 pm

toulavejtom
Příspěvky: 835
Registrován: sob led 04, 2014 1:09 am
Bydliště: Neratovice

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

ja tedy nikde necetl ze to musi byt čech,,,co takovej Artur Ardavichus?,někde jsem četl že má nejake problemy,ale kdo ví?Nebo to vezme Vilagra,letos nejel,,,no ten to asi nebude :D ,ale zahranicniho pilota bych nevylučoval,,,z čechů,,,Šolťák pry sonduje,kam se pripadne vrtnout,Tomeček,určitě zustane na AER,,Valtr ma Iveco,,,Vildman,ten max u Macíků,jestli vubec nekdy jeste,,Kolomajz,uplně bych ho nevylučoval,,ale vypada to na pokracovaní u Prokopa a tak rychle po zranění,neverim na rychlou dohodu s Alešem,,,Vrátný,tam to asi furt bude haprovat,,Spáčil,ten už asi znovu do toho kolotoče nenaskočí,,,napada mne ještě Škrobanek,,,pak už jedině někdo kdy by presel z osobaků,nebo ten zahranicní pilot(někdo od MAN VEKA?) tam by jeste mohli byt stare vazby ,,,no jsem na tohle važne hodne zvedavej :D :D :D


EDIT:aha tak pardon,piše se tam že česky zavodník,tak beru zpet,,ale kdo ví... :D
ToulavejTom
čtv úno 20, 2020 11:12 pm

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Federico Villagra taky nejezdil kamiony a když do něho sedl z WRC tak jezdl bednu :D
Taky si myslím, že to bude Kresta :think:
pát úno 21, 2020 7:05 am

mirou
Příspěvky: 1507
Registrován: pát pro 16, 2011 11:49 am
Bydliště: Strakonice

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Milda: tak, tak... mimochodem jak jsem psal, stačí se podívat i na FB Kresta Racing …. na fotkách 3 mechanici z Alešova týmu, Reigery pro Aleše také od Kresta Racing … Roman na testování ILT již v minulosti, myslím že to vypadá dost pravděpodobné... Mimochodem Roman na mě působí jako super chlap...mohlo by to takhle zafungovat, byla by to paráda ;-)
pát úno 21, 2020 7:12 am

Smil
Příspěvky: 1935
Registrován: sob led 08, 2011 1:47 pm
Bydliště: Doma

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Aleši, prosím mužeš nám zde napovědět nebo říct jestli to jméno tady už padlo?
pát úno 21, 2020 7:46 am

JAN B
Příspěvky: 973
Registrován: sob led 23, 2010 3:49 pm
Bydliště: VELKE ALBRECHTICE
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Já by si tam přál Tatrováka a mistra Evropy Romana Keřku :D Vím že je to fikce, ale autocrossaři se na Dakar hrnou :D
pát úno 21, 2020 8:08 am

Jirka X
Příspěvky: 521
Registrován: ned lis 26, 2017 11:33 am

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Možná blbej dotaz a budete si ťukat na čelo, ale prosím vysvětlete mi, proč Alešovi dodává tlumiče REIGER Kresta racing a nekupuje si je sám přímo od výrobce?
pát úno 21, 2020 8:41 am

xtomos
Příspěvky: 1609
Registrován: čtv led 01, 2015 4:15 pm
Bydliště: Praha

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Že by Riegery osazoval Kresta do svejch aut a tak má na ně kontakt a lepší cenu? Ale to jen spekuluji. ;-)
Tomáš Ďurčo
pát úno 21, 2020 8:48 am

mirou
Příspěvky: 1507
Registrován: pát pro 16, 2011 11:49 am
Bydliště: Strakonice

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

No ona jest taky otázka, zda to opravdu bylo přímo od Kresty.... třeba jim jejich tým dělal jen nějaké základní nastavení co já vím...každopádně z příspěvku je jasné, že je buď dodávali a nebo prováděli jinou služku:
https://www.facebook.com/romankresta.cz ... =3&theater

A myslím, že snad i v nějakém videu nebo na FB bylo že nastavení s Krestou ještě ladili … ale to si nevzpomenu kde to přesně padlo...
pát úno 21, 2020 9:41 am

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů