Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
levak
Příspěvky: 647
Registrován: ned led 03, 2010 4:48 pm
Bydliště: čr

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Tak to každopádně
sob led 16, 2021 6:27 pm

Uživatelský avatar
Adjunkt
Příspěvky: 1489
Registrován: úte led 11, 2011 7:56 am
Bydliště: Děčín

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Mě fascinuje, jak to nějaký "novinář " překroutí a ostatní to vesele papouškujou. Tu stejnou hovadinu vytrženou z kontextu
sob led 16, 2021 6:37 pm

PtrialM
Příspěvky: 1578
Registrován: ned led 10, 2016 5:03 pm
Bydliště: Brno

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Až se vrátí z Emirátů,pořeší vývoj prototypových vysavačů aby od sériovek nedostávali takovou sodu,
tak pozor při nakupování.....viz:https://denikn.cz/532959/hlidej-tu-cern ... .seznam.cz&
a může se mediálně exhibovat vesele dál.
Aleši vše dobré,nenech se otrávit a na dalším Dakaru jim to zas nandej :hvizd: :lol: :dance:
sob led 16, 2021 6:38 pm

filip 90
Příspěvky: 6364
Registrován: úte lis 11, 2008 10:26 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Ty jo ještě že toho Lopíka mají.... :lol: :lol: :lol: By evidentně byli jinak s marketingem u p.... s dechem. :doh: Tomu se musí snad už smát i ten Aleš.

Ano mají pravdu, žijí ve zkažením světě. Ve světě, kde otec zneužívá vlastní dcery, ke štvavé kampani za účelem popohnání vlastního byznysu a nutí je se vyjadřovat o věcech, které vzhledem k svému několikrát omílanému nízkému věku, nemusí ani dostatečně dobře chápat. :wink:
A na Dakar si pochopitelně vlastnoručně vydělaly ve volném čase. Třeba na brigádě v Lidlu nebo tak nějak. :D
Filip Nikl
sob led 16, 2021 6:43 pm

Dalby
Příspěvky: 668
Registrován: čtv led 21, 2016 7:57 pm
Bydliště: Praha

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Jestli to bude pokračovat, tak bych se začal být Alešem klidně soudně bránit, jelikož on ani Butul konkrétně nikoho nejmenovali. Takže bych si nenechal taklen sr... na hlavu od takových ubožáků z Buggyry..
sob led 16, 2021 6:48 pm

xtomos
Příspěvky: 1609
Registrován: čtv led 01, 2015 4:15 pm
Bydliště: Praha

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Hele je to k zbliti, hlavne ze oni se ohanej, ze budou hlasem lidi co nemaji podporu a samotne je podporuje jejich otec, ktery byl odsouzen za tunelovani podniku a pred trestem utekl do zahranici. :dance:
Tomáš Ďurčo
sob led 16, 2021 7:06 pm

Uživatelský avatar
zemi8
Příspěvky: 1257
Registrován: ned led 05, 2014 8:50 pm
Bydliště: Vlašim

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Dnes jsem prolezl facebooky a oznaceni to se mi libi:

Ales Loprais: 113 000
Martin Macik: skoro 200 000
Buggyra (mezinarodni tym): 50 000
Big Shock Racing: 43 0000
Martin Prokop: 70 000
Yasmeen Koloc: necelych 400
Alyiiah Koloc: 1 200
Dakar sistar (profil po Kolomajzovi): 20 000. Bez Kolomajze by to bylo tak 2 000 maximalne?

Takze ono se to tezce nese, ze nejen na Facebooku ale i vysledkove je Martin i Ales pred nima. Pristi rok zase vytahnou neco na Martina Macika? Ocenuji Alese, ze to video nestahl z youtube.
sob led 16, 2021 7:24 pm

levak
Příspěvky: 647
Registrován: ned led 03, 2010 4:48 pm
Bydliště: čr

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Vše co mělo něco společného s buggyrou jsem si smazal nebo zakázal, tihle komedianti pro mě skončily
sob led 16, 2021 7:44 pm

Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 540
Registrován: sob dub 09, 2011 5:09 pm
Bydliště: Pce

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Mám to stejně, cokoliv od Mentora je blokováno.
Fuck off Buggyra :shhh:
sob led 16, 2021 7:58 pm

meris
Příspěvky: 194
Registrován: stř lis 20, 2013 5:32 pm
Bydliště: Praha

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

zemi8: to jsi ty Dakar sistaz zaokrouhloval, nebo jim to letí dolů?
Líbí se to 19 448 lidem
sob led 16, 2021 8:10 pm

Uživatelský avatar
zemi8
Příspěvky: 1257
Registrován: ned led 05, 2014 8:50 pm
Bydliště: Vlašim

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Ja jsem proti holkam nic moc nemel, tak jim tatinek zaplatil zavodeni. Ale timhle pro me cela Buggyra skoncila. Ty holcicky jsou stejne jen loutky a ridi to Koloc a Kalivoda. Na tom dnesnim videu je krasne videt, jak to ctou a a jak je tam tolik strihu... jinak porad jen anglictina anglictina, ale u teto “afery” najednou vzdy cesky preklad? Proc asi? Jak by rekl nas Andrej, tak: “je to kampan” proti Alesovi. Nevim ale s jakym cilem, jestli si mysli, ze ziskaji vice sponzoru nebo se jen o nich proste jen bude mluvit.

Nastesti Ales ma silnou zakladnu fanousku a sponzoru, takze si nemyslim, ze by ho to melo nejak moc poznamenat. Troufnu si rici, ze i zde na na foru ma nejvetsi popularitu predevsim u starsich fanousku. Martin Macik tady tolik oblibeny neni. Ano mozna proto, ze je trochu frajer, ale myslim si, ze ma byt proc a neni to nic dramatickeho. Vzdyt mu je porad jen 32 let a vzpomenme si na Alexe Lopraise v jeho veku. Jen vitezstvi atd. Ted uz je to vyzraly mazak a je to videt i na jeho jizde.

Buggyra u me skoncila, jen mi je lito tech posadek. Enge se mi libil jeho pristupem. Casale taky super. Soltys je takovy uplakanek a myslim si, ze uz nema moc kam zrychlit.

Takze doufam, ze treba u BSR pristi rok pojedou s vice autama napr. Dan Stiblik (mimochodem letos byl nasat atomosferu a ridil doprovodny MAN), pripadne Kolomajz, ten by mi do BSR pasoval a nebo i Vildman.

U Alese snad opet pristi rok pojede Jenda Tomanek a asi budou stavet to auto pro HE3DA. Podvozek uz snad maji na dilne...
sob led 16, 2021 8:25 pm

Uživatelský avatar
zemi8
Příspěvky: 1257
Registrován: ned led 05, 2014 8:50 pm
Bydliště: Vlašim

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

meris: bylo tam urcite 20k. Lidi odchazi...
sob led 16, 2021 8:27 pm

tatrmanhastrman
Příspěvky: 151
Registrován: čtv pro 19, 2013 1:28 pm
Bydliště: žatec

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

tak se holky konečně proslavily, bohužel na úkor aldy a butula, ten ji teda hodně polichotil, co jsem na ně tak koukal
sob led 16, 2021 8:28 pm

laik
Příspěvky: 2575
Registrován: čtv říj 04, 2012 2:30 pm
Bydliště: Zeměkoule

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

No ony jsou škaredý. A to neříkám z nějaké zatrpklosti vůči panu otci nebo snad ve stínu této kauzy. Prostě nehezký ženský.
sob led 16, 2021 8:36 pm

levak
Příspěvky: 647
Registrován: ned led 03, 2010 4:48 pm
Bydliště: čr

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Já si nemůžu pomoct ale když jste u toho hodnocení pilotů od cirkusáků ,tak mě už tak od půlky letošního Dakaru leží v hlavě taková myšlenka nebo postřeh a to že Šoltys je nebo může bejt ideální dvojka, na víc asi nemá .To je můj názor a zbytek jejich klaunů mě už ani nezajímá.
sob led 16, 2021 8:47 pm

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů