Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 1391
Registrován: ned led 05, 2014 12:22 pm

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Mirasat: Kopecký skutečně o Dakaru rámcově uvažuje. Šel by do toho, pokud by se podařil profinancovat víceletý projekt. O nějakou jednorázovou zkušenost zájem nemá.
Před šesti lety jste v rozhovoru řekl, že by vás do budoucna lákala Rallye Dakar. Pořád to ještě platí?

Ano, tenhle projekt mě stále zajímá. Musela by souhlasit rodina a být zabezpečen chod naší firmy. Nelákala by mě jednorázová účast, ale projekt, který má hlavu a patu.
#JáTaky
#FuckOffBuggyra
úte led 19, 2021 12:32 pm

xtomos
Příspěvky: 1609
Registrován: čtv led 01, 2015 4:15 pm
Bydliště: Praha

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

No Kopecký už tu byl zmiňován, když se říkalo, že u Aleše pojedou dvě auta, protože mu ladí tlumiče. Ale otázka je s čím by chtěl Kopecký jet. Vzhledem k tomu, že to je autař, tak předpokládám, že tíhne k autu. A o finance tu půjde asi nejvíce, jelikož si letos sezonu bude platit ze "svého" a ne z továrních peněz, tak si myslím, že na Dakar je ještě čas.
Tomáš Ďurčo
úte led 19, 2021 12:40 pm

mirasat
Příspěvky: 1846
Registrován: sob led 06, 2018 10:59 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Jasně, muselo by se to finančně ošetřit (sponzoři). Leda zajít za Orlenem, jestli dají a ject s MP Fordy. Akorát by to vyšlo na nějakou výraznější evoluci Šreka (rok 22 až 25)....
Mezitím si ošetřit penízky u ČEZu....a palivové trubky u kablo kladno....kvůli té elektrifikaci...
:lol:
úte led 19, 2021 12:59 pm

Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 1391
Registrován: ned led 05, 2014 12:22 pm

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

... tak Kopecký nepochybně o ničem jiným než autě uvažovat nebude :lol: Když pominu financování, tak by mě třeba zajímalo, s čím by chtěl případně jet :think: K aktuálnímu továrnímu autu se zřejmě asi nedostane (MINI, TOYOTA), pak je tu možnost velký tovární buginy od Century (myslím, že se nabízeli loni i Prokopovi) a pak už jen stavba něčeho vlastního, což ovšem není úplně sranda. Jediný netovární auto v TOP10 má Prokop a, že by postavil další na prodej pro konkurenci z místního rybníčku...no nevím :think:
#JáTaky
#FuckOffBuggyra
úte led 19, 2021 1:39 pm

Peter G
Příspěvky: 639
Registrován: čtv úno 28, 2013 1:00 pm

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

xmotos: to s tym ladenim tlmicov, netyka sa to nahodou Krestu? Myslim ze sa pletes, kopecký asi ne.
úte led 19, 2021 1:48 pm

xtomos
Příspěvky: 1609
Registrován: čtv led 01, 2015 4:15 pm
Bydliště: Praha

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Peter G: jo máš pravdu, mě se ti dva piloti pletou i vzhledově :) , díky za upozornění
Tomáš Ďurčo
úte led 19, 2021 2:03 pm

Uživatelský avatar
Coudy
Příspěvky: 2876
Registrován: pon zář 07, 2009 11:56 pm

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Vtipné, jak se pan Kalivoda zamotává do vlastních lží na FB u článku Dakarmanie, která stanovisko Kalivody sdílela. Na otázky neodpovídá, neustále se demagogicky odvolává na "otce" Davida Vršeckého. Jo hoši z Roudnice, to se vám fakt nepovedlo. Blbce můžete dělat z veřejnosti motorsportem nepolíbené, ale ne ze skalních Dakaristů. Ámen. :wall:
úte led 19, 2021 3:15 pm

mirasat
Příspěvky: 1846
Registrován: sob led 06, 2018 10:59 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Mates včera zmínil, že holandští kluci mu řekli, že mu klidně pojedou dvojku....
Tak to jsem zvědav, jak to dopadne...
Ještě máme jednoho volného jezdce Lewise Hamiltona. Letos možná pojede ten elektrickej cirkus, to by mohla být alespoň základní průprava...V F1 možná skončí...
Takže jezdců je plno, akorát nejsou prachy...
úte led 19, 2021 3:25 pm

DEEREman
Příspěvky: 167
Registrován: ned led 01, 2017 10:02 pm
Bydliště: Kde se dá!

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Musím se smát, vyhrál kategorii, vyrovnal počet Beduínu s Karlem Lopraisem, ale jeho posádka neví co je OV 90. Jsem rád, že je Viktor poučil. :D Teď mají šanci vyhrát Dakar napříč všemi kategoriemi, i těmi co svět neviděl... :D :D :D


Obrázek
úte led 19, 2021 9:46 pm

Jirka.budejovice
Příspěvky: 389
Registrován: stř úno 08, 2012 1:54 pm
Bydliště: České Budějovice

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Vy si tu děláte prdel z Macháčka. Ale když jsem dneska četl, jak celý tým dojel fantasticky v TOP 10 a v samostatném příspevku pro změnu, že Enge je velký talent, protože jako nováček s minimální přípravou dojel v TOP 10 (samozřejmě už nenapsali že 10. z 12 ve skupině natož 34. ze 41 v kategorii, tak mi trochu došlo co nás asi čeká do budoucna, až budou jezdit princezny Kolotoče? V kategorii vysavačů je i skupina ženy a je tam zatím jedna. Takže je velká šance že budeme po každém Dakaru číst, jak dcerunky jako nejmladší účastnice vyhrály Dakar, pravidelně se umísťují na bedně, střídají se v etapových vítězstvích a podobné příběhy. No a za pár let předčí Dakarské legendy jako je Karel Loprais a Peterhansel. To bude teprve bomba. Tady se rodí legendární příběh a my všichni máme to štěstí, že u toho budeme a budeme moci fandit a pak s nima slavit a brečet dojetím, jak je to neskutečný úspěch :dance:
stř led 20, 2021 12:40 am

pipiroha
Příspěvky: 741
Registrován: úte srp 09, 2011 12:36 pm
Bydliště: ČR

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Pondělí 18. ledna:
pipiroha píše:Už se to snaží i klamavě udat jako stanovisko FIA - http://fiaetrc.com/news/689/full-backin ... QhdZseGiL4
pipiroha píše:knacam: Jak píšeš - není to postoj FIA. Ale jak jsem psal - působí to (alespoň na mě), že se to tak celé snaží vypadat a že cílem je přidat tomu váhu tím - "že to bude řešit něco, co má alespoň v názvu FIA".

Nicméně fakticky to souvislost s evropským mistrovstvím tahačů nemá vůbec žádnou...
Úterý 19. ledna: a v jednom z článků nadpis... "Za Kolocovy se postavila i FIA"

https://www.lidovky.cz/sport/nazory/pol ... nazory_rkj

Toto mě už vyloženě pobavilo :lol: . To byl fakt čistě účelně vytvořený článek pro takovéto nadpisy... :clap: :lol:
stř led 20, 2021 7:28 am

Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 1391
Registrován: ned led 05, 2014 12:22 pm

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Jsem zvědav, jestli BGR po letošním beduínovém úspěchu nepřekope i svou strategii v katagorii truck. Vyloženě se nabízí zatlačit oba Phoenixy do kopřiv a na příští Dakar vyrazit s čímkoliv s malým objemem motoru. Vzhledem k tomu, že v této třídě závodí pravidelně víceméně jen Sugawara, je nějakej beduín v podstatě v kapse už na startu. Jsem si jist, že otec Can-Amů by takovejhle truck vykonstruoval levou zadní. :D
#JáTaky
#FuckOffBuggyra
stř led 20, 2021 8:16 am

Tod2
Příspěvky: 1230
Registrován: čtv led 08, 2009 3:22 pm
Bydliště: Kroměříž

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

a to je právě tzv. Macháčkův paradox, protože v kategorii truck s motorem do 10l se beduín nedává...
stř led 20, 2021 8:30 am

mirasat
Příspěvky: 1846
Registrován: sob led 06, 2018 10:59 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Ono v tom videu někde je, že mu stojí už od rána ?
stř led 20, 2021 8:42 am

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Tam se uděluje jenom plaketa, oni se honí za beduínem :lol: Už se budou jmenovat Beduín Buggyra Racing 6x Macháček + 3x Casale= 9 Beduínů Jonyho K. :lol: a to nikdo nemá :hvizd: Teda Kamaz :wall:
stř led 20, 2021 8:53 am

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů