Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fino
Příspěvky: 929
Registrován: stř říj 17, 2012 2:24 pm
Bydliště: Bechyně

Příspěvek

Gumid :thumbud: snad bych jenom tyto fandy neoznačil jako fanatické, stačilo by méně objektivní...
nomerad : To je bohužel největší slabinou ILT - absence asistence a z toho vyplívající Aldův styl hop nebo trop...
pon led 21, 2013 10:57 pm

spida
Příspěvky: 1642
Registrován: stř bře 01, 2006 9:28 am
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Hynďo nebuď naivní Aleš moc dobře ví co dělá :wink:
Obrázek
pon led 21, 2013 10:58 pm

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

Asi jsem to špatně napsal - myslel jsem to tak, že za tím jak se chová stojí jeho otec - prostě už je taky zkažený. Měl jsem zejména na mysli prapůvod toho chování. Příště to budu líp formulovat...
pon led 21, 2013 10:59 pm

Martin-Happy
Příspěvky: 1506
Registrován: stř bře 01, 2006 10:48 am
Bydliště: Starý Plzenec-Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Navíc dodnes, když se kouknu na web OFS týmu, tak si u MANu přečtu, že šlo o nejúspěšnější český kamion ročníku 2009. Takže i 33. pozici lze marketingově prodat

V roce 2010 byl nejlepší Macík, poslední roky je nejlepší Kolomý. Soutěž končí v cíli a výsledky určuje pořadí tamtéž, ne tiskové prohlášení nějakého účastníka

Aleše považuji za kvalitního jezdce, který má spoustu chyb, at jezdeckých, či i těch lidských.

Co mě taky dost pobavilo na Dakaru bylo Alovo tvrzení, že Vrátný se chtěl prohlášením o protestu zviditelnit (má to zapotřebí, když má týmové auto na bedně? To nemohl ani Milan myslet vážně)
A dále tvrzení, že Vrátný je nevhodný týmový hráč (proto obětoval svou pozici a když zjistil, že je v týmu poslední, tak ostatním pomáhal, tahal je na laně, vyproštoval konkurenci apod. to totíž vůbec není týmové chování, na týmové chování je totiž solista Aleš určitě expert :roll: )

Jinak u Milana mne nejvíce nadzdvihlo, když někde prohlásil, že Dakary Karel vyhrával díky němu, protože on stojí za českou účastí tater že bez něj by Karel na vítězství neměl a že díky tomu, že Karla podporoval v ježdění se chytly další čeští učastníci a začali startovat na Dakaru

V Souvislosti s nápadem na Dakarem mi na mysl tanou jména Kalina, Strager, v souvislosti s první učastí LIAZ, v souvislosti s financováním PZO Motokov. Pokud vím, tak ML se začal angažovat po ukončení továrního Tatra Marathon Teamu po Dakaru 98. Na Letku Racing nebo Macíka určitě vliv neměl. Ale vše jde překroutit a dobře zformulovat ve prospěch sama sebe. A podle mě, tohle umí i ALeš. v politice si je umim představit oba

EDIT: Nezapomenou na památné CD s rozhovory po roce 99, kdy ML říká, že prostě Karel a jenom Karel, že jeho posádka je v autě jen aby mávala do kamery a všichni ostatní češi sou tam jen do počtu čísel na startovní listině
pon led 21, 2013 11:26 pm

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2208
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

Někteří se ohání tím, že Aleš nedojel jenom 1x kvůli vlastní chybě. Ale štvát techniku a lidi na samé hraně, když nemám v závodě týmovou dvojku (trojku a čtyřku,...) je taky velká chyba. Je to podcenění týmové taktiky a mluvit pořád o smůle, že odešlo to, nebo ono je zcestné. Závady k tomuto závodu patří a mají je všichni. Ale ta ztráta se dá eliminovat tím, že za mnou někdo jede a pomůže mi, případně mne vystřídá ve vedení závodu (tak jak to dělávali/dělají u Kamazu). Takže žádná smůla, ale soustavné nedostatečné dimenzování velikosti týmu. Kdyby jel Aleš ve velkém týmu, jako je Kamaz, nebo deRoy, tak by ten Dakar už dávno vyhrál.
!LIAZ 4life!
úte led 22, 2013 5:30 am

Uživatelský avatar
Adjunkt
Příspěvky: 1489
Registrován: úte led 11, 2011 7:56 am
Bydliště: Děčín

Příspěvek

Koukám, že tahle sekce by se místo Dakarská hospoda měla spíše jmenovat: Vyperte Lopraisům prádlo :D Tak už je nechte, zvoní jim v uších a stejně ničemu nepomůžete, i když by to bylo hezké :pray:
Já se po letošním Dakaru nějak nemůžu zbavit divné pachuti. I když si rozumově zdůvodňuji, že 5. a 6. místo je krásný úspěch, furt nemůžu přesvědčit srdce, že je to pravda :oops: V jednu chvíli to vypadalo tak pěkně... Navíc ta nechutná rozmázlá aférka...
úte led 22, 2013 7:04 am

Uživatelský avatar
Coudy
Příspěvky: 2876
Registrován: pon zář 07, 2009 11:56 pm

Příspěvek

Musíme rozdělit dvě věci. Aleš závodník a pilot vs. Aleš manažer a šéf. K první roli asi není co více dodávat, Aleš je špičkový pilot a za volantem patří mezi nejlepší. O tom není pochyb. To bych rád zdůraznil, není to hon na AL, je to otevřená diskuze a to především vzhledem k jeho druhé roli. Tam je mnoho otazníků, vykřičníků, polopravd apod. Že má Milan Loprais velký vliv (a to i negativní) na dění v týmu je více, než jasné.
úte led 22, 2013 5:30 pm

jp603
Příspěvky: 203
Registrován: stř dub 14, 2010 11:53 am
Bydliště: HR

Příspěvek

Souhlas, ale co my s tím tady naděláme.... :snooty:
úte led 22, 2013 6:29 pm

nomerad
Příspěvky: 1355
Registrován: úte zář 12, 2006 8:46 pm

Příspěvek

jp603:
pokud bychom tu měli diskutovat jen o tom, s čím něco naděláme, tak by celé Truck-fórum zoufale zelo prázdnotou...
:twisted: :twisted:
úte led 22, 2013 6:46 pm

jp603
Příspěvky: 203
Registrován: stř dub 14, 2010 11:53 am
Bydliště: HR

Příspěvek

hmmm, to potom ale celá diskuze zcela postrádá smysl :lol: ! Ale je to hospoda, takže klasika-drby,pomluvy, atd., jen do toho :wall:
úte led 22, 2013 7:04 pm

spida
Příspěvky: 1642
Registrován: stř bře 01, 2006 9:28 am
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No zejtra mají Lopici v Práglu tiskovku tak jsem zvědavej co se dozvím
Obrázek
úte led 22, 2013 7:22 pm

Martin-Happy
Příspěvky: 1506
Registrován: stř bře 01, 2006 10:48 am
Bydliště: Starý Plzenec-Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Narozdíl od facebooku a idnesu a dalších novinářských žump se tady nikdy nepomlouvá. To že někdo vyjádří negativní postoj vůči komukoliv taky vždy zdůvodní. Nevšiml sem si, že by tady kdokoliv přišel, napsal že je někdo z dakaristu blb a zase se odmlčel. Tomu bych neříkal pomluvy, když tady debatujeme a připomínáme i chyby z minulosti.

drby, ty jo, ty se rozmohly zejména letos. Takové to, někdo chystá něco, nesmim říct co, ale až to řekne, to budete všichni čumět. Mimochodem mistr v tomhle je zase někdo, ale nebudu jmenovat, abych nebyl nařčen z pomluvy :lol:
úte led 22, 2013 7:23 pm

J.Jindra
Příspěvky: 570
Registrován: pon říj 15, 2012 4:43 pm
Bydliště: Valašské Meziříčí

jp603

Příspěvek

Já bych to tak černobíle neviděl. Výměna názorů ve virtuální hospodě může člověku rozšířit obzor, umožní vidět děje z jiného úhlu, napomůže skládat střípky na první pohled nepřehledné mozaiky, ale může posloužit i rozumným závodníkům a týmovým managerům jako jakési zrdcadlo. Pokud však jejich ego nepostrádá určitou sebereflexi. Na druhou stranu mi ale zkušenost z českého dakarského panoptika říká, že dveře mají otevřené jen ti co plácají druhé po zádech, lžou o tom jak je vše skvělé, nebo obyčejní anální speleologové. Našinec často nepochopí, že ten, co ti řekně nepříjemnou pravdu do očí pro tebe ve skutečnosti udělá mnohem více, než ten, co tě jen plácá po zádech, když děláš voloviny. Samozřejmě to neplatí vždy a za všech okolností. Jenže na české lezení do zadků nosím hlavu vysoko v oblacích a jsem rád za lidi, jakým je třeba zrovna Pepík Kalina, který děje pojmenovává pravým jménem: Kváká to jako žába, hubu to má jako žába, skáče to jako žába, tak je to prostě žába.. Alespoň nejsem v klubu buřičů sám :wink:
Naposledy upravil(a) J.Jindra dne úte led 22, 2013 7:36 pm, celkem upraveno 1 x.
úte led 22, 2013 7:29 pm

J.Jindra
Příspěvky: 570
Registrován: pon říj 15, 2012 4:43 pm
Bydliště: Valašské Meziříčí

Spida

Příspěvek

Docela bych si troufl tipnout. Řeč bude o zlých zelených mužíčcích, o princezně, královně a císařovně. Doporučoval bych použít v tak prašném prostředí respirátor.
úte led 22, 2013 7:35 pm

Uživatelský avatar
Adjunkt
Příspěvky: 1489
Registrován: úte led 11, 2011 7:56 am
Bydliště: Děčín

Příspěvek

J. Jindra: stylovější bude šátek alá Tuareg :D
úte led 22, 2013 7:38 pm

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: paldo a 10 hostů