Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
Uživatelský avatar
Coudy
Příspěvky: 2876
Registrován: pon zář 07, 2009 11:56 pm

Dakarská hospoda

Příspěvek

Asi je vhodné toto téma zavést a veškeré věci, spekulace, apod. řešit zde. :D

Na úvod jeden klasický rozhovor s Alešem. http://www.rozhlas.cz/motozurnal/dakar2 ... t--1164280
To jsem netušil, že Van den Boschův DAF má točivý moment motoru 4500 Nm!!! :lol: :lol: :lol: Klasika.
pon led 21, 2013 5:00 pm

Martin-Happy
Příspěvky: 1506
Registrován: stř bře 01, 2006 10:48 am
Bydliště: Starý Plzenec-Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Alešovi se dá na to jeho věčné kdyby.... vzkázat jen to, že kdyby si uspořádal závod v Senici a tam jel sám, tak by určitě vyhrál... :roll: Mě už to ani nebaví číst, Je to takovej mediální dakarskej spammer, kterej furt napíná a nakonec se nestane vůbec nic....
pon led 21, 2013 5:41 pm

J.Jindra
Příspěvky: 570
Registrován: pon říj 15, 2012 4:43 pm
Bydliště: Valašské Meziříčí

Add "napnelismus"

Příspěvek

Když se guma v trenkách napíná příliš dlouho, tak se prostě vytahá a přestane plnit svůj původní účel. Výsledkem je vykukující zadnice.
pon led 21, 2013 5:49 pm

tra
Příspěvky: 1045
Registrován: čtv dub 24, 2008 6:35 pm
Bydliště: Chrudim

JJindra:

Příspěvek

Když jsme u té zadnice, tak co ta Vaše :wink: Jako motorkáře by mne zajímaly Vaše zážitky v sedle, šlo to nebo už nikdy více ?
pon led 21, 2013 5:52 pm

filip 90
Příspěvky: 6364
Registrován: úte lis 11, 2008 10:26 pm
Kontaktovat uživatele:

J. Jindra

Příspěvek

Jo tak těď ste to zabil!! :valetsesmihy: :valetsesmihy: :valetsesmihy:
Filip Nikl
pon led 21, 2013 5:54 pm

Uživatelský avatar
Coudy
Příspěvky: 2876
Registrován: pon zář 07, 2009 11:56 pm

Příspěvek

Chyba je ale asi na naší straně, protože jsme si ještě nezvykli na Alešův styl prezentace, vyjadřování atd. Vždy už to vypadá, že trošku zmoudřel a že si osvojil třeba slovíčko pokora, ale každým dalším prohlášením to vždy pohřbí. Holt takový je jeho styl. Šestým místem pohrdá, nezajímá ho. Jede jen na bednu. No budiž. Když má tohle člověk jeho kvalit zapotřebí, budiž.
pon led 21, 2013 5:55 pm

jp603
Příspěvky: 203
Registrován: stř dub 14, 2010 11:53 am
Bydliště: HR

Příspěvek

On už je prostě takový a jiný asi nebude :wink: , ovšem když jede tak jedéé hodně dobře :D
Jinak dnešní dakarské ozvěny, byly zaměřené v rozhovorech jen jedním směrem více než obvykle... :?
pon led 21, 2013 6:04 pm

J.Jindra
Příspěvky: 570
Registrován: pon říj 15, 2012 4:43 pm
Bydliště: Valašské Meziříčí

Tra

Příspěvek

Člověk si zvykne i na smrt. Klidně přiznám, že to byla větší makačka, než jsem čekal, protože jsem na motorku obvykle lezl po mnoha hodinách odestátých s kamerou na ostrém slunci a v prachu. Kupodivu jsem ale dnes v pohodě a nejsem ani tak unavený, jako tomu bylo na začátku. Materiál natočený je, byť autem bych ho asi nalovil výrazně více (pokud bych se s někým za volantem střídal) a můžu po trochách začít stříhat film. Chci poděkovat Markovi Spáčilovi za letenku a benzín, Honzovi Veselému za zapůjčení dakarského speciálu Yamaha 450 (motocyklu, který už dvakrát v minulosti Dakar absolvoval v závodnické roli) a užitečné rady, Kolomajzovi za dobrou náladu a skvělý výkon, klukům mechanikům za opravu rozšvihaného zadního kola, naložení a složení kostitřasu z a na kamion, policii za přivřené oči, když jsem si to švihal stopadesátkou se stativem na zádech a kamerou s foťákem na břiše jižní Amerikou, firmě Ivar za zaplacení střihače a zvukového studia, Detienovi, Nerovi a Jenkimu za aktuální sms informace o stavu na trati, podle kterých jsem mohl plánovat kdy a kam jet, no a těm, kvůli kterým jsem byl nucený použít nečekaný dopravní prostředek děkuji za skvělou příležitost dokázat sobě i ostatním, že ještě za něco stojím a práci odvedu za všech okolností. Díky všem za tuhle zkušenost :wink:


Obrázek

Obrázek
pon led 21, 2013 6:44 pm

tra
Příspěvky: 1045
Registrován: čtv dub 24, 2008 6:35 pm
Bydliště: Chrudim

Příspěvek

Na materiály se všichni moc těšíme. Je to určitě zase cenná životní zkušenost. Díky za odpověď a věřím, že příště už pojedete lépe a s větší podporou.
pon led 21, 2013 6:51 pm

Uživatelský avatar
Tomáš Matyska
Příspěvky: 1897
Registrován: ned bře 11, 2007 6:13 pm
Bydliště: Plzeň-sever

Příspěvek

Pane Jindro, my zase děkujeme Vám, za to, co jste podstoupil, aby jste nejednou ukojil naše tužby po fotkách a "hýbacích" obrázcích nejen českých trucků. :clap:
Thierry Sabine by to tak nechtěl!!!
pon led 21, 2013 7:09 pm

Chrobak SACEK
Příspěvky: 338
Registrován: pon lis 15, 2010 12:38 pm
Bydliště: U Mraveniště 1

Příspěvek

Máte nového belgického navigátora Serge Bruynkense. Byl jste s ním spokojen?

„Určitě. Na rovinu mohu říct, že lepšího jsem doposud neměl."


Tak nevím, dle mého podával Aleš nejlepší výkony když ho navigoval (a hlavně držel na uzdě) J.Kalina.
Chápu jeho snahu stmelovat posádku pomocí chvály (však už by potřeboval nějaké ustálené složení), ale tvrdit, že nikdy neměl lepšího.... :?
pon led 21, 2013 7:10 pm

Martin-Happy
Příspěvky: 1506
Registrován: stř bře 01, 2006 10:48 am
Bydliště: Starý Plzenec-Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Zrovna tohle se mě osobně doslova dotklo. Ale co už, dyť Aleše známe. Jamaly, obratle, letadla... uvidíme, co to bude letos
pon led 21, 2013 7:18 pm

laik
Příspěvky: 2575
Registrován: čtv říj 04, 2012 2:30 pm
Bydliště: Zeměkoule

Příspěvek

Uvažuju, zda Bruynkens dopadne stejně jako všichni předchozí, nejen navigátoři.
pon led 21, 2013 7:31 pm

Adam
Příspěvky: 629
Registrován: pát lis 21, 2008 2:00 pm

Příspěvek

Čím víc rozhovorů s Alešem Lopraisem čtu, tím víc ho nemám rád. Víc se k tomu snad ani vyjadřovat nebudu.
pon led 21, 2013 7:50 pm

tra
Příspěvky: 1045
Registrován: čtv dub 24, 2008 6:35 pm
Bydliště: Chrudim

Příspěvek

Je spousta lidí, kteří si neumí o tomto udělat objektivní názor a věří tomu co Aleš řekne nebo napíše na facebook nebo co napíší bulvární media - jako třeba novinky. Přece, když to říká Aleš, tak to musí být pravda ....
No a ILT má to PR opravdu dobře udělané, s tímto umí pracovat a proto je to pořád dokola. Například letos to vypadá, jako když měl závadu jen on a nikdo jiný a přitom měli nějaké problémy všichni. Dále ty řeči o starém a špatném autě atd. Hlavní je pro ně, že se to všude dokola objevuje, že to lidi čtou (tím pádem vidí i sponzoři) a jim to pomáhá. Podívejte se kolik lidí se v různých diskuzích staví na jejich stranu, ale což ... každému co mu náleží.
pon led 21, 2013 8:03 pm

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů