Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
Tod2
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv led 08, 2009 3:22 pm
Bydliště: Kroměříž

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

tímto bych tady zahájil soutěž o nejlepší pohádku typu "já něco vím, ale nepovím"
kvůli takovým expertům sem přestávám chodit, protože mne to nebaví...
pát lis 03, 2017 7:48 am

Antonín Švihel
Příspěvky: 286
Registrován: stř led 09, 2013 5:16 pm
Bydliště: Krnov

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

zemi8: Přesně jak píšeš - musí to "trochu" zpropagovat. Osazenstvo auta (štáb) bude mít na Dakaru zcela jiný úkol. Pzn. mě ale více pobavila v tom článku tahle část >> Lukáš Kvapil je voják z povolání a držitel ocenění Fair play, který jako první Čech závodící na motocyklech na nejslavnějším závodu světa přesedne do kategorie vozidel..... Tohle mi připadá napsané jakoby těch Dakaru odjel na motorce několik a nyní se rozhodl přejít do kategorie aut :? To je prostě Motormix. Nedávno napsali taky jednu "perličku" v článku tykající se Buggyry :D Jo a až uvidíš kdo se bude za volantem s Lukášem střídat, to teprv bude BOMBA - rychlá asistence :2d: Takže není ani vyloučeno že ten další Dakar kdy pojede Lukáš už jako závod, žeby mu mohla dělat navigátora ........ ....... ta taky kope za AAA auto :valetsesmihy: pzn. Motormix samozřejmě ví z koho všeho se bude skládat posádka Lukášového auta a co bude jejich činností na Dakaru, ale tímhle obecenstvo - čtenáře nakrmí až v některým z dalších jejich článků :D. Jak jsi napsal >> musí to trochu zpropagovat.
pát lis 03, 2017 8:13 am

Antonín Švihel
Příspěvky: 286
Registrován: stř led 09, 2013 5:16 pm
Bydliště: Krnov

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Tod2: přesně ze stejného důvodů se do diskusí nezapojují moc ani já, ale v případě příspěvku od zemi8 mi to nedalo a reagoval jsem na tu Rychlou asistenci. A pokud Tě to uklidní tak info kolem této události mám přímo z teamu Tomáše Ouředníčka a nejsem oprávněný jej zveřejňovat veřejně jako první bez jejich souhlasu. To že je někdo zvědavý a chtěl by vědět podrobnosti už teď je věc druhá. Taky jsem zvědavý a taky mě zajímá spousta dalších věcí okolo účasti našich na Dakaru a AER. S některými z teamu jsem ve stálém kontaktu a info mám i přes jejich zprávy - soukromé zprávy na facebooku. A že se tady v příspěvcích člověk dozví věci od některých expertů, tak to mi osobně potvrdili i sami piloti některých teamů. Občas sem taky nahlídnou :D
pát lis 03, 2017 8:38 am

pipiroha
Příspěvky: 741
Registrován: úte srp 09, 2011 12:36 pm
Bydliště: ČR

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

:oha:

Úžasné info, gratuluju... :doh: :roll:
pát lis 03, 2017 9:27 pm

toulavejtom
Příspěvky: 835
Registrován: sob led 04, 2014 1:09 am
Bydliště: Neratovice

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

místo spekulací,by bylo fajn kdyby se začali doplnovat informace kdo s čím,vlastne Dakar 2018 pojede napříč kategoriema,myslim tim česke posadky,,už se to relativně blíží a najít to někde komplexně,jaka bude učast je celkem fuška.
ToulavejTom
sob lis 04, 2017 7:11 am

Uživatelský avatar
Kail
Příspěvky: 324
Registrován: ned led 14, 2007 2:03 pm
Bydliště: Soběslav

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Antonín Švihel: Hezký, tak sis pohonil ego jaký máš kontakty, s jakýma esama si píšeš, a jak tady máš nad náma navrch protože máš zaručený tajný info... Nebo mi smysl tvojeho "příspěvku" unikl? Myslím že na takový krávoviny tady není nikdo zvědavej. :wink:
sob lis 04, 2017 11:52 am

Uživatelský avatar
zemi8
Příspěvky: 1257
Registrován: ned led 05, 2014 8:50 pm
Bydliště: Vlašim

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Kail: asi tak, ale když týmum budeme take lezt do onech mist, tak se nejake info urcite dozvime... :D
Naposledy upravil(a) zemi8 dne sob lis 04, 2017 12:39 pm, celkem upraveno 1 x.
sob lis 04, 2017 12:01 pm

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Tak ono je neslušné, když se ti někdo v průběhu příprav z týmu svěří s něčím a ty to tady vytroubíš :lol: příště ti nic nepoví :D To české dakarské zákulisí je dost složité a provázané, tak je dobré počkat na oficiální týmové informace. Ono je lepší někdy to nevědět vůbec :think:
sob lis 04, 2017 12:31 pm

Uživatelský avatar
zemi8
Příspěvky: 1257
Registrován: ned led 05, 2014 8:50 pm
Bydliště: Vlašim

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Milda: tomu rozumím a nic proti tomu nemám. Ale pokud něco vím a nechci to říct, tak to se vůbec nepíšu. Takový to: "já to vím, ale nemůžu to říct"... mě docela rozčiluje. Když to nechci říct, tak to nebudu vůbec zminovat a připojovat se do diskuse....
sob lis 04, 2017 12:41 pm

Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 1391
Registrován: ned led 05, 2014 12:22 pm

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Jen bych podotknul, že drtivou většinu "zdejších tajemství" zná v týmu i kolem týmu značné množství lidí. Tudíž anonymní únik někde na fóru není nic z čeho by se někdo hroutil, protože to jistě nejsou informace důvěrně svěřené jen jedné, či několika málo osobám s dovětkem "top secret". Navíc zdejší zájem je obecně pouze o informace technického charakteru či o lidském materiálu, přičemž upřesněná informace zde jen omezí či zcela eliminuje často bizarní spekulace a fantasmagorie, což ve finále prospěje úplně všem zůčastněným. Úplně jiný příběh by bylo vynášení obchodních informací typu kolik zaplatil tenhle sponzor, kolik jinej, kolik kdo za Dakar dostane atd. Nicméně o tohle se tady snad nikdy nikdo nezajímal a nic nenasvědčuje, že by se to mělo měnit....... 8)
#JáTaky
#FuckOffBuggyra
sob lis 04, 2017 6:34 pm

Antonín Švihel
Příspěvky: 286
Registrován: stř led 09, 2013 5:16 pm
Bydliště: Krnov

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Vážení experti, pouze jsem reagoval na zemiho příspěvek protože mě překvapilo co to zase MOTORMIX vyplodil. Jsme snad v hospodě, nebo snad svůj názor můžou dát najevo jen někteří ? Jinak Milda má naprostou pravdu. Ostatní se už pak odvíjí od nedočkavosti a zvědavosti. Jo a víte že Jarda Valtr pojede DAKAR ? :D Pěkný víkend všem.
sob lis 04, 2017 9:59 pm

Smil
Příspěvky: 1935
Registrován: sob led 08, 2011 1:47 pm
Bydliště: Doma

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Jarda jel do Dakaru i loni :wink:
ned lis 05, 2017 2:06 pm

7hanes
Příspěvky: 28
Registrován: úte říj 16, 2012 4:13 pm
Bydliště: Opava

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Já jen vím, že Baggyra vypraví 3 závodní kamiony. Víc nevím.
úte lis 07, 2017 11:37 am

filip 90
Příspěvky: 6364
Registrován: úte lis 11, 2008 10:26 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Byl jste někdo letos vůbec na Preproloogu teď v neděli? :think:
Pokud jsem to pochopil správně, tak letos byla novinka, že byl určen jak pro závodníky jedoucí na jak Dakar, tak na AER. I tak to bylo trochu slabší. Chybějící VEKA, jen jedna Scania, výrazný úbytek typických holandských DAFů CF. Zaujal mě akorát DAFík Hoondert teamu, kde se evidentně dost makalo jak na podvozku, tak i na motoru.

Jinak kam se všechny kamiony poděly mi vyskočilo dnes na FCB: https://www.facebook.com/moroccodesertc ... =3&theater
Na Morocco Desert Challenge je už nyní nahlášeno 24 kamionů. :shock: A pořadatel to také hrdě sdílel s otázkou: "Kdeže se to pojede ten největší závod kamionů na světě?" :wink:
Filip Nikl
úte lis 07, 2017 12:56 pm

Marko
Příspěvky: 1114
Registrován: pát bře 14, 2008 2:02 pm

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Filip: kto bol, neviem, ale kazdopadne to bolo tento rok slabsie. A ano, boli tam ucastnici oboch novorocnych rallye. Keby sa trvalo len na Dakare, bolo by to este horse. Asi najvacsim prekvapenim bol navrat Elfrinka- vo Valkenswaarde bol este so starym Axorom, ale na AER 2018 vraj uz vyrazi s cerstvo dostavanym Zetrosom!

Inak , to co je avizovane do Maroka by som bral s rezervou. Trebars van Kasterenov DAF je aktualne na predaj, a ci pojde s Renaultom Mammoetu po Dakare sa este nevie. Chyba tam ale napriklad Smink, ktory tam avizuje ucast, po tom ako sa rozhodol neabsolvovat ani Dakar, ani AER.
A najvacsiou kamionovou rally stale ostava Dakar - doma mam predbezny supis ucastnikov a je ich 37. A to este vo vzduchu visi par mien (napr. Behringer)
úte lis 07, 2017 6:47 pm

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů