Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kail
Příspěvky: 324
Registrován: ned led 14, 2007 2:03 pm
Bydliště: Soběslav

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Tak jsem tam radši mrknul jestli náhodou nemám u tý stránky Like ještě od dob Kolomajze... No naštěstí ne. Ale když už jsem tam byl, nešlo si nevšimnout že u toho jejich videa a komentářů o aféře "černoška z Roudnice" je zdaleka nejvíc vysmátých reakcí (liků). Prostě jsou většině lidí k smíchu. Aspoň to mně potěšilo :) .
sob led 16, 2021 8:49 pm

Uživatelský avatar
zemi8
Příspěvky: 1258
Registrován: ned led 05, 2014 8:50 pm
Bydliště: Vlašim

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

levak: myslim si to same. Takovy spolehlivy turista co uz nezrychli. Letos mu pomohla k vysledku automaticka prevodovka a ze tam nekolik kamionu nebylo. Ale i tak ho Casale jako novacek s manualem pojezdil.

Kail: je to tak, jenze ted na to reaguji predevsim fanousci , co tam zustali z dob Kolomajze. Takhle to bylo nejdrive i u prispevku, jak tam Kolocky mely fotky a na rukach meeto. Jenze pak se to dostalo do sveta a najednou z toho byla vetsina like.
Naposledy upravil(a) zemi8 dne sob led 16, 2021 9:20 pm, celkem upraveno 2 x.
sob led 16, 2021 9:16 pm

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2211
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Kail:
Taky jsem tam teď vlezl, abych se podíval, jakou mají pro ten tyjátr podporu a drtivá většina lidí jim to dává řádně sežrat. Koloc si rozvířením této aféry akorát nasral do vlastního hnízda.
!LIAZ 4life!
sob led 16, 2021 9:17 pm

meris
Příspěvky: 195
Registrován: stř lis 20, 2013 5:32 pm
Bydliště: Praha

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Kail: jak jsem tam vlezl, abych si zkontroloval jestli tam nemám taky like, tak jsem nemohl jinak, než k tomu příspěvku přidat dalšího vysmátýho smajlíka :-)
sob led 16, 2021 9:23 pm

jezek_obecny
Příspěvky: 89
Registrován: stř pro 19, 2012 11:34 pm
Bydliště: Czech

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Jen doufám že se do těch sraček Alešův tým nějakým dalším vyjádřením ještě více nepotopí. Valí se to na ně pěkně a určitě na to dojde řeč v každým rozhovoru co budou dělat , tak se do toho snad nezamotají ještě víc. Těžko říct jak by měli nyní "postupovat", jestli tu mediální masáž ignorovat a nechat Buggyru až se sama totálně ztrapní a nebo se snažit o nějaké nějaké vysvětlování/urovnávání.

Ani mi není jasné proč Buggyra riskuje totální ztrapnění, čeho chce vlastně dosáhnout? Omluvy? Odškodnění? Vytvořit nějakou nadaci nebo sbírku pro oběti?
sob led 16, 2021 9:52 pm

mirou
Příspěvky: 1507
Registrován: pát pro 16, 2011 11:49 am
Bydliště: Strakonice

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

U nás doma bereme fandění na Dakaru každý rok jako velkou sportovní událost... já sleduji všechny novinky v průběhu celého roku u všech našich týmů... největším zdrojem informací je pro mne i toto forum (kluci děkuju za vaše příspěvky zde...).
V průběhu Dakaru je u nás zapnutý traking, Truck forum a diky synům i FB (já tohle neprovozuji) ...prostě vše co se dá sledovat...
Celá rodina pak sjedeme na TV youtube kanaly vsech našich... no prostě hltáme vše společně :dance: Přiznám se, že patříme ke skalním fanouškům Aleše, ale to jistě je u každého dakarskeho fanouška, že má svého oblíbence ... Ale úspěch přejeme všem našim i SK závodníkům...případně MKR atd... :wink:

Právě jsme zrušili sledování Buggyry ze všech kanálů, FB atd. Je mi líto jezdců, kteří pro ně jezdí, i když třeba Machus mě už taky vypadnul z oka, protože se mi zdá, že mu nedělá problém papouškovat ty jejich zhovadilosti :wall: Mimochodem zajímalo by mě, jaký mají na tuto rozmáznutou událost někteří aktéři názor. :think:
sob led 16, 2021 9:58 pm

levak
Příspěvky: 647
Registrován: ned led 03, 2010 4:48 pm
Bydliště: čr

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Jako že by měl mentor zas co tunelovat jo :lol:
sob led 16, 2021 9:59 pm

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2211
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

jezek_obecny:
Nejlepší postup je, dle mého názoru, naprostá ignorace tohoto tématu. Pokud někde dostanou otázku k této aféře, tak to shodit ze stolu větou: tohle téma už považujeme za uzavřené. Když se to budou nějak snažit vysvětlovat, tak zas nějaká svině bude čekat na to, aby se mohla chytat slovíček a celé se to potáhne až do dalšího Dakaru.
!LIAZ 4life!
sob led 16, 2021 10:11 pm

medmartin
Příspěvky: 3
Registrován: sob led 09, 2021 8:07 pm

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Dobry vecer, zkusim trochu zmenit tema. Co ten vrtulnik a Kamaz? Ve videich. Neprijde vam to nejak az moc brutalni a nebezpecny? Jsem si nejdriv rikal jestli to neni fejk, ale nevypada to. Kamaz skocil.. Proc to ten pilot vubec delal? nebo jen chtel letet blizko, ale proc tak blizko? mohl znicit auto, nebo i prevratit a zpusobit tragedii. Ne? Jaky na to mate nazor?
sob led 16, 2021 10:22 pm

filip 90
Příspěvky: 6367
Registrován: úte lis 11, 2008 10:26 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

medmartin píše:
sob led 16, 2021 10:22 pm
Dobry vecer, zkusim trochu zmenit tema. Co ten vrtulnik a Kamaz? Ve videich. Neprijde vam to nejak az moc brutalni a nebezpecny? Jsem si nejdriv rikal jestli to neni fejk, ale nevypada to. Kamaz skocil.. Proc to ten pilot vubec delal? nebo jen chtel letet blizko, ale proc tak blizko? mohl znicit auto, nebo i prevratit a zpusobit tragedii. Ne? Jaky na to mate nazor?
Je to nějak vysvětlováno v posledním videu Kamazu, ale bohužel... ruština mě minula. :( Asi chtěl natočit pěkné záběry, hezky zblízka a Kamaz nečekaně vyskočil. Toť vše. Naštěstí se nic nestalo.
Filip Nikl
sob led 16, 2021 10:28 pm

Uživatelský avatar
Aleš 400
Příspěvky: 377
Registrován: sob úno 25, 2012 4:48 pm
Bydliště: Ivančice

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Zemi8 tady psal, že Dan Stiblík byl nasát atmosféru a řídil doprovodného MANa u BSR. To jsem vůbec nezaznamenal, myslel jsem, že to zcela vpustil kvůli koroušovi. Tak snad do toho příští rok půjde s LIAZem Frantou. :dance:

A ještě jedna otázka, která mě napadla, když byl v Dakarských ozvěnách Vlasta Vildman. Ve videích, které točí Martin Macík z dílny není nikde vidět ten Vlastův LIAZ, ve kterém byl ještě osmiválec Deutz. Mají ho ještě ? Když MM závodil s Frantou, tak tady ten vůz používal na tréninky. :think:
Ano, máte auto LIAZ, ale jaký je tam motor? Cummins, Perkins nebo Caterpillar?.......Kdepak, auto LIAZ, motor taky LIAZ!
sob led 16, 2021 11:28 pm

PtrialM
Příspěvky: 1583
Registrován: ned led 10, 2016 5:03 pm
Bydliště: Brno

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Aleš 400: Dan je na videu,myslím,že to bylo ze dne volna a je tam uváděn jako hlavní pneuservisák,co se jim
stará o gumy.
sob led 16, 2021 11:38 pm

Uživatelský avatar
Coudy
Příspěvky: 2876
Registrován: pon zář 07, 2009 11:56 pm

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Jo, ten vrtulník, to byl neskutečně riskantní manévr. Jak pro posádku vrtulníku, tak pro posádku Kamazu. Člověk jen nevěřícně kroutí hlavou, jak může k takové hlouposti dojít. Naštěstí to dobře dopadlo.

Ke kauze "Buggyra" se mi ani snad nechce vyjadřovat. Je hodně smutné, kam až se dá klesnout. Lidská závist a hloupost je nekonečná. Bohužel takové typicky české... Celý ten pseudo případ se navíc točí na věci, kterou Aleš ani neřekl. To už samo o sobě o něčem vypovídá. Cílem tedy není dožádání se nějaké formy omluvy od Butula, ale zdiskreditování Aleše Lopraise a jeho týmu. Velcí, drsní a féroví hoši si to vyříkají z očí do očí a nepotřebují k tomu média. Ti ale ve vedení Buggyry očividně nejsou. Bohužel, Buggyra jako tým za to nemůže. Nemůžou za to jezdci, mechoši a další. Může za to pouze a jen jeden člověk, kterému jde jen o vlastní prospěch a PR. Dokud byl tento člověk v pozadí, považoval jsem Buggyru za profesionální tým. Od doby, kdy se nominoval do pozice mentora, je Buggyra Racing k smíchu. Nebo spíš k pláči. Ale ono to vlastně ani jinak dopadnout nemohlo.

Tímto bych rád vyjádřil podporu Alešovi a jeho týmu.
sob led 16, 2021 11:56 pm

Uživatelský avatar
zemi8
Příspěvky: 1258
Registrován: ned led 05, 2014 8:50 pm
Bydliště: Vlašim

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Ano, Dan byl ve videu ze dne volna kdy David Svanda predstavoval vsechny mechaniky.

Jinak mam za to, ze zeleny Liaz uz neexistuje. Mozna neco z nej se pouzilo na Frantu jako zdroj nahradnich dilu. Ale vazne si nejsem uplne jisty, kazdopdne podle me jsem to cetl nekde z oficialnich zdroju BSR.
sob led 16, 2021 11:58 pm

filip 90
Příspěvky: 6367
Registrován: úte lis 11, 2008 10:26 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Jestli myslite zeleny LIAZ, jakožto auto se kterým jezdíval Vlasta Vildman, tak jsem někde nedávno viděl fotku, že existuje ale nepojízdném stavu. Byl na špalkách před dílnou a měl "očesané" nápravy. Pryč přední náboje, komplet bez kol atd.
Jinak čistě zelený LIAZ Czech Dakar Teamu by naopak existovat měl v plně provozuschopném stavu. Měl by ho někde mít schovaný Marek Spáčil. Vyndali z něj Gyrtech, vrátili původní Deutz a repasovali ho. Dneska už to je celkem zajímavá mašina. :wink:
Filip Nikl
ned led 17, 2021 1:36 am

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 hostů