Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mara75
Příspěvky: 342
Registrován: ned říj 12, 2014 8:52 pm
Bydliště: Praha

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

jezek_obecny píše:
ned led 17, 2021 5:00 pm
Jaká měla být posádka Tedomu na zrušeném dakaru si už nevzpomenu, ale celkem dobře si pamatuju na článek Pepíka Kaliny, jak popisoval vánoční dárek, který jim nadělil pořadatel a jak se statečně přes vánoce vypořádali s výměnou kabiny :)

Původní Macíkův web se články které mu psal ještě Pepa Kalina se dá najít na archive.org.
Ve zrušeném Dakaru 2008 měla jet posádka (Tedom) LIAZu ve složení MACÍK st., KALINA, VALTR, st. č. 616.


Obrázek
ned led 17, 2021 6:29 pm

Lu112
Příspěvky: 105
Registrován: stř lis 29, 2017 4:07 pm

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Nemáte někdo prosím odkaz na video jak Maňas dojíždí poslední etapu na Liborově rozpletlém kole a zpívá si. Už půl hoďky to neúspěšně hledám. Předem děkuji. :clap:
ned led 17, 2021 6:50 pm

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Tak už se to probírá správným směrem :pray:
Komentář: Když se míchají jablka s hruškami aneb Co vyhrál Josef Macháček?
https://www.dakarmania.cz/index.php/202 ... m84eJ4eZUA
ned led 17, 2021 7:12 pm

Dalby
Příspěvky: 668
Registrován: čtv led 21, 2016 7:57 pm
Bydliště: Praha

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Parádní článek musím říct, že pan Zelenka je člověk na svém místě a vždy je radost číst jeho články a k tomu časopis, který vytvořili skvělé..
ned led 17, 2021 7:14 pm

msifa
Příspěvky: 2106
Registrován: pát bře 03, 2006 8:32 am
Bydliště: Jižní čechy

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Článek pěkný :clap:

Ale kdo ho bude číst? Ano pouze fandové, kteří se o dálkové soutěže zajímají (a ti na toto "vítězství" mají svůj názor už nyní). Rádoby fandové to číst nebudou (ty už to nezajímá- Dakar skončil) a širokým masám to velká média nebudou prezentovat - ty se raději budou dále živit na kauze "černošky" - bohužel. :wall:
ned led 17, 2021 7:38 pm

Uživatelský avatar
Coudy
Příspěvky: 2876
Registrován: pon zář 07, 2009 11:56 pm

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Bravo, pane Zelenko! Výborně napsáno, vysvětleno. Tady prostě není o čem. Víme to my, fanoušci motorsportu a především Dakaru, vědí to snad i inteligentní lidé. Buggyra už se musela znechutit snad úplně každému...

Souhlasím. Časopisy Dakarmania nemají chybu. Skvělé články i fotky. Stačí se podívat, kteří osvědčení lidé za tímto počinem stojí. Tleskám a děkuji. :clap:
ned led 17, 2021 7:55 pm

Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 1391
Registrován: ned led 05, 2014 12:22 pm

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Luxusně sepsaný článek :clap: :clap: A kdyby měl titulek "Lži o beduínech", tak by se v BGR nemohli vůbec divit..... :hvizd:
#JáTaky
#FuckOffBuggyra
ned led 17, 2021 8:07 pm

Uživatelský avatar
Kail
Příspěvky: 324
Registrován: ned led 14, 2007 2:03 pm
Bydliště: Soběslav

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Jo článek trefně napsanej a těžko by s tím mohl někdo nesouhlasit. To předání beduína mi hlava fakt nebere, za A) fakt nechápu proč ho nedostal i v článku zmiňovanej Sugawara a další, a za B) mi to připadá jako výsměch všem kteří ho opravdu vyhráli v hlavních kategoriích. On Machus (a že proti němu nic osobního vážně nemám) je vůbec na tyhle nový kategorie s minimální konkurencí mistr :D .
ned led 17, 2021 8:11 pm

PtrialM
Příspěvky: 1583
Registrován: ned led 10, 2016 5:03 pm
Bydliště: Brno

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

:clap: :clap: šířit dál a dál :clap: :clap:
ned led 17, 2021 8:11 pm

Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 1391
Registrován: ned led 05, 2014 12:22 pm

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

.... jsem zvědav, jak se k "šestýmu beduínovi" postaví třeba Zíta :think: . To bude hádám těžký dilema, jestli se stát veřejnoprávním trubačem lži nebo se odborně neztrapnit, ale poštvat si proti sobě vrchnost z Roudnice :lol: :lol:
#JáTaky
#FuckOffBuggyra
ned led 17, 2021 8:19 pm

nero
Příspěvky: 3960
Registrován: stř bře 29, 2006 11:54 pm
Bydliště: Brno, Praha

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Pokud chtějí Kolocovy dcery podpořit hnutí Me Too a bojovat proti urážkám a napadání těch, co se nemohou bránit, pak si nemohly vybrat lepší čas. Dakar se ještě pár let pojede v arabském světě, hlavně v Saúdské Arábii, kde donedávna ženy ani nesměly řídit auto nebo vycestovat do zahraničí bez manželova svolení. O sexuálním zneužívání se ani nebavím. To je téma, které si zaslouží pozornost. V tom světě obě dvě vyrůstaly, takže mají ideální předpoklady, příležitost i prostředky za práva zneužívaných bojovat. Buggyra se každý rok chlubí schůzkou s tamním honorárním konzulem. Ať zástupci Buggyry tlumočí názory Kolocových dcer nebo rovnou ať je vezmou s sebou, ať ho můžou napřímo konfrontovat s otázkami Me Too v jeho zemi! Tomu já říkám výzva a odvaha, to pak bude mít heslo #RacingWithPurpose skutečný obsah a nebude to jen prázdná fráze! Mediální vláčení Aleše Lopraise je pro mě pouze laciná fraška. Bugu holky sledovat, doufám, že před touto výzvou nestáhnou ocas mezi nohy.
ned led 17, 2021 8:20 pm

levak
Příspěvky: 647
Registrován: ned led 03, 2010 4:48 pm
Bydliště: čr

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Tak ten článek je teda TOP,četl jsem ho a zrovna na TV h-ovna v důvěryhodných zprávách říkali jak buggyra vyhrála :lol: málem mě to roztrhlo :lol:
ned led 17, 2021 8:35 pm

PtrialM
Příspěvky: 1583
Registrován: ned led 10, 2016 5:03 pm
Bydliště: Brno

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

nero uhodil jsi hřebíček na hlaviču :thumbud: ale za mne :stáhnou ocas :lol:
ned led 17, 2021 8:39 pm

filip 90
Příspěvky: 6367
Registrován: úte lis 11, 2008 10:26 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Mara75 píše:
ned led 17, 2021 6:29 pm
jezek_obecny píše:
ned led 17, 2021 5:00 pm
Jaká měla být posádka Tedomu na zrušeném dakaru si už nevzpomenu, ale celkem dobře si pamatuju na článek Pepíka Kaliny, jak popisoval vánoční dárek, který jim nadělil pořadatel a jak se statečně přes vánoce vypořádali s výměnou kabiny :)

Původní Macíkův web se články které mu psal ještě Pepa Kalina se dá najít na archive.org.
Ve zrušeném Dakaru 2008 měla jet posádka (Tedom) LIAZu ve složení MACÍK st., KALINA, VALTR, st. č. 616.


Obrázek
Hele já myslím, že ne. :think: Na Dakar 2008 s Tedomem - kabina FOX měla jet posádka Marek Spáčil, Zdeněk Němec, Jiří Žák číslo 672. Ve stejném složení se pak účastnili Central Europe Rally 2008, kde už auto mělo Liazáckou kabinu a skončili 4.
616 ano Martin Macík, Jaroslav Valtr, Josef Kalina. Ale to byla původní LIAZka z předchozího roku.
Filip Nikl
ned led 17, 2021 8:47 pm

Uživatelský avatar
Coudy
Příspěvky: 2876
Registrován: pon zář 07, 2009 11:56 pm

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Viděli jste někdo sportovní zprávy na TV Nova dnes? Pepa Macháček se sám pasoval po bok Karla Lopraise se 6 vítězstvími. PR Buggyry jede na 110 %. Mohou si gratulovat a my můžeme jít zvracet... :savle: :savle: :savle:
ned led 17, 2021 8:49 pm

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů