Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
Martin-Happy
Příspěvky: 1506
Registrován: stř bře 01, 2006 10:48 am
Bydliště: Starý Plzenec-Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Achjo, to jsou blitky na to fejsbooku, du si dát kafe a myslet na něco užitečného.

Ale názor že Aleš je nejlepší čech, kterej na Dakaru kdy byl, to mě rozesmálo :lol:
čtv led 24, 2013 11:00 am

Uživatelský avatar
zdenousak
Příspěvky: 127
Registrován: úte čer 21, 2011 12:56 pm
Bydliště: Ruprechtice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Alešův Jamal je ve fázi rámu a nalakované kabiny :), Myslím si že dřív vyjede náš Satan :) :) , I když sem se zase někde dočetl že SWR startuje až v záři :) , nevím co je na tom pravdy, ale ten kdo pojede SWR a bude chtít jet i Dakar, tak to bude docela zajímavý :)
"V12 je jedinej dospělej motor"
http://svobodatatrateam.cz/
čtv led 24, 2013 11:19 am

nero
Příspěvky: 3960
Registrován: stř bře 29, 2006 11:54 pm
Bydliště: Brno, Praha

Příspěvek

SWR by se měla jet od 14. do 21. září 2013. To je opravdu dost pozdě.
čtv led 24, 2013 11:27 am

Uživatelský avatar
Fino
Příspěvky: 929
Registrován: stř říj 17, 2012 2:24 pm
Bydliště: Bechyně

Příspěvek

Nemá tady cenu jakkoliv diskutovat, v jaké fázi jsou dnes Jamaly v dílnách ILT, pokud to někdo neověří na vlastní oči - jinak jsou to čisté spekulace postavené na jakýchsi fotkách z období podzimu. Mně osobně je úplně jedno, jestli Aleš vyjede v lednu, únoru či březnu - hlavně když vyjede... :wink:
čtv led 24, 2013 11:55 am

Martin-Happy
Příspěvky: 1506
Registrován: stř bře 01, 2006 10:48 am
Bydliště: Starý Plzenec-Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No, pokud někdo o Kubíčkovi řekne, že to je amatér, tak je u mě sám amatér :wink: A jinak i ten Kubíček Alešovo výkony ocenil. A všiml sem si, že nikdy ho přímo nekritizoval, aby tim nepodněcoval vzájemné rozepře. Smůla, Milan je rozdmýchá vždy, ať sám, nebo zprostředkovaně.

SWR až v září? Jak to do té doby mám vydržet? Jede se něco s českou účastí dřív?
čtv led 24, 2013 1:14 pm

mirou
Příspěvky: 1507
Registrován: pát pro 16, 2011 11:49 am
Bydliště: Strakonice

Dakarské ozvěny

Příspěvek

Osobně si myslím, že ILT neupozorňovalo ani tak na dobu záběrů jejich posádky, ale spíše na vystupování pana Kubíčka. Jsem fanoušek, který fandí všem bez rozdílu barev, ale nezlobte se na mě, to co předvádel pan "EXPERT" to fakt byla úroven experta ... MYslím si, že jeho vystupovaní a obzvlášt pak obsah toho co pan Kubíček sdělil, bylo kolikrát mimo mísu a to evidentní zaujetí proti ILT bylo také cítit až moc. Dle meho nazoru si mel zachovat nadhled a komenty k výsledkum Aleše z jeho úst byli zaujaté jak svi.. Vsadil bych se, že je tady mnoho lidí, který by dokázali reagovat fundovaněji a snad i s jiným výrazem než probudivší se expert. Ještě, že tam byli i jiní hosté, kvuli kterým stálo za to si tento pořad pustit a navíc alespon nekteré bludy experta opravili a nebo uvedli na pravou miru. Jako přiklad to jak pan Expert vysvetloval, ze Tatra je jako vsechny kamiony skládačka..... ještě, že liazák ! pan Jiri Zak zasahl a pak na tenhle blud reagoval i Radek Smolka. No je to jenom muj nazor a podotykam ze fandim i KMR, ale vystup jejich manazera v tomto poradu me proste velice zklamal. PS: omlouvam se za diakritiku - pisu z cestovniho NTB. Díky Michal Rouče
čtv led 24, 2013 1:34 pm

7hanes
Příspěvky: 28
Registrován: úte říj 16, 2012 4:13 pm
Bydliště: Opava

Příspěvek

Alešek se bohužel nemůže smířit s tím, že ve světě je bramborovej a v česku vždy až druhej.
Jsem taky zvědavý, kolik lidí si takhle přímo proti sobě pošle těmi útoky?? (Zíta,Kubíček, Vrátný, ........)
On snad už ani neví, kdy u něj ten poločas rozpadu začal.
Mu asi nestačí, že od něj všichni již utekli a zbylo mu jen torzo, on to chce zřejmě dotáhnout až do finále. Ale mám pocit, že nesměřuje k finále na dakaru.
Fandím všem Čechům bez rozdílu, ale to mi hlava nebere.
čtv led 24, 2013 1:49 pm

jp603
Příspěvky: 203
Registrován: stř dub 14, 2010 11:53 am
Bydliště: HR

Příspěvek

No mě se pan Kubíček taky po dobu trvání dakarských ozvěn poněkud přejedl :) ,vlastně tam vůbec nic neřekl a působil na mě příliš suverenním dojmem (všechno vím a všechno znám). :wink:
Ještě že ostatní hosté pořad oživili :)
čtv led 24, 2013 1:50 pm

filip 90
Příspěvky: 6364
Registrován: úte lis 11, 2008 10:26 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Njn nám se to tu nezdá, ale spousta lidí Tatru vubec nezná. Klasická scéna kdy se skupinka nadšenců večír přijde podivat na to divný sesedlý auto z Čech co má místo rámu trubku. A co hůř chudáci si hned na prologu přerazili obě nápravy....:shock: :shock: :lol: :lol: To je teda smůla... :cry:
Pak se to ráno nastartuje Tatřice se zvedne a pulka kempu nechápe. :lol: :lol:
Filip Nikl
čtv led 24, 2013 1:54 pm

Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 540
Registrován: sob dub 09, 2011 5:09 pm
Bydliště: Pce

Příspěvek

Vzpomeňte na roky minulé, když byl pan Zíta sám. :D Expert od ILT, by nemluvil jinak, jen by byla naštvaná druhá strana. Ale slova jako neobjektivní a podobně jsou v tomto případě mimo. Tady jde o to, za každou cenu strhnout mediální pozornost na svoji stranu. Proto takové až, dá se říci, bulvární výrazivo.
čtv led 24, 2013 2:16 pm

Martin-Happy
Příspěvky: 1506
Registrován: stř bře 01, 2006 10:48 am
Bydliště: Starý Plzenec-Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

jp603, Hannes a mirou... To myslíte vážně? Neobjektivní? Nic neřekl? Přerušoval chytřejšího Zítu? :lol: Ne vážně, kde dávají tak dobrej matroš, takhle bych se taky potřeboval občas sjet :lol:
čtv led 24, 2013 2:42 pm

Uživatelský avatar
Fino
Příspěvky: 929
Registrován: stř říj 17, 2012 2:24 pm
Bydliště: Bechyně

Příspěvek

No, narovinu, p. Kubíček se vyjádřil k Alešovi celkem 3x. Z toho 2x odpověď ve stylu "nevím, co k Alešovi říct, je to solitaire a nemyslím, že s tím na Dakaru dneska může uspět..." a jednou gratulace k 6. místu. Tím asi opravdu Alešovi příznivce nenadchnul. Jinak si myslím, že se snažil být objektivní. Ono taky není jednoduchý říct během 14ti dní něco nového. Asi to bude vždy pro někoho problém, když na místě "experta" bude sedět někdo, jakkoliv spjatý s jedním z týmů. Osobně si myslím, že když vynechám nápad ČT s expertem, tak Dakarské ozvěny v porovnání s jinými lety byly na dobré úrovni.
čtv led 24, 2013 2:49 pm

Uživatelský avatar
jirkas
Příspěvky: 603
Registrován: pon lis 05, 2007 12:37 pm
Bydliště: Lovosice

Příspěvek

to Martin-Happy:
No nejbližší česká účast je na Intercontinental rally. Bohužel na této rellye není vypsána kategorie trucků. Každopadně v ostatních kategoriích je hojná česká účast včetně Dušana Randýska, který otestuje svoji buginu.
http://www.intercontinentalrally.com/in ... odkaz=home

Dále s kamionama by měla být Tuniská rallye v dubnu.
čtv led 24, 2013 2:52 pm

nero
Příspěvky: 3960
Registrován: stř bře 29, 2006 11:54 pm
Bydliště: Brno, Praha

Příspěvek

Rally of Tunisia by měla být od 19. do 25. května 2013. :wink:
čtv led 24, 2013 3:23 pm

Uživatelský avatar
jirkas
Příspěvky: 603
Registrován: pon lis 05, 2007 12:37 pm
Bydliště: Lovosice

Příspěvek

Pravda, blbě jsem napsal měsíc.
V dubnu se jede Libya Rally a Abu Dhabi Dezert Challenge.
čtv led 24, 2013 4:35 pm

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů