Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Tak to máš pravdu :!: Nikdo nezná skladbu fandů :think: může tam být schovaný silný sponzor a vystupování týmu je taková první vizitka jak na tom ten tým je :D
pát bře 29, 2019 11:00 am

nero
Příspěvky: 3960
Registrován: stř bře 29, 2006 11:54 pm
Bydliště: Brno, Praha

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Já nemám nic proti diskusi. Využívám různých výstav, diskusí, sponzorských a sportovních akcí k tomu, abych si pokecal s lidmi z různých týmů a dozvěděl se něco nového nebo si ověřil informace ze sportu, který mě zajímá. Pokud se něco dozvím a usoudím nebo vím, že to není nic tajného, tak se s tím klidně pochlubím. Když nemůžu, nic ani nenaznačuju. Ale vadí mi komentáře typu, že mě někdo mediálně krmí a já mu to žeru. Dělá to pitomce ze mě i z lidí z týmu. To pak raději budu fórum jenom číst a vědět svoje.
pát bře 29, 2019 12:33 pm

cernokneznikix
Příspěvky: 141
Registrován: pon led 02, 2017 12:52 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Nero: absolutni souhlas s tim co pises
pát bře 29, 2019 1:10 pm

Uživatelský avatar
herrywood
Příspěvky: 3888
Registrován: úte lis 06, 2012 2:14 pm
Bydliště: Kde se dá ... hlavně doma

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

V celku pěkný povídaní Kolomajze https://www.facebook.com/BUGGYRA/videos ... 166046655/
Celkem mě překvapuje že si už i ten monoblok řízení dělají sami a spoustu dalších věcí. :clap:
pát bře 29, 2019 6:09 pm

Uživatelský avatar
Kail
Příspěvky: 324
Registrován: ned led 14, 2007 2:03 pm
Bydliště: Soběslav

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

nero: Já ale napsal jen že tý mediální masáži věří (podle mého zdání) polovina lidí tady, to že jsi se s tím nějak ztotožnil za to já přece nemůžu. Ale pokud se tě to dotklo tak se ti omlouvám, nebylo to mířený na tebe.

Jinak za každej odkaz a relevantní informace tady, včetně fotek jsem samozřejmně rád.
pát bře 29, 2019 8:25 pm

filip 90
Příspěvky: 6367
Registrován: úte lis 11, 2008 10:26 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Jo hezký video. Každý by si ho měl pustit (ti méně chápaví víckrát :lol: ). Říkali to hezky. Dakar jako takový už bude akorát WRC, protože je nějaká úroveň techniky a není cesty zpět. Příklad s mobilem byl super. Když jsou peníze, tak jezdíme, testujeme a vyvíjíme. Ale nikdy jsme neměli na to testovat tak dlouho dokud to nerozmlátíme na kusy. Víceméně proto se vždy objeví nějaká nesmyslná závada. Když nejsou peníze, tak se neděje nic. Jelikož si to každý platí je nějaká týmová strategie nesmysl. :wink:
Filip Nikl
pát bře 29, 2019 8:39 pm

nero
Příspěvky: 3960
Registrován: stř bře 29, 2006 11:54 pm
Bydliště: Brno, Praha

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

V pohodě, beru to s nadhledem. Ale kvůli tomu, že si nemyslím, že je to nějaká cílená mediální masáž, tak bych třeba nikdy nenapsal, že jsi mimo. Spousta věcí bývá jinak, než je subjektivně vnímáme, To jsem tím příspěvkem chtěl říct. 😏
pát bře 29, 2019 9:12 pm

Uživatelský avatar
Adjunkt
Příspěvky: 1491
Registrován: úte led 11, 2011 7:56 am
Bydliště: Děčín

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Pochopil jsem dobře, že Václav Svoboda obnoví závodění?
sob bře 30, 2019 1:16 pm

sob bře 30, 2019 3:58 pm

filip 90
Příspěvky: 6367
Registrován: úte lis 11, 2008 10:26 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

No taky jsem zapřemýšlel, kdo by mohl být ten, kdo se bude vracet. Ale Venda teda nevím... Jak říkal pan Vintr momentálně staví se 4 nové speciály, tak to asi bude jeden z nich. :wink:
Filip Nikl
ned bře 31, 2019 10:04 am

Uživatelský avatar
Adjunkt
Příspěvky: 1491
Registrován: úte led 11, 2011 7:56 am
Bydliště: Děčín

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Filip: mě to napadlo kvůli tomu, že jsem ho právě v Sosnové potkal. Tak mi to tak pasovalo s tím, co říkal Vrša :-) no nic, uvidí se
ned bře 31, 2019 11:33 am

filip 90
Příspěvky: 6367
Registrován: úte lis 11, 2008 10:26 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

No my už nejsme delší dobu v kontaktu, ale je to tak jak říká Jára. Staví 6x6 na Breslau Extreme / Truck trial. Takže sklápěčkovej podvozek, zadek na vzduchu, nabušená V12, rám, naviják. Byla možnost, že pokud bude auto hotové, tak by se ukázali v Sosnové. Ale byl tam Venda bez auta, takže asi ještě není úplně ready. Že by ještě k tomu oživoval Dakarku se mi nezdá. :think:

Ono těch možností je spousta. Adam Staněk někomu prodal auto... Otázka komu? Měl tam Tatra V8, takže tam by se instalace Gyrtechu přímo nabízela. Marek Spáčil může něco připravovat. Bonver... Ti také začínali na Gyrtechu. Uvidíme. :wink:
Filip Nikl
ned bře 31, 2019 3:05 pm

Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Nerad ruším v tomto vlákně, ale nedávno tu někdo dával pozvánku na akci "Češi na Dakaru" uskutečněné 23.3.2019 ve Cvikově.

Chtěl bych jen zveřejnit tuto výzvu:

Petr Surmai. Stali jste se obětí tohoto pořadatele - podvodníka? Nezaplatil Vám za práci či Vaše služby spojené pořádáním této akce? Obraťte se na atw-service@seznam.cz nebo na tel. 777 176 625 a nebojte se připojit k hromadnému trestnímu oznámení na tuto osobu....


Obrázek Obrázek
sob dub 06, 2019 9:24 am

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Ta akce jako proběhla? To bylo divný hned od začátku co se objevil leták :lol:
Obrázek
sob dub 06, 2019 10:08 am

Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakarská hospoda

Příspěvek

Milda: Nějakým způsobem "to" proběhlo. Ale ukazuje se, že spíše než o blaho návštěvníků šlo o to, namastit si vlastní kapsu. Nyní rozjíždí panáček další "projekt" https://www.facebook.com/offroadxtremesport/ . Buď se chce stát Petr Surmai celebritou nebo chystá další levárnu...
sob dub 06, 2019 8:06 pm

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů