Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

nero
Příspěvky: 3960
Registrován: stř bře 29, 2006 11:54 pm
Bydliště: Brno, Praha

Příspěvek

Co bylo příčinou u Tomáše Vrátného jsem se dočetl tady na fóru resp. na Rally-Raid.eu, takže tam to beru s rezervou, ale v čem byl problém u Suzskowského bylo vidět na jejich videu.
http://www.youtube.com/watch?v=b2H3VNTt_cg
Každopádně, jak píšete, článek je již na první pohled tendenční a plný slátanin zřejmě vlastních doměnek a dedukcí autora a informací třetích stran.
pát lis 22, 2013 7:40 pm

Kirbi
Příspěvky: 174
Registrován: pon čer 17, 2013 4:16 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Pane Vintr muže se zeptat jak se ten magazín jmenuje jak budete psát článek ? Rád si ho pak koupim :)
pát lis 22, 2013 8:11 pm

laik
Příspěvky: 2575
Registrován: čtv říj 04, 2012 2:30 pm
Bydliště: Zeměkoule

Příspěvek

Ty Poláci jsou sympatický týpci. Což mi připomíná, že zrovna dneska jsem na FB viděl nějakýho chytráka se ohánět řečma, kterak zlej darebák Vrátnej pronajímá TATRY těm prašivým cizákům...
pát lis 22, 2013 8:54 pm

smíšek
Příspěvky: 69
Registrován: čtv pro 13, 2012 8:37 pm
Bydliště: Havířov

Příspěvek

Nejsem zrovna fanda TV a jeho party, ale teď se jich musím zastat. Prasklá kloubovka není u Tatry ani u závodní, kde je ještě navíc zeslabení z důvodů dohušťování pneu, nic mimořádného. Proto jich má každý tým několik sebou v zásobě . Tatře TV ne praskla kloubovka, ale povolil se šroub kulového depu řízení a následně vylomil oko tyče řízení, takže spíše šlo o chybu mechanika. Dvě noci strávené o samotě v marocké poušti je také zkušenosti, kvůli kterým se na podobné testy jezdí :D Smekám před kazdým, kdo v dnešní době dokáže sehnat peníze a doslova na kolene poskládat konkurence schopné auto a vyrazit s ním prohánět tování speciály. Když jsem na jaře viděl Poláky, jak začínali s Tatrou a měli obrovské problémy se základními řidičskými úkony, tak obdivuji auto co všechno musí vydrzet v jejich rukách vydrzet
pát lis 22, 2013 9:55 pm

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů