Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
tucnak.bv
Příspěvky: 6
Registrován: úte led 13, 2015 6:56 pm
Bydliště: BV

Příspěvek

Nazdar pánové, když už se tady mírně spekuluje, tak přidám taky jednu takovou malou spekulaci. Já bych třeba neměl vůbec nic proti "KM VOLVO Racing Team" ...
pon led 19, 2015 5:58 pm

Uživatelský avatar
paldo
Příspěvky: 39
Registrován: pon led 21, 2013 11:35 pm
Bydliště: Kubíková (SR)

Příspěvek

Dakarské FMX... no zaujímavá predstava :D
pon led 19, 2015 6:03 pm

Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 540
Registrován: sob dub 09, 2011 5:09 pm
Bydliště: Pce

Příspěvek

Když se tu tak spekuluje 8)

" Tatra 810 " KM ... Chápeš ?
pon led 19, 2015 6:30 pm

Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 1391
Registrován: ned led 05, 2014 12:22 pm

Příspěvek

" Tatra 810 " KM ... Chápeš ?
..a nebo by taky mohl Macík po LIAZu zkusit exhumovat další zdejší legendu.. PV3S. Bouda je veskrze aerodynamická, na ten jejich novej Variant Kit podvozek z uzavřených profilů by šla jistě lehce naroubovat a varianta 4x4 v pár kusech taky existovala..... :lol: :lol:
#JáTaky
#FuckOffBuggyra
pon led 19, 2015 7:03 pm

Uživatelský avatar
Adjunkt
Příspěvky: 1489
Registrován: úte led 11, 2011 7:56 am
Bydliště: Děčín

Příspěvek

To je fakt, když může být okruhový speciál Praga, tak proč by nemohl vzniknout dakarský :D Akorát ta boudička je tak pro Japonce a ne pro čáru Macíka :mrgreen:
pon led 19, 2015 7:10 pm

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2208
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

No... doufal jsem, že se bude spekulovat na téma toho "tajemného" projektu a nikdo nic. Místo toho se to tady řeší značka kamionu. Takže můj tip: bude to Avia 8x8 s pomocným raketovým motorem a nouzovými koly na střeše a bocích, vybavená vrtulí i lodním šroubem pro "trojživelný" provoz. :-D
!LIAZ 4life!
pon led 19, 2015 7:33 pm

Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 1391
Registrován: ned led 05, 2014 12:22 pm

Příspěvek

a o čem chceš spekulovat?? jediný co je ke spekulaci je fakt snad jen ta kabina/značka. Motor to bude mět CAT/Gyrrtech, podvozek z uzavřenejch profilů, konstrukční prvky spojené svařováním místo šroubování, kde nemusí bejt železo bude karbon/kevlar a veškerá mechanika bude jistě poskládaná z toho nejlepšího co se asi momentálně na Da(Ja)karu používá 8)
Naposledy upravil(a) Pick dne pon led 19, 2015 7:45 pm, celkem upraveno 1 x.
#JáTaky
#FuckOffBuggyra
pon led 19, 2015 7:43 pm

msifa
Příspěvky: 2104
Registrován: pát bře 03, 2006 8:32 am
Bydliště: Jižní čechy

Příspěvek

Tajemný projekt je dodělání a představení nového auta označovaného "Franta".
pon led 19, 2015 7:44 pm

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2208
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

Pick:
No o tom "projektu". Auto je snad jasné, tak proč o něm spekulovat??? Mě spíš zajímá co kluci od KMR myslí tím slovem "projekt". Jestli to bude nějaká marketingová akce, nebo nějaký zásadnější zásah do fungování týmu nebo nevím, cokoli... Myslel jsem, že tady třeba někdo nadhodí něco, co mě nenapadlo a myslím, že jsem zdaleka všechny možnosti nevyčerpal. Ale nějak jsem se zasekl a nic jiného, než marketing a organizační změny mi nenapadá.


P.S.: Teď mě napadly třeba takové absurdity jako:
- vlastní TV show KM Racingu! :-D
- půlroční pobyt mladého Martina v Tatarstánu, aby potrénoval se sbornou a něco od nich pochytil. :-D
- vstup KM Racingu do další disciplíny (třeba truck racingu)
!LIAZ 4life!
pon led 19, 2015 7:56 pm

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2208
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

msifa:
tak to by ta věta nebyla postavená způsobem, že: "pracujeme na novém autě a chystáme projekt..."
!LIAZ 4life!
pon led 19, 2015 7:58 pm

nero
Příspěvky: 3960
Registrován: stř bře 29, 2006 11:54 pm
Bydliště: Brno, Praha

Příspěvek

Já bych za tím nic senzačního nehledal. Postaví se "Franta", který bude další evolucí současného auta. Projekt může znamenat dlouhodobější pronájem jednoho (nebo dvou) vozů posádce (posádkám), která se chce nově účastnit Dakaru nebo podobných soutěží. Příp. budou s pronájmem spojeny ještě další doprovodné služby. Třeba Szustkovský je taky takovým víceletým "projektem". Je to mladý jezdec v týmu Lotto, který si pronajal auto u BDP vč. mechanika a se svým učitelem Jaroslawem Kazberukem jezdí různé soutěže, aby z něj byl jednou špičkový jezdec.
pon led 19, 2015 8:22 pm

Uživatelský avatar
herrywood
Příspěvky: 3888
Registrován: úte lis 06, 2012 2:14 pm
Bydliště: Kde se dá ... hlavně doma

Příspěvek

Timy když chceš špekulovat o těch projektech tak co třeba spojení sil s buggyrou ? :D


Kolomajzová zpověd
http://www.sport.cz/moto/ostatni/clanek ... tml#hp-sez
pon led 19, 2015 8:33 pm

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2208
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

nero, Herry:
Tak napadlo mě obojí. Jak nasazení dalšího vozu, tak spolupráce s jinou stájí. Ale ani jedno mi nepřijde tak zásadní, aby s tím dělali takové tyjátry - nejdřív zpráva na FB, pak zpráva na webu (s tím, že to prozradí až na tiskovce po návratu z JA) + pak o tom ještě mluvil Macík st. v televizi (a opět, že to řeknou až na tiskovce).
KMR už měl dvě ostrá auta několikrát, spojenectví s jiným týmem už u nich taky proběhlo (loni dokonce i přímo s tou Buggyrou, byť neoficiálně). Takže si myslím, že to bude něco jiného, významnějšího. Popravdě už mi z toho trochu jebe, protože nemůžu přijít na nic, co by bylo aspoň trochu pravděpodobné. Buď mě napadají věci, co už tu byly (a tím pádem je asi nebudou ohlašovat jako nějakou "bombu") anebo mě pak napadají naprosto nereálné "monstrakce".

Tak doufám, že až to pánové z KMR prozradí, tak to bude fakt stát za to. Jestli jsem se tu trápil kvůli oznámení typu: "náš supertajný dlouho předem ohlašovaný projekt na podporu působení našeho týmu na Dakaru, je darování dvaceti triček s týmovým logem chudým důchodcům v Uzbekistánu", tak mě fakt naserou! :-D
!LIAZ 4life!
pon led 19, 2015 8:48 pm

Uživatelský avatar
herrywood
Příspěvky: 3888
Registrován: úte lis 06, 2012 2:14 pm
Bydliště: Kde se dá ... hlavně doma

Příspěvek

A už mají nějaký termín tiskovky ? Ať vím jak dlouho budeš napnutý jak kšandy v létě :D
pon led 19, 2015 9:02 pm

Uživatelský avatar
Dejvak
Příspěvky: 56
Registrován: úte led 08, 2013 2:16 pm
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Příspěvek

Prosáklo někde, kolik stal Aleše pronájem Manu?
pon led 19, 2015 9:25 pm

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů