Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
nero
Příspěvky: 3960
Registrován: stř bře 29, 2006 11:54 pm
Bydliště: Brno, Praha

Příspěvek

Timy: Já bych si taky moc přál, aby to byla bomba, ale zůstávám trošku skeptický. Ono je to totiž relativní, pro ně může být bomba, když seženou dlouhodobějšího zákazníka, pro fanoušky to nic převratného nebude (jako byla třeba stavba kapoťáka u Lopraisů nebo vstup Buggyry na Dakar). KMR chce určitě upoutat pozornost, tak dává hlasitě vědět, že se něco bude dít. Zvlášť když většina lidí zná jenom jméno Loprais a ještě si k tomu myslí, že je to syn Karla Lopraise. Je ale fajn, že na sdělení té novinky nebudeme muset dlouho čekat. :wink:
pon led 19, 2015 9:28 pm

nero
Příspěvky: 3960
Registrován: stř bře 29, 2006 11:54 pm
Bydliště: Brno, Praha

Příspěvek

Dejvak: I kdyby prosáklo, tak stejně nebudeme vědět, co všechno bylo v ceně.
pon led 19, 2015 9:58 pm

spida
Příspěvky: 1642
Registrován: stř bře 01, 2006 9:28 am
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No co mam já informace , tak když jel Aleš s MANem SWR, tak ta částka mela byt 30 000 eur.
Obrázek
pon led 19, 2015 11:16 pm

mirou
Příspěvky: 1507
Registrován: pát pro 16, 2011 11:49 am
Bydliště: Strakonice

Příspěvek

Spida: to se mi zdá nějak "levný" ne ?? :shock: Nechybí Ti tam jedna nula? Já jsem to šacoval, myslím tedy Dakar, někde v řádech 400 tis. €. Ale to neberte nijak vážně, opravdu jen můj odhad.

No ono hlavně jak již padlo výše, vždy je otázkou co vše je v ceně, třeba byla letos sleva :lol: když byl jen ten stan :D
pon led 19, 2015 11:28 pm

filip 90
Příspěvky: 6364
Registrován: úte lis 11, 2008 10:26 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No neni to špatná cena. Ale tak SWR je krátká, Dakar bych tipoval tak 3x tolik. Ale i tak to je dobrý.
Filip Nikl
pon led 19, 2015 11:32 pm

mirou
Příspěvky: 1507
Registrován: pát pro 16, 2011 11:49 am
Bydliště: Strakonice

Příspěvek

že bych to tedy přepísknul ... :P :?: :roll:
pon led 19, 2015 11:53 pm

JuraF
Příspěvky: 43
Registrován: ned led 08, 2012 6:56 pm
Bydliště: Wallachian Kingdom

Příspěvek

Jestli je k máni Liaz za kilo eur, jakože finální částka za Dakar to ještě nebude, tak za superMANa to je dost málo ne ?
Jedině žeby měl Aleš speciální cenu zato že to poveze hodně na špici, nebo vzhledem k okolnostem když Versluis stejně nejel ..
úte led 20, 2015 7:59 am

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2208
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

nero:
možná by to mohlo být oznámení významného zákazníka, jak píšeš. Ale kvůli Pepovi z Horní-Dolní, kterej sice pokryje náklady celého týmu na tři roky dopředu ale o kterým předtím nikdo neslyšel, by tiskovku asi nepořádali. Takže by to asi musel být někdo, kdo má za sebou silné sponzory a zároveň je špičkový pilot, případně známá persona. Z dakarského prostředí by to mohl být někdo typu Loprais, Stacey, Ardavichus (prostě někdo se silným finančním zázemím schopný jezdit v TOP3 ale netvrdím, že to bude někdo z těch tří jmenovaných). Mimo Dakar to může být v podstatě kdokoli (třeba Häkkinen, Váňa, Babiš, Dáša Havlová,... :-D). Prostě někdo, kvůli komu se "vyplatí" pořádat tiskovku...
Nebo prostřednictvím některého z partnerů získali přístup k inovativním technologiím, případně přístup do nějaké významné laboratoře (výzkumného střediska),... Podobně jako když v závodech tahačů v roce 1991 sponzoroval Lucas tým Richarda Walkera. Walker byl privátní jezdec, přesto porážel rozdílem třídy tovární i polotovární týmy. A to jen díky tomu, že jeho sponzor disponoval natolik inovativní technologií, která z průměrného auta udělala absolutní top. Walker tehdy jezdil s Volvem-White s motorem CAT, ani Volvo ani CAT nebyly do týmu nijak zainteresovány. Ale Lucas vyráběl elektronicky řízená čerpadla a to tehdy neměl ani Mercedes a to byl ten zásadní posun - ale neber mě úplně v tomto úplně za slovo, je to jen několik vzpomínek takhle z hlavy. Takže v případě KMR by to mohlo třeba být něco podobného - nějaká nová technologie, kterou ostatní nemají.
!LIAZ 4life!
úte led 20, 2015 8:47 am

Uživatelský avatar
herrywood
Příspěvky: 3888
Registrován: úte lis 06, 2012 2:14 pm
Bydliště: Kde se dá ... hlavně doma

Příspěvek

Ale tu tiskovku nedělají, jak ty říkáš, kvůli někomu , ale ta tiskovka je po dakarská stejně tak ji měla buggyra a určitě bude mít i Aleš :wink:
A nová technologie? Vždyť to je už dávno jasné, přece tryskový pohon :wink:
úte led 20, 2015 8:59 am

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2208
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

Tak asi jo. Asi tam fakt jen řeknou, že získali od nějakého sponzora větší balík než doposud dával a tím to hasne. Nebo něco podobného, co bude sice pozitivní ale nijak převratné.
!LIAZ 4life!
úte led 20, 2015 9:43 am

spida
Příspěvky: 1642
Registrován: stř bře 01, 2006 9:28 am
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Opravdu jsem se nespletl. Dokonce mám tuto informaci z několika zdrojů. K této SWR se váže i jedna historka aneb jak Pepík o své krasné kola přišel. Byl jednou jeden Pepík a ten potřeboval půjčit žebřiňák na vození hnoje protože ten jeho mu spadl ze srázu když vozil hnůj minule. Šel teda Pepík za statkářem a ten mu vozík půjčil s tím že až mu vozík vrátí zaplatí mu 30 grošů. Pepík souhlasil a odvezl si vozík domů. Vozík měl ale stará těžká kola a tak si dal Pepik na vozík kola která mu zbyla z toho jeho rozbitého. Jak si tak vozil Pepik ten hnůj, vrtala mu hlavou cena za půjčení vozíku a tak se rozhodl, že zaplatí jen 20 grošů. Když už měl Pepík práci skoro hotovou, přišel za nim statkář že si musí vozík vzít. S tím ať si pak přijde pro ty kola
A rovnou může přinést ty peníze. Jenže Pepik poslal s penězi děvečku, s tím že zbytek doplatí později. No jenže peníze už statkář nikdy neviděl a tak si nechal ty krásná kola a dokonce si je objednal na všechny své vozíky.
Obrázek
úte led 20, 2015 10:53 am

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2208
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

:valetsesmihy: :valetsesmihy: :valetsesmihy:
!LIAZ 4life!
úte led 20, 2015 10:58 am

Peter G
Příspěvky: 639
Registrován: čtv úno 28, 2013 1:00 pm

Příspěvek

Takze Pepikovi bolo i 30000 Eur moc?
A preco sa neboji statkar vstupit do tej istej rieky? Hmmm....
úte led 20, 2015 10:59 am

JuraF
Příspěvky: 43
Registrován: ned led 08, 2012 6:56 pm
Bydliště: Wallachian Kingdom

Příspěvek

:D
Šest zajetých kol za deset grošů, to jest asi daleko od dobré koupě což ?
úte led 20, 2015 11:02 am

filip 90
Příspěvky: 6364
Registrován: úte lis 11, 2008 10:26 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Spida, náš Hans Christian Andersen. :valetsesmihy:
Filip Nikl
úte led 20, 2015 11:19 am

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 13 hostů