Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Zamčeno

Chceli by ste, aby Dakar ostal v Južnej Amerike, alebo sa jazdil v juhoafrickom regióne?

Anketa končí za pát črc 15, 2016 12:51 pm

Južná Amerika
17
25%
juhoafrický región
51
75%
 
Celkem hlasů: 68

Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 540
Registrován: sob dub 09, 2011 5:09 pm
Bydliště: Pce

Příspěvek

„Zřejmě moji kritiku brali jako neprofesionální přístup. Pro mě je vždy na prvním místě sportovní stránka věci,“ řekl Valtr.

Podle něj není správné, že se řeší nejprve věci pro média.

„(Martin) Kolomý jede jako blázen, praští s tím a prezentuje se to, že má smůlu. Tak to se mi nelíbí. A řekl jsem to na rovinu. Oni to berou tak, že je to zajímavé. Tak jsem jim říkal, ať se pozabíjí, že to dělat nebudu. Manažer tam nemá běhat s fotoaparátem...“ podotkl šestatřicetiletý pilot, který má na svém kontě pět startů na Dakaru.

„Já chápu, že je potřeba to prodat. Nebyl jsem ale pokojený s určitými věcmi, nebyl jsem stoprocentně spokojený se servisem, což jsem řekl na rovinu,“ uvedl.

Zdroj: http://sport.idnes.cz/jaroslav-valtr-v- ... rsport_ten
úte led 19, 2016 6:31 pm

Peter G
Příspěvky: 639
Registrován: čtv úno 28, 2013 1:00 pm

Příspěvek

tie slova o Kolomom a jeho nehodach, ja sa s Valtrom uplne stotoznujem, uz som to pisal a bol som skritizovany. Aj Kiliani na neho kricali vvo viacerych videach nech uberie. Nieje umenie ist plyn na podlahe a hop, alebo trop. Umenie je ist stabilne a rychlo. To Valtr v druhej polovici isiel. Som prekvapeny z postoja Buggyry a jej priorit o zavodeni. Necudujem sa ze sa v tychto veciach nezhoduju.
A Pepicek Kalina, cudoval by som sa, keby si buduci rok este trufal na taku strelbu, je to rozbijacka ist na umiestnenie, aj tak zvladol vela.
úte led 19, 2016 6:42 pm

Uživatelský avatar
Fino
Příspěvky: 929
Registrován: stř říj 17, 2012 2:24 pm
Bydliště: Bechyně

Příspěvek

Proč to řeší teď a nenechaj to trochu sednout. Horké hlavy je třeba nechat vychladnout. Kolik let se o tom mluví a nedaj a nedaj si říct. Mají si dát minimálně na měsíc pauzu někde u móře, pak se sejít a věci rozebrat... . Takže zase ta klasická podakarská česká pachuť :wall:
úte led 19, 2016 6:42 pm

tra
Příspěvky: 1045
Registrován: čtv dub 24, 2008 6:35 pm
Bydliště: Chrudim

Příspěvek

Řešit to měli asi opravdu až později, asi to bylo velké, když to takto dopadlo. Nikdo z nás u toho nebyl, takže se dozvíme jen něco. Já bych jen poznamenal, že Valtr s novou Tatrou také ležel a že pokud někdo chce vyhrávat, musí prostě jet rychle - stejně jako ostatní na špici. Nevím také proč by měl Valtr hodnotit výkon Kolomého, letos mu to sice nevyšlo, ale loni to bylo dobré. Co se týká mediální stránky Buggyry (nebo i KMR atd.), tak já jsem za to moc rád že to dělají, pro mne jako fanouška to je paráda.
Kvalitu servisu neposoudím, ale Tatra Phoenix je parádní auto a to postavila právě Buggyra.
Milda (tra)
úte led 19, 2016 6:55 pm

Uživatelský avatar
zemi8
Příspěvky: 1258
Registrován: ned led 05, 2014 8:50 pm
Bydliště: Vlašim

Příspěvek

já se z toho picnu, z Buggyry jsem byl nadšenej a teď tohle. Už v průběhu Dakaru jsem si říkal, že ve videích moc Valtr není a asi to nebyla náhoda a začalo to už skřípat....
úte led 19, 2016 6:57 pm

Veselda
Příspěvky: 154
Registrován: čtv úno 04, 2010 1:13 pm
Bydliště: České Libchavy

Příspěvek

No to mě pos..

Každoroční český folklór je opět tu - pravdou, že pro mne z nečekané strany.
Ona ta třítýdenní ponorka udělá taky svoje ....

Poslední roky mi to připadá jako v králíkárně - hopky z kotce do kotce

Na co to tipujete po dalším ročníku???
úte led 19, 2016 7:09 pm

Uživatelský avatar
Basstl
Příspěvky: 98
Registrován: sob led 18, 2014 6:40 pm
Bydliště: Teplice

Příspěvek

Tak to mě pos.... Tohle jsem fakt nečekal.
Vůbec sa Valtrovi nedivím. Kolomýho mám rád, ale jeho styl je na hranici (často za hranicí) rizika.
Jestli se neuklidní, tak Dakar nikdy nevyhraje. :?
úte led 19, 2016 7:16 pm

nero
Příspěvky: 3960
Registrován: stř bře 29, 2006 11:54 pm
Bydliště: Brno, Praha

Příspěvek

Myslím, že tato diskuze by se měla zavčas přesunout do hospody. K tématu Dakar 2017 už tady toho v nejbližší době asi moc nezazní.
úte led 19, 2016 7:17 pm

Smil
Příspěvky: 1935
Registrován: sob led 08, 2011 1:47 pm
Bydliště: Doma

Příspěvek

Peter G: Valtr jezdí hlavou a vždy to hodí na bok. To jen tak pro info. :wink:
Navíc je ze servisem nespokojen všude.
úte led 19, 2016 7:22 pm

Peter G
Příspěvky: 639
Registrován: čtv úno 28, 2013 1:00 pm

Příspěvek

Smil: mo6no mas pravdu, ale Kolomajz jazdi plny vsade, aj v rozbijackach, kde keby ubral, nenicil by kamion a mohol byt mozno treti celkovo, ale to uz je spekulacia.
úte led 19, 2016 7:28 pm

mmcooper
Příspěvky: 247
Registrován: úte čer 19, 2012 9:50 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek

Cituji a má pravdu...!Nenapsali tam vše, pan Valtr kritizoval jízdu pana Kolomého, že neuváženým závoděním si zavinil tak velkou ztrátu.Taktika týmu Bughyry je zřejmě jiná, jet naplno bez ohledu na riziko, to je ovšem taková ruská ruleta, to opravdový profesionál typu pana Valtra nemůže akceptovat a také jim to řekl, proto dostal padáka. dle mého má pravdu pan Valtr,Dakar není totální sprint, je třeba používat hlavu.
úte led 19, 2016 7:43 pm

Neil
Příspěvky: 482
Registrován: pon led 06, 2014 5:39 pm
Bydliště: Prag

Příspěvek

když už se tady pere to prádlo... stojí za zmínku i rozdíl v prezentované komunikaci posádek během etap podle umu ježdění a navigace. 505 - obohacená o názvy různých orgánů lidského těla, 533 s větším nadhledem nad krkolomnou situací. Asi takový může být pohled nad odlišností charakteru posádek a utužování celého týmu s výhledem do budoucnosti.
úte led 19, 2016 7:48 pm

Smil
Příspěvky: 1935
Registrován: sob led 08, 2011 1:47 pm
Bydliště: Doma

Příspěvek

Neil: to je jen vtip, ne? Jinak nechápu jak muže někdo kritizovat druhého kolegu, jakým právem to dělá? Naváží se snad někdo do něj, že v každém závodě leží ať jede s čímkoli?
úte led 19, 2016 8:03 pm

Uživatelský avatar
herrywood
Příspěvky: 3888
Registrován: úte lis 06, 2012 2:14 pm
Bydliště: Kde se dá ... hlavně doma

Příspěvek

Pokračujeme v hospodě :wink:
úte led 19, 2016 8:12 pm

TP
Příspěvky: 1976
Registrován: úte kvě 03, 2011 9:37 pm
Bydliště: Řevnice

Příspěvek

Ať jde celá Buggyra do pr.ele.Valtr jel hlavou a něco zaje a oni ho hoděj přes palubu FFFUUUJJJ
Už ho nohy nezebou MAGNUM E-TECH 440
úte led 19, 2016 8:40 pm

Zamčeno

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 51 hostů