Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
Uživatelský avatar
JHvP
Příspěvky: 877
Registrován: sob pro 31, 2011 11:32 am
Bydliště: Praha 6

Příspěvek

Ten Brinke v cíli, jedinej rychlejší byl Despres.... :shock: tj. i před Loebem, a to se prodíral polem!
stř črc 13, 2016 12:48 pm

hanzs
Příspěvky: 629
Registrován: ned led 06, 2013 8:12 pm
Bydliště: Neratovice

Příspěvek

Jako Van den Brink opravdu letěl! Nosáči od Kamazu nadělil 10 min.

Škoda Bonveráků, ale tak ještě je hodně kilometrů v soutěži, tak se jim třeba zadaří posunout se dopředu.
stř črc 13, 2016 1:07 pm

Uživatelský avatar
herrywood
Příspěvky: 3888
Registrován: úte lis 06, 2012 2:14 pm
Bydliště: Kde se dá ... hlavně doma

Příspěvek

Peterhanslovy potíže
Obrázek
stř črc 13, 2016 3:01 pm

Jiří Vintr
Příspěvky: 2347
Registrován: čtv srp 27, 2009 10:44 am

Příspěvek

Já bych nevěšel hlavu. Samozřejmě že ta ztráta Bonveru je nepříjemná, ale je to dlouhý závod a hlavně v písčitých etapách v Číně se to bude opravdu míchat tak, že to není beznadějné. Vzpomeňte na rok 1992, kdy byl po třetině závodu Karel desátý se čtyřhodinovou ztrátou - jistě, ta paralela vázne, dnes je mnohem kvalitnější a vyrovnanější konkurence, ale tady je opravdu potenciál na zvraty, je to dlouhá soutěž.

Už jsme tomu odvykli, aby se odjela speciálka 500+ km, s velkými rozdíly v pořadí, viďte? Přitom právě takové by to mělo být...
stř črc 13, 2016 3:56 pm

Uživatelský avatar
JHvP
Příspěvky: 877
Registrován: sob pro 31, 2011 11:32 am
Bydliště: Praha 6

Příspěvek

No, na místě Peterhansela bych hlavu věšel (technická, ty odkazy herrywooda mi nejdou rozkliknout). Ale jinak samozřejmě souhlas.. :)
stř črc 13, 2016 4:55 pm

Uživatelský avatar
herrywood
Příspěvky: 3888
Registrován: úte lis 06, 2012 2:14 pm
Bydliště: Kde se dá ... hlavně doma

Příspěvek

BDP
Dehydrovaný Vrátný v páté etapě Silk Way Rally ztratil na váze pět kilogramů a poté zachraňoval zapadlého Ardavičuse, obě posádky tím ztratily více než dvě hodiny a obsadily patnácté a šestnácté místo.
Posádky týmu Bonver Dakar Project se v rychlostní zkoušce vedoucí z Astany do Balchaše musely vypořádat s velkými potížemi. Největším peklem si v měřeném úseku dlouhém 568 kilometrů prošel šéf týmu Tomáš Vrátný, který kvůli dehydrataci několikrát zvracel a během etapy ztratil na váze neuvěřitelných 5 kilogramů! A aby toho nebylo málo, Artur Ardavičus zapadl do bahna takovým způsobem, že se z něj nedokázal sám dostat. Naštěstí byl v té době už před Vrátným, který se jej pokusil vytáhnout, jenže při snaze zachránit svého kazašského kolegu sám zapadl a musel čekat na pomoc kolemjedoucí posádky týmu MAZ. Ta Vrátného vytáhla a šéf týmu Bonver Dakar Project nakonec vyprostil i Ardavičuse. Obě posádky tím ztratily přes dvě hodiny. Ardavičus poté měl defekt a pneumatika se mu odseparovala takovým způsobem, že poškodila zadní část jeho závodního speciálu Tatra. Ardavičusovi i Vrátnému se však podařilo dokončit nejdelší rychlostní zkoušku na Silk Way Rally, do cíle dnešní etapě dojel Vrátný jako patnáctý a Ardavičus šestnáctý, když šéf týmu Bonver Dakar Project na posledním úseku táhl osobní automobil týmu Astana, kterému došla nafta. Dneska se toho stalo opravdu hodně, ale důležité je, že se kluci nevzdali a pokračují dál. Jak říká Tomáš, držte nám palce, tentokrát to opravdu budeme potřebovat!
stř črc 13, 2016 5:31 pm

Uživatelský avatar
Puťo
Příspěvky: 1111
Registrován: stř lis 23, 2011 11:10 am

Příspěvek

Stage6 shortened due to weather conditions :down: :sleepy:
Martin Puťo Puterka
čtv črc 14, 2016 9:23 am

laik
Příspěvky: 2575
Registrován: čtv říj 04, 2012 2:30 pm
Bydliště: Zeměkoule

Příspěvek

A clovek si u toho nemuze ani zanadavat na Francouze...
čtv črc 14, 2016 9:27 am

Uživatelský avatar
JHvP
Příspěvky: 877
Registrován: sob pro 31, 2011 11:32 am
Bydliště: Praha 6

Příspěvek

Pitomci :( podle mapy ta uřízlá část je zrovna poušť!

Jo a obě tatrovky opět stojej. Artur má zjevný potíže na těch malejch duničkách, Vrátnej zastavil právě nyní o dost dál..

edit: Vrátnej zase jede, stát musel jen tak tři minuty
čtv črc 14, 2016 10:08 am

Uživatelský avatar
herrywood
Příspěvky: 3888
Registrován: úte lis 06, 2012 2:14 pm
Bydliště: Kde se dá ... hlavně doma

Příspěvek

Nějaký to video

https://www.youtube.com/watch?v=CwlP0Aa482I
https://www.youtube.com/watch?v=hzusOzj_Tgk

Bohužel mě ta swr nějak moc nebaví protože mi tam něco chybí ... A tím něco je Lopík s tatrou (nebo s čímkoliv jiným)... :cry: swr a Lopík patří k sobě jako Kolomajz a tatra a to víc mě to štve že tam Aleš není
Už aby se jelo ve španělsku kde bude více jezdců od nás
čtv črc 14, 2016 10:34 am

laik
Příspěvky: 2575
Registrován: čtv říj 04, 2012 2:30 pm
Bydliště: Zeměkoule

Příspěvek

Diky za videa. Skoda, ze jim rozumim sotva pulku. Anglicky by to neskodilo.

herry: Mne tam citelne chybi KMR. A samozrejme mit ve hre Buggyru by bylo taky jiny kafe.
čtv črc 14, 2016 10:50 am

hanzs
Příspěvky: 629
Registrován: ned led 06, 2013 8:12 pm
Bydliště: Neratovice

Příspěvek

No bohužel Bonverákům se prostě nedaří, Artur zase jede, ale bude to další velká ztráta.
Holt to bude už jen o dojetí než o nějakým výsledku,,, já si přitom tajně myslel, že by Artur třeba TOP5 dal..
čtv črc 14, 2016 11:24 am

hanzs
Příspěvky: 629
Registrován: ned led 06, 2013 8:12 pm
Bydliště: Neratovice

Příspěvek

Van den Brink ke včerejší etapě:
Předjeli jsme asi třicet aut, pořád jsme jeli v prachu, ale vyhráli jsme! Problémy s chlazením přišly znovu v závěru etapy.
Dnes nám má přijít do bivaku 15 nových ventilátorů. Už jsme vyměnili 7 z devíti. Budeme doufat, že nám vydrží.

... nějak víc jsem z toho překladače nepochopil. Každopádně mají dobrou "ventilátorovou" krizi :)
čtv črc 14, 2016 11:35 am

filip 90
Příspěvky: 6364
Registrován: úte lis 11, 2008 10:26 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak ono tam chybí víc lidí... Je to jak národní přebory SSSR a států varšavské smlouvy s exkluzivními hosty z Nizozemí.

Bonveráci, tam je to škoda. Je otázka kde je problém. Přijde mi že spojení Artur a Tatra asi prostě fungovat nebude. Tomáš Vrátný jede pěkně i kluci, co ho viděli v Polsku naživo řikali, že jede dobře. Koneckonců Artura pravidelně poráží pokud zrovna někoho někde netahá... Další věc, co mi přijde, že ty Jamaly prostě na špičku technicky nemají. Neustále něco ladí testují, ale tak nějak pořád dokola - jeden vyřešený problém vygeneruje jiný. Alespoň tak mi to přijde. :wink:
Filip Nikl
čtv črc 14, 2016 1:00 pm

laik
Příspěvky: 2575
Registrován: čtv říj 04, 2012 2:30 pm
Bydliště: Zeměkoule

Příspěvek

Kdovi cim to. Holan mi nepripadal tak neschopnej. Prvniho Alesovyho "Jamala" snad stavel celyho, nebo se pletu?

Z VdB mam radost! Jeste tak druhyho Sherpu do Ameriky a byla by to uplna symfonie. : )
čtv črc 14, 2016 1:02 pm

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: mirou a 9 hostů