Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Zamčeno
msifa
Příspěvky: 2106
Registrován: pát bře 03, 2006 8:32 am
Bydliště: Jižní čechy

Příspěvek

A Trněný je v cíli? :shock:
pát led 06, 2017 9:22 pm

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Gerard de Rooy pakt etappezege en leiding in het klassement
Nog maar twee dagen geleden leek het prolongeren van zijn titel een lastige opgave te worden voor Gerard de Rooy. Maar in etappe 4 pakte de Iveco-coureur uit Son al 20 minuten terug op zijn concurrenten en vandaag sloeg hij hen nog harder rond de oren. In de tot 219 kilometer ingekorte vijfde etappe, van Tupiza naar Oruro in Bolivia greep De Rooy niet alleen de dagoverwinning (zijn 32ste), maar ook de leiding in het ...
Zobrazit další
Gerard de rooy popadne etappezege a olovo v pořadí
Jen dva dny, vypadalo to jako prodlužoval mu titul byl obtížný úkol být pro gerard de rooy. Ale ve fázi 4 vzal iveco-řidič z syn již 20 minut zpět na jeho konkurentů, a dnes je to na ně udeřit tvrději kolem uší. V zkrácena na 219 mil, páté etapy co do oruro, bolívie popadl rooy nejen vítězství (jeho 32 th), ale také vedení v pořadí.
Kvůli špatnému počasí ve Vysokých horách v bolívii viděl organizaci dakaru, zkouška může být nucen pokácet drasticky. Zbytečný luxus. Nebylo to proto, že ve zbývajících 219 km se to všechno stalo znovu. "Byl to velmi složitý proces, s plešaté jako hlava strýce billyho říčními, písečné duny a extrémně obtížné navigace", nahlásili gerard de rooy.
" První 60 km byla přes hory. Velmi složité, s malými ravijntjes všude. Jsme tady jednou neštěštnou náhodou jedna v, ale mohli bychom se hned na druhé straně zase ven. Když jsme jeli tam, to bylo stále docela suché, pár kapek po. Později pršelo těžší. Našel jsem to, nebudeš zklamaný. Ze spárů goodyear pneumatiky byl vynikající. Ale sls celej svůj život za nás tam velký déšť má, to by se měl stát kluziště."
V dunách na konci zkoušky, to byla hlavně navigace na bolení hlavy. Bylo tam hodně účastníků ve špatné a ztracený čas s hledat správnou cestou, ale rooy je španělsky navigátor moi torrallardona předznamenalo na iveco powerstar bezchybně o tom kurzu. "jsme párkrát, přestalo to vidět", říká de rooy. " Bylo to velmi obtížné, ale cesta knihu odhlásil perfektní. My nejsme na nohu špatnou cestu."
Čas na to, že rooy zapsal v cíli (2.39.12) bylo dobré po páté v autech. Ruské Eduard Nikolajeve převzala 11 minut déle. PETRONAS TWIN TÝM DE ROOY IVECO-spoluhráč federico villagra přišel na 46.50 rooy na opatření. Tun genugten přišlo v raném stádiu jeviště v průšvihu, když přišel do sedět se zasekla v blátě. Wuf van Ginkel byla v půlce zkoušky pro více než hodinu ztratil na jeho kotvu.
S jeho 32-tého etappezege de rooy také vrátil do vedení v žebříčku. Jeho stopu na kamaz-jezdec nikolajeve je 2.23. De Rooy je argentinská spoluhráč villagra je nyní na šestém místě, na 34.30.
pát led 06, 2017 9:23 pm

Uživatelský avatar
herrywood
Příspěvky: 3888
Registrován: úte lis 06, 2012 2:14 pm
Bydliště: Kde se dá ... hlavně doma

Příspěvek

No už tak před hodinou a půl jsem si říkal jestli Alda není zakopaný v bahnu. Tak jsem zvědavý na video zítra jestli jsem měl pravdu
pát led 06, 2017 9:26 pm

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

je to dost možný :lol: jsem zvědav na to přepočítávání, podle toho co psal Hurvínek tak hledali ty WP :idea:
pát led 06, 2017 9:28 pm

laik
Příspěvky: 2575
Registrován: čtv říj 04, 2012 2:30 pm
Bydliště: Zeměkoule

Příspěvek

KMR na facebooku

Celkově // 15. místo (nepotvrzeno)
Dneska to nebylo vůbec špatný! 😝 Nejprve je potřeba dodat, že etapa byla zkrácena pouze na první měřený úsek kvůli povodním. To ale nemění nic na tom, že jsme si zajeli pro svůj nelepší výsledek v etapě za dobu co závidím! Byla to pecka, užíval jsem si to! Nejdřív hory, kde jsme dotáhli asi 7 kamionů, pak dost rozbitý a prašný úsek zakončený trochu větší navigátorsklu kachnou, která byla pro většinu peklem. My to zvládli spolu s dunami na konci a je z toho super výsledek! 😎 ztráta je ale stále velká, takže musíme makat! 👊

K tomu Buggyra

Jak je vidět, tak ani dnes neměly naše posádky na růžích ustláno. Věříme, že se nám podaří spojit s bivakem a přinést aktuality přímo z místa dění. Držte klukům palce, budou to potřebovat!
pát led 06, 2017 9:29 pm

medvěd65
Příspěvky: 143
Registrován: úte led 06, 2015 4:42 pm
Bydliště: praha

Příspěvek

pát led 06, 2017 9:32 pm

Uživatelský avatar
seremed
Příspěvky: 518
Registrován: pon pro 04, 2006 9:25 am
Bydliště: Praha

Příspěvek

muj logr mi lhal. Ja teda Bugyre nijak moc nefandim a u Koloce netankuju, ale tatrovacka koncepce je tak genialni, ze by si zaslouzila byt na bedne, protoze to ostatni sou dinousari. krome ginafu, to je kromaňonec.
pát led 06, 2017 9:34 pm

laik
Příspěvky: 2575
Registrován: čtv říj 04, 2012 2:30 pm
Bydliště: Zeměkoule

Příspěvek

A ze ja se nikdy neodnaucim se na to tesit... Rok to trva a pak je za tri dny po vsem.
pát led 06, 2017 9:41 pm

toulavejtom
Příspěvky: 835
Registrován: sob led 04, 2014 1:09 am
Bydliště: Neratovice

Příspěvek

ma jeste Aleš žolika? ja myslim ze jo ale opravte mne kdyztak
ToulavejTom
pát led 06, 2017 9:45 pm

mirou
Příspěvky: 1507
Registrován: pát pro 16, 2011 11:49 am
Bydliště: Strakonice

Příspěvek

toulavej: no myslím, že když loni nedojel tak nemá bohužel nárok :-(
pát led 06, 2017 9:46 pm

Dody
Příspěvky: 317
Registrován: čtv led 24, 2008 8:41 pm

Příspěvek

v podstate tie dva čo sú aj teraz ešte na WP3 aj teraz, z tou vodou to tak môže byť
pát led 06, 2017 9:47 pm

mmcooper
Příspěvky: 247
Registrován: úte čer 19, 2012 9:50 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek

Chlapci a děvčata co je s Krňenym... 😉
pát led 06, 2017 9:55 pm

Uživatelský avatar
seremed
Příspěvky: 518
Registrován: pon pro 04, 2006 9:25 am
Bydliště: Praha

Příspěvek

ja to vidim optimisticky, byly leta kdy tohle forum bylo polomrtvy protoze uz nebylo komu fandit a letos jedou vsechny kamiony (man nepocitam)..me mrzi spis guma, machacek a jakes
pát led 06, 2017 9:57 pm

toulavejtom
Příspěvky: 835
Registrován: sob led 04, 2014 1:09 am
Bydliště: Neratovice

seremed

Příspěvek

já vím,to ten logr :D
ToulavejTom
pát led 06, 2017 10:03 pm

msifa
Příspěvky: 2106
Registrován: pát bře 03, 2006 8:32 am
Bydliště: Jižní čechy

Příspěvek

Žolík nesouvisí s tím jak kdo loni dojel. Ale můžou o něho žádat ti, kteří jsou do určitého místa v aktuálním celkovém pořadí (do 10 nebo 15 místa).
pát led 06, 2017 10:04 pm

Zamčeno

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 34 hostů