Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Co se týče Týmu Buggyry nasadil bych jako třetí kamion do závodu Phoenixe 6x6 jako asistenci :wink:
Byla by to dobrá reklama pro Tatru
To jen slovo do pranice :lol:
Naposledy upravil(a) Milda dne sob led 14, 2017 12:19 pm, celkem upraveno 1 x.
sob led 14, 2017 12:17 pm

Uživatelský avatar
Jakub21
Příspěvky: 93
Registrován: ned pro 27, 2015 11:09 pm
Bydliště: Drásov

Příspěvek

Záhada posledního waypointu vysvětlena. :) Všichni chytli 5 min, protože jeli ve vláčku.
sob led 14, 2017 12:19 pm

laik
Příspěvky: 2575
Registrován: čtv říj 04, 2012 2:30 pm
Bydliště: Zeměkoule

Příspěvek

Zajímavý je, že to Martinovo proražení neukázali na videu. Obvykle tyhle klíčový momenty ukazujou.
sob led 14, 2017 12:21 pm

Uživatelský avatar
jsafra
Příspěvky: 732
Registrován: úte pro 01, 2009 12:11 am
Bydliště: Pardubice

Příspěvek

Taky si myslím, ze Martin Kolomý ale ani Aleš Loprais jezdecké chyby nedělali
sob led 14, 2017 12:25 pm

Uživatelský avatar
herrywood
Příspěvky: 3888
Registrován: úte lis 06, 2012 2:14 pm
Bydliště: Kde se dá ... hlavně doma

Příspěvek

Abych pravdu řekl tak já nechci ať se ve velkém přesunou jezdci do afriky protože by tam najeli s těmi svými bydlíky, karavany a hotely na kolech a úplně by to ztratilo tu atmosféru kvůli které to organizátoři dělají.

Řešení JA je posunout termín. Ty terény tam nejsou vůbec špatné a jak vidno tak i v Bolívii se našly duny a délka etap se dá udělat taky jen bych prosil bez těch 300-500 km dlouhých neutralizací
Doufám že se BGR podaří sehnat ještě 2 jezdce na 3 pinďu a tlusťocha. Taky bych si moc přál aby se dal Vrša dokupy a mohl jet další dakar. BGR je mladý tým s velkým potencionálem a chutí vítězit a jednou se toho určitě dočkáme.
Těším se na to až (pokud vůbec) na dakaru neuvidíme kamazy a pokud je i další ročníky uvidíme tak se těším na to jak se jim budou sr.t ty jejich nové motory protože co si budeme nalhávat tak není to vůbec fér že někteří musí jet už 5 let 13 litry a oni si jedou pořád ten svůj osvědčený motor. Stejný metr na všechny a tam se ukáže jak na tom kdo je
Naposledy upravil(a) herrywood dne sob led 14, 2017 12:29 pm, celkem upraveno 1 x.
sob led 14, 2017 12:28 pm

Gavius
Příspěvky: 887
Registrován: úte led 20, 2015 4:20 pm
Bydliště: Prostějov

Příspěvek

Milda: By me zajimalo, jak by takova sestikola frcela s Gyrtechem :D
By muselo byt zajimave :D
sob led 14, 2017 12:29 pm

oldjan
Příspěvky: 820
Registrován: pon bře 24, 2008 9:03 pm
Bydliště: Liberec

Příspěvek

Tatra se sama nezahrabala :wink:
Nevím, je to můj soukromý dojem už z loňska, když je složitější etapa, nastávají u Martina problémy, tam kde Valtr získal, oni ztratili, letos podobné, přijde mi, že mají problémy číst trať a s navigováním. A pak drtí auto co to jde, hlava nehlava. Nevím, mám z něho (z nich) smíšené pocity.

Pokud Macík dojede, tak to je úctyhodný výkon na soukromníky.

Ale jsou to jen mé pocity od pc. Pro mě je každej frajer, kdo se jen odváží postavit na start.
když už něco děláš, tak to dělej pořádně
sob led 14, 2017 12:35 pm

Uživatelský avatar
herrywood
Příspěvky: 3888
Registrován: úte lis 06, 2012 2:14 pm
Bydliště: Kde se dá ... hlavně doma

Příspěvek

Eda na wp1 už kouše poslední km
Naši startují až ve 14 hod
sob led 14, 2017 12:35 pm

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Myslím, že stará Babča by dala všem šestikolkám na prdel :lol:
sob led 14, 2017 12:36 pm

nero
Příspěvky: 3960
Registrován: stř bře 29, 2006 11:54 pm
Bydliště: Brno, Praha

Příspěvek

Oldjan: Jestli měli problém s dofukováním měchů, tak jim to možná vydatnou měrou pomohlo k tomu zahrabání. Tatrovácká roura a polonápravy je pak v takovým případě zlo.
sob led 14, 2017 1:07 pm

d@rkWolf
Příspěvky: 640
Registrován: stř pro 30, 2015 7:08 pm
Bydliště: Přerov

Příspěvek

Co mě zaujalo myslím ve videu z předvčerejší etapy AER byl rozhovor s Kuprianovem(hybridní plynový Kamaz Gazpromu) a on říkal, že mají daleko větší výkon, než co má ten normální závodní Kamaz, kterej to ovšem dohání profesionály za volantem.
sob led 14, 2017 1:09 pm

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

Add Babča: No to těžko, to auto už je natolik technicky a morálně zastaralé, že by chyběl výkon, odpružení, stará dvanáctistupňová převodka taky už je za zenitem... Šestikolka je neuvařitelně nepraktická tam, kde jsou zatáčky, je to i na nacouvávání, to už tu mimochodem taky padlo...

Stejně tak jako je podle mě nesmysl vůbec hovořit o tom, že se FatBoy postaví na start Dakaru, ten už podle mě (i dle předhcozích vyjádření týmu) bude sloužit jen na testování a třeba bude nasazen v nějaké menší souteži. Už je prostě taky za zenitem, však o tom mluvil i MK, že je Phoenix úplně jinde.

Osobně si myslím, že by bylo dobré postavit rychlou asistenci Phoenix 4x4, auto o dost sériovější, než jsou tahle dvě závodní s nějakou rozumnou skříňovou nástavbou (ne takové hovado jak trněného MAN), auto s motorem Gyrtech, ale ne tak nadupaným... A posadit do toho dobrého pilota, který by i s tímto autem dokázal jet slušné tempo, ale vezl by slušnější množství náhradních dílů a vercajku...
sob led 14, 2017 1:10 pm

nero
Příspěvky: 3960
Registrován: stř bře 29, 2006 11:54 pm
Bydliště: Brno, Praha

Příspěvek

Asi by ta asistence mohla vypadat podobně jako první Phoenix postavený pro Marcela Schoo podle homologace FIA. Nádrže to mělo podél roury, pneu ležely na nástavbě, která měla podlahu atd.
sob led 14, 2017 1:20 pm

Uživatelský avatar
herrywood
Příspěvky: 3888
Registrován: úte lis 06, 2012 2:14 pm
Bydliště: Kde se dá ... hlavně doma

Příspěvek

Jo jo FAt BOY je už v důchodu. Když jsem se na něj ptal v Senici tak mi říkali že tam je ten rám už tolikrát svařovaný že už by to nemělo smysl pouštět na dakar. Neověřená info byla že zůstane někde tam jak se jezdí El Chott jako testovací vůz ale to je otázka co je na tom pravdy. Ono postavit další trucky asi taky nebude jednoduché pač ten tým není úplně nafukovací ale je to potřeba jestli se má dostavit úspěch.
Ten MAN je prostě hovadina jak už jsem jednou psal tak to nesmí být tak těžké. Podívejme se na rusy ti žádnou čistě rychlou asistenci nemají. Podle mě by stačilo postavit pinďu jako jsou ty současné s tím že by se tam udělal prostor na nějaké díly to samé i u dalšího druhého auta tak aby jeli 2 vlčáci a za nimi 2 co jsou schopní jet 15 a každý by vezl nějaký ten díl. Postavit čistou asistenci s 12 tunama tak se stejně nic nevyřeší pač se stejně bude pohybovat za 30 místem a než dojede tak je po závodě
sob led 14, 2017 1:20 pm

levak
Příspěvky: 647
Registrován: ned led 03, 2010 4:48 pm
Bydliště: čr

Příspěvek

Tak kluci od Kamazu v živém vysílání na FB právě děkovali pořadatelum za fantastickou soutěž :lol: :lol: :lol:
sob led 14, 2017 1:30 pm

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 36 hostů