Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Zamčeno
TomZ
Příspěvky: 450
Registrován: čtv led 12, 2017 6:57 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Dakar 2018 První zprávy

Příspěvek

Přiznávám, že jsem jedním z nich a dosud pro mě je Buggyra tak trochu ztělesněním poloboha. :-) A ač mám rád i Lopraise a BDP, fandím Buggyře asi nejvíc (taky proto, že Kalina, že Kolomý...). Ale ano, celkem mě ta konference nasrala. A nejen Kiliánama. Že rejou do De Rooye, že kopíruje nezávislým zavěšením Tatru a nefunguje to, to je dost trapný. Vzhledem k úspěchům De Rooye a jejich... To musím říct i jako jejich fanda.
pon lis 20, 2017 10:08 pm

nero
Příspěvky: 3960
Registrován: stř bře 29, 2006 11:54 pm
Bydliště: Brno, Praha

Re: Dakar 2018 První zprávy

Příspěvek

Pokud nekoho tak moc zajima "pravda", tak at napise Kilianum, zazni alespon nazor druhe strany. Ja osobne bych se v tom ale nerypal, ten pohled bude nejspis subjektivni, nic to neprinese, jenom dalsi spekulace a zlou krev. Uz jsme to tady parkrat zazili, rypani se v duvodech akorat vedlo k polarizaci fanousku. Jde se dal a cas ukaze, jestli ta zmena neco prinese.
pon lis 20, 2017 10:12 pm

Jiří Vintr
Příspěvky: 2347
Registrován: čtv srp 27, 2009 10:44 am

Re: Dakar 2018 První zprávy

Příspěvek

Moc se mi líbí cesta Martina Prokopa, i když jsem o cestě vlastního vozu z českých dílen ze začátku pochyboval, líbí se mi i jeho profesionalita a vystupování, budu mu jistě fandit...ale opravdu mi nejde pod vousy to, jak se na oficiální tiskovce loňské a letošní otíral o Ilku Minor. Sorry, ale tohle se mezi parťáky nedělá. Už na tiskovce vloni naprosto nejapně žertoval s Pouvou (u něj bych to chápal) na téma žen v posádce. A proč si ji tam tedy tenkrát bral - aby ji v její přítomnosti shodil už na tiskovce? Po soutěži na ni hodil všechno špatné...

Letos zase řeči o ženách u plotny - trapné, trapné. Sorry, Martine, jsi borec a fandím ti, ale tohle je kaňka...navíc nevím, proč chlapci lehce překroutili to, jak to vloni podali: vloni se Jenda rozhodl jet s Alešem a Martin to respektoval (rozhovor v časopise Rally). Proto Ilka. ne, že dal vloni Martin přednost paní v kabině... Oba borci jsou profíci a věřím, že budou fungovat skvěle a jsou i mnohem lépe připraveni než vloni, ale místo podobných poznámek bych uvítal více sdělení o tom, jak Martin vnímá svůj jezdecký progres a jak jej vidí třeba i jenda z opačné pozice. A chyba se může přihodit každému - pro Ilku to byla jistě těžká situace. Kolikrát už zakufroval Elena a Loeb z něj nikdy neudělal blba.

Jinak zbytek tiskovky u Buggyry pro mě moc nového nepřinesl. Věřím v dobrou, ba nejlepší připravenost Martinovy posádky a auta, Rosťa vloni přežil křest ohněm vedle Jardy Valtrů, tak snad vydrží i Martinovu jízdu. U Šoltyse doufám, že pojede hlavou, protože v písku toho moc neodjel. u Pepíka doufám, že se ve zdraví dožije cíle a čtyřicátý ročník pro něj bude důstojný šlus. Kluci ze Sedlčan doufám dojedou do cíle a užijí si to (to auto myslím není tak ostré jako v roce 2013, kdy s ním jel Martin). Na účinkování všech se těším a doufal jsem v trochu nápaditější grafiku obou kamionů...
pon lis 20, 2017 10:21 pm

Uživatelský avatar
Kail
Příspěvky: 324
Registrován: ned led 14, 2007 2:03 pm
Bydliště: Soběslav

Re: Dakar 2018 První zprávy

Příspěvek

Mně tam moc nesedí ten rozsypanej čaj (čínská hatmaťilka) na Phoenixech. :D
Ale co naděláme, inu to je ta globalizace.
pon lis 20, 2017 10:30 pm

Jiří Vintr
Příspěvky: 2347
Registrován: čtv srp 27, 2009 10:44 am

Re: Dakar 2018 První zprávy

Příspěvek

mně jako tomu, kdo tu hatmatilku má zvěčnit na nějakém modelu, to ani sedět nemůže... ale snad to s tím čínským čajem klukům dobře pojede.
pon lis 20, 2017 10:47 pm

Uživatelský avatar
Marley
Příspěvky: 365
Registrován: úte led 07, 2014 12:27 am
Bydliště: Tábor

Re: Dakar 2018 První zprávy

Příspěvek

Mě by zajímalo, jak se po těch neshodách staví k rozchodu s Valtrem.. přece jen u nás moc schopnejch řidičů s balíkem peněz neběhá..
pon lis 20, 2017 11:20 pm

TomZ
Příspěvky: 450
Registrován: čtv led 12, 2017 6:57 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Dakar 2018 První zprávy

Příspěvek

Tak loni se k tomu mohli stavět ještě dobře... Vůbec netuším, jestli Aleš přinesl stejné / větší / menší peníze než Valtr, ale nějaké jistě ano a výsledek zajel ještě lepší. Letos buď Martin Šoltys překvapí pozitivně - a v Buggyře budou za borce, nebo negativně - a budou tak trochu za blbce. Jako jejich fanoušek doufám v první...:-)
pon lis 20, 2017 11:55 pm

Uživatelský avatar
jarousz
Příspěvky: 1457
Registrován: sob pro 11, 2010 9:55 am
Bydliště: Praha-Braník

Re: Dakar 2018 První zprávy

Příspěvek

TomZe, ja bych skoro otazku Soltyse otocil.
Muze Buggyra prekvapit Soltyse pozitivne ?
úte lis 21, 2017 7:13 am

Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 1391
Registrován: ned led 05, 2014 12:22 pm

Re: Dakar 2018 První zprávy

Příspěvek

„Zatím jsme spolu jen v rámci testování, ale myslím, že se bez problémů sladíme. Rosťa už na maratonských soutěžích byl a Jirka se mnou jel Silk way,“ řekl Kolomý
.... moc nechápu, že Buggyra se na jedný straně netají ambicema na beduína a na druhou stranu v klidu vyráží s nově složenou posádkou, která spolu neodjela vlastně nic... :think: ..... u mechoše bych to ještě pochopil, ale ten navigátor ...... nic proti panu Plnému, ale Dakar je dost o zkušenostech. Umět se orientovat v road booku je jedna věc, ale ta praktická zkušenost s Dakarem ve fakt rychlém trucku (loni Plný řídil malou buggy, nenavigoval) může bejt dost jinej příběh.....no, uvidíme.... jsem zvědav :think:
#JáTaky
#FuckOffBuggyra
úte lis 21, 2017 2:46 pm

Uživatelský avatar
herrywood
Příspěvky: 3888
Registrován: úte lis 06, 2012 2:14 pm
Bydliště: Kde se dá ... hlavně doma

Re: Dakar 2018 První zprávy

Příspěvek

Hele jako pokud s ním byl letos na AER spokojený Valtr tak si myslím že to zase takový propadák nebude. Duny tam jeli taky takže ví jak navigovat... Zase z něho nedělejme blbečka co to Kolomajzovi pos..e :wink:
To se spíš tradičně pos..e technika než že by je o beduína připravil navigátor

Ještě teaser BGR co byl na tiskovce
https://www.youtube.com/watch?v=IFY06b_ ... e=youtu.be
úte lis 21, 2017 3:56 pm

Uživatelský avatar
Coudy
Příspěvky: 2876
Registrován: pon zář 07, 2009 11:56 pm

Re: Dakar 2018 První zprávy

Příspěvek

Musím říct, že za mě je tiskovka Buggyry i poslední dění kolem ní zklamáním. Mám rád humor, ale tiskovka se nesla v duchu trapnosti, viz neustálé shazování Ilky... Martin Prokop je profík a slušnej chlap, nevím, proč se nechal takhle strhnout tím opravdu hloupým Pouvou. A to používám hodně slušná slova. Těžce profesionální Buggyra v čele s profíkem Kalivodou si neustále zve k moderování hloupého Pouvu, který si ani nedokáže nastudovat správná jména členů jednotlivých posádek. Ostuda a neprofesionální přístup. Takže v tom Jarda Valtr není sám. Ten aspoň jedná narovinu, ikdyž se to ne vždy hodí, alespoň takové mám já zkušenosti.

Jinak co se týká Kolomajze a nové posádky, o tu strach nemám. Možná ale bude chybět "brzdící" element v podání Kildů, kteří se nechtěli zabít a Kolomajze umravňovali. Na druhou stranu, Kolomajz jel na SWR se zcela novou posádkou parádně a Jirka Stross v ní zůstává...
úte lis 21, 2017 5:15 pm

Jiří Vintr
Příspěvky: 2347
Registrován: čtv srp 27, 2009 10:44 am

Re: Dakar 2018 První zprávy

Příspěvek

Tak toto je zajímavé, nový speciál "na způsob MINI" týmu X-Raid. uvidíme, kolik se jich objeví. Oni vyvinou takový speciál a Peugeot oznámí, že se pakuje...

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
úte lis 21, 2017 7:24 pm

Dalby
Příspěvky: 668
Registrován: čtv led 21, 2016 7:57 pm
Bydliště: Praha

Re: Dakar 2018 První zprávy

Příspěvek

Tak každý tým, když chce být mediálně vidět, tak musí mít takovou cvičenou opici, jako je Pouva. Stačí si všimnout dříve na Nově nebyl Dakar vůbec v televizi a když třeba Alda vyhrál etapu, tak jenom krátká zmínka. Od té doby co se dal Pouva dohromady s Buggyrou, tak ve sportovních zprávách furt Kolomý, jak zajel dobře nebo jakou měl velkou smůlu, když se mu vysralo řízení na Silkway. Jako určitě jsem rád, že to je i na jiné stanici kromě ČT ale chci vědět o všech posádkách. Proto jsem třeba zvědav, když se bude Loprému a Macíkovi dařit více než Kolomému, tak jak na Nově zaragují :D :D
úte lis 21, 2017 7:27 pm

úte lis 21, 2017 7:29 pm

Jiří Vintr
Příspěvky: 2347
Registrován: čtv srp 27, 2009 10:44 am

Re: Dakar 2018 První zprávy

Příspěvek

Tak němčinu v tiskové zprávě si dám do metra cestou do práce, tak zatím jen v krátkosti seznam posádek:

MINI John Cooper Works Buggy:

Mikko Hirvonen (FIN) / Andreas Schulz (GER)
Bryce Menzies (USA) / Pete Mortensen (USA)
Yazeed-Al Rajhi (KSA) / Timo Gottschalk (GER)

MINI John Cooper Works Rally:

Orlando Terranova (ARG) / Ronnie Graue (ARG)
Nani Roma (ESP) / Alex Haro (ESP)
Jakub Przygonski (POL) / Tom Colsoul (BEL)
Boris Garafulic (CHI) / Filipe Palmeiro (POR)

Tedy sestava podle všeho velmi silná... Nebude to mít Martin Prokop vůbec jednoduché.
úte lis 21, 2017 7:39 pm

Zamčeno

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 hostů