Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

každopádně je to Velká škoda :? :cry:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát led 04, 2008 11:25 pm

medved
Příspěvky: 474
Registrován: stř pro 06, 2006 6:59 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

talas.m píše:
ty jsi ale velký básník :lol:
mě je líto všech ale hlavně Macíka, tolik úsilí vniveč.
sorry za tu velkou citaci :wink:
sakra... info 10 u maciku je hodne trpky cteni - celkem pochopitelne se s tim blbe vyrovnavaj...

http://www.martinmacik.cz/dakar_2008/czech/index.htm
sob led 05, 2008 9:42 am

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

já je slyšel na čt4 a jsou v poho aspoń stihnonou dát papírově do pořádku toho TEDOMA a jako psichoterapii si ho přemontují .Jenom jsem zvědavej na jakém závodě se domluví přední týmy,mělo by to být hlavně o trucku. :driver:
sob led 05, 2008 9:56 am

nomerad
Příspěvky: 1355
Registrován: úte zář 12, 2006 8:46 pm

Příspěvek

Dakar 2008: poněkud předražený několikadenní výlet do Španělska...
sob led 05, 2008 10:21 am

streetbox
Příspěvky: 10
Registrován: pát říj 12, 2007 3:52 pm
Bydliště: Rajhrad u Brna

Příspěvek

Milda píše:já je slyšel na čt4 a jsou v poho aspoń stihnonou dát papírově do pořádku toho TEDOMA a jako psichoterapii si ho přemontují .Jenom jsem zvědavej na jakém závodě se domluví přední týmy,mělo by to být hlavně o trucku. :driver:
jo a slyšel jsi že Aleš Loprais pojede nějaký menší závody ???
streetmodel by streetbox více na minibox.webz.cz
nebo streetbox.blog.cz
sob led 05, 2008 10:59 am

Trucker12
Příspěvky: 4
Registrován: úte pro 19, 2006 2:11 pm
Bydliště: Slapy

škoda

Příspěvek

To že se Dakar zrušil je VELKÁ škoda. Já jsem se na něj hrozně těšil, hlavně na to ja se bude dařit Martinu Macíkovi s Foxem. Stejně musel vyměnit Foxáckou kabinu za Liazáckou. A všechna ta práce byla na prd. Nevím kudy by chtěli pořadatelé příští rok vést trasu Dakaru. Myslím si že ta Jižní Amerika bude nějaký kec, protože by určitě z Dakaru vymizelo to africké kouzlo. Spíš si myslím, že by se pořadatelé mohli vrátit ke starším ročníkům, třeba 1988, která se jela přes Alžírsko, Niger, Mali a přes ty ostatní státy. I když Niger taky není moc bezpečná země a Mali to samé. No pořadatelé to budou mít hodně složité. No jsem zvědav jak to bude v příštím roce.
sob led 05, 2008 3:40 pm

ŠT-180N
Příspěvky: 398
Registrován: pon led 08, 2007 6:00 pm
Bydliště: Kojetín

Příspěvek

cuisine píše:15 foxů ??? já myslel že tam někde je že musejí vyrobit tolik kolik je 10 % minimální produkce továrny .... čili minimální produkce je 10 aut stačí jedno ... nebo huž blbnu ???? :roll: :oops:
já sem kdesi četl, že minimum je 15 aut, ale taky to mohla být ptákovina, dneska si už do novin píší co chtějí :?
pane řidiči co to je za značku?? zákaz vjezdu nakláďáků ..... no a tak proč ste sem teda vjel?? šak to je avia ...
sob led 05, 2008 5:19 pm

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

to je hustý :nervous:
Vážení partneři a Vy všichni,

kteří fandíte a podporujete myšlenku dálkových závodů. Děkujeme Vám za dosavadní podporu a to jak materiální tak velmi citelnou podporu psychickou.

O zrušení Rally Dakar jste již určitě četli a slyšeli sposty informací, prostřednictvím různých médií. My můžeme pouze doplnit kuloární zprávy.

Bezpečnostní riziko musí být mimořádně velké, když se pořadatel rozhodne zrušit takto velkou světovou akci. Finanční ztráta pořadatele A.S.O. 100 Mil.Euro je ovšem nic proti tomu, kdyby zahynul byť jen jedinný účastník, rukou nějakého fanatika či sebevraha. Bylo nám velmi silně naznačeno, abychom co nejdříve opustili Lisabon, protože se údajně chystal útok na karavanu již na území Evropy. Nebezpečí nehrozí tedy pouze v Mauritánii.

Byť je to pro nás velmi těžké, říci si, "tak jedeme domů", věřte, že se nevzdáváme a budeme bojovat o to více dál.

V pondělí 7.1.2008 v 15,00hod, bude v Praze, v sídle Harley- Davidson, tisková konference, kde budeme informovat více deteilně o dalších záměrech.

Martin Pabiška
sob led 05, 2008 6:08 pm

nomerad
Příspěvky: 1355
Registrován: úte zář 12, 2006 8:46 pm

Příspěvek

:evil: :evil: Chtělo by to popadnout pořádný býkovce a ty černý vopičáky srovnat, že to v životě neviděli. Vo co těm teroristům - vymaštěncům k sakru jde?
Kdybychom my Evropané jeli s dynamitem do orientu a vyhodili do vzduchu třeba svatyni v Mekce, to by bylo najednou ukřivděnejch...
Kultura, která dovolí, aby byl člověk zavřenej jen za to, že dal dětskýmu medvídkovi jméno Mohamed, není kulturou :!: :!:
Naposledy upravil(a) nomerad dne sob led 05, 2008 10:43 pm, celkem upraveno 1 x.
sob led 05, 2008 6:16 pm

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

I.KAŠTAN A R. KRESTA NA TOM VYDĚLALI
sob led 05, 2008 6:44 pm

Uživatelský avatar
Tomáš Matyska
Příspěvky: 1897
Registrován: ned bře 11, 2007 6:13 pm
Bydliště: Plzeň-sever

Příspěvek

nomerad píše::evil: :evil: Chtělo by to popadnout pořádný býkovce a ty černý vopičáky srovnat, že to v životě neviděli. Afgánistán, Pákistán, Irák....... Vo co těm vymaštěncům k sakru jde?
Kdybychom my Evropané jeli s dynamitem do orientu a vyhodili do vzduchu třeba svatyni v Mekce, to by bylo najednou ukřivděnejch...
Kultura, která dovolí, aby byl člověk zavřenej jen za to, že dal dětskýmu medvídkovi jméno Mohamed, není kulturou :!: :!:
Plně s tebou souhlasím
Thierry Sabine by to tak nechtěl!!!
sob led 05, 2008 6:48 pm

edition3
Příspěvky: 516
Registrován: pon pro 31, 2007 3:17 pm

Re: škoda

Příspěvek

Trucker12 píše:To že se Dakar zrušil je VELKÁ škoda. Já jsem se na něj hrozně těšil, hlavně na to ja se bude dařit Martinu Macíkovi s Foxem. Stejně musel vyměnit Foxáckou kabinu za Liazáckou. A všechna ta práce byla na prd. Nevím kudy by chtěli pořadatelé příští rok vést trasu Dakaru. Myslím si že ta Jižní Amerika bude nějaký kec, protože by určitě z Dakaru vymizelo to africké kouzlo. Spíš si myslím, že by se pořadatelé mohli vrátit ke starším ročníkům, třeba 1988, která se jela přes Alžírsko, Niger, Mali a přes ty ostatní státy. I když Niger taky není moc bezpečná země a Mali to samé. No pořadatelé to budou mít hodně složité. No jsem zvědav jak to bude v příštím roce.
Jen drobná poznámka macík nejel s foxem ten je s čistokrevnou liazkou
sob led 05, 2008 6:59 pm

Uživatelský avatar
Olda
Timy1123
Příspěvky: 5905
Registrován: stř bře 01, 2006 4:37 pm
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Říká se....
Náboženství lidi rozděluje , Víra lidi spojuje...

Ale tady je nazorně vidět jak i víra se dá zneužít ve prospěch jedince ,který dokáže víru lidí,
kupříkladu v náboženství (ve své podstatě mírumilovném) ,proměnit v jejich slepé fanatické jednání, hrubě porušující vlastní zákony toho ,kterého náboženství............
Bohužel co je lidstvo lidstvem, vždy se najdou tací, kteří profitují na úkor ostatních lidí, skupin,menšin, států ...

Každý ..ismus stojí za hovno :!:
sob led 05, 2008 7:04 pm

Michal
Příspěvky: 20
Registrován: pon pro 17, 2007 4:16 pm

Příspěvek

Tak oni všichni nejsou takový,oni ty teroristi řikaj jak jsou boží mučedníci,ale v islámu je to úplně jinak.Prostě špatně chápou tu víru,člověk kterej to dobře pochopí(když nepodstoupí vymejvání mozků) tak je většinou normální.
nomerad-jestli řikáš Afghánistán,Pákistán,Irák..vymaštěnci-no tak jen takový dodatek,oni nejsou jenom z těhlech zemí koukni se třeba několik měsíců zpět,byli to i Němci a kdo ví kdo to bude dál.Dost lidí si myslí že jsou to jen lidi z tehlech zemí jako Irák,Afghánistán apod.ale to se strašně pletou a tak chci jen říct abyste hned tyhle země neobvyňoval ze všeho teroru co tady je.
sob led 05, 2008 7:55 pm

ozzy
Příspěvky: 547
Registrován: čtv črc 19, 2007 4:36 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Nejsem rasista ale je fakt že dokud byla Afrika zkolonizovaná byl klid a podle mě se měli ty lidi tam líp než teď. Pak chtěli všichni svobodu a jak to dopadlo: odehrává se tam něco co se ani nedá nazývat válkama spíš genocidama. A neni tam snad jediná země která by něčim takovym neprošla.


Ten Dakar mě fakt mrzí, těšil jsem se jak blázen i na ten prd co dávaj v televizi :cry:
Jen se bojim aby to nebyl definitivní konec protože v současnosti fakt neni kde jet.

Možná by šla trasa na severu Maroko-Alžírsko-Tunisko-Libye-Egypt
Jenže u těch podtržených by byly asi taky problémy a vypadl by Dakar. Takže ani tohle by nejspíš nešlo...

Prostě musíme doufat že se to za rok povede :wink:
sob led 05, 2008 8:57 pm

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů