Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Uživatelský avatar
mc.imi
Příspěvky: 359
Registrován: sob čer 26, 2010 12:50 pm
Bydliště: Žamberk
Kontaktovat uživatele:

Re: Podpora pro Aleše Lopraise

Příspěvek

Psal jsem Alešovi a posílal odkaz na topic. Říkal, že o tom ví, že vám moc děkuje a poprosil mě abych vám vyřídil toto:
Dekuju Ivo, moc mne to tesi.
Vim o tom. Nepodarilo se mi tam na TF prihlasit, jelikoz jsem ztratil prihl. udaje.
Podekuj tam prosim vsem chlapcum za me.
Buggyra v cele s Kolocem a Kalivodou chteji zn. Loprais cilene zlikvidovat, ale to se jim nepodari. Je mi to nejvic lito kvuli Karlovi. Ja se s tim vyrovnam. Jiz jsem parkrat neco podobneho zazil, ikdyz ted je z jejich strany do medii zainvestovano znacne mnozstvi prostredku, nicmene MY VYDRZIME.
A jak pravi prislovi KDO SEJE VITR, SKLIZI BOURI. A tak to i bude, jen je treba vydrzet ;)
Dekuju vsem a zustante s nami alespon v myslenkach. 😉
#JáTaky
*** TATRAweb ***
*** DAKAR Competitors ***
*** TATRA a DAKAR ***
úte led 19, 2021 4:04 pm

Vojta246
Příspěvky: 51
Registrován: stř bře 14, 2012 9:15 pm
Bydliště: ValMez

Re: Podpora pro Aleše Lopraise

Příspěvek

Napíšu co jsem psal i Butulovi. Závodili jste fajn. Videa byly super, uvolněné, srandovní až na to inkriminované které spustilo takovou lavinu.. :?
Nenech se Aleši znechutit a pokračujte ve vašem projektu a vyvíjení/vylepšování vozidel a závodění. Držím vám všem palce :wink: :dance:

Fandím všem lidem kteří se vydají na Dakar a závodí. Hřeje mě, když kdokoliv, kdo reprezentuje ČR jede a dojede. Ovšem s Buggyrou jsem skončil nadobro. Škoda některých lidí kteří v ní jsou ale to je už na nich jak se rozhodnou po tomhle s holkama a čarováním a vytrubováním imaginárních výsledků kde a jak dál pokračovat. :think: :wall:

Zdraví "přeskopcový" Vojta z ValMezu
úte led 19, 2021 4:07 pm

pipiroha
Příspěvky: 741
Registrován: úte srp 09, 2011 12:36 pm
Bydliště: ČR

Re: Podpora pro Aleše Lopraise

Příspěvek

Přidám také pár povzbuzujících vět - sami sice dobře víte jaká je to šílenost (Aleši/Botule), nicméně nenechte se znechutit masovými médii a celou atmosférou okolo.

Je ubohé, že celé toto křížové tažení roudnických je vedeno především s důrazem na jméno Loprais, přestože Aleš sám k tomu přišel jak slepý k houslím - zde o žádnou omluvu nejde. Video s onou hláškou bylo zveřejněno 9. ledna, reakce přišla až 12. ledna ve večerních zprávách TV Hovna - zrovna v den, kdy jiný český pilot vyhrál etapu (do té doby asi nejvýraznější úspěch české posádky na Dakaru, která by za zmínku ve zprávách skutečně stála)... Dvě mouchy jednou ranou.

Chtěl bych se také přimluvit za editory vašich videí - těsně před nešťastnou hláškou jste je v kabině chválili a podle mého názoru oprávněně. Vaše video výstupy mě zaujaly nejvíce z celého "českého rybníčku". Videa bavily a byly pěkně udělané. Je sice pravda, že tu jednu hlášku měli vystřihnout, nicméně výsledek jejich práce jako celek předčil všechny ostatní konkurenty (můj názor). Ve videích byly často "rýpance" do členů teamu (v dobrém) a byla z nich cítit pohodová atmosféra. Věřím tomu (a přijde mi i zcela zřejmé), že i ta jedna hláška byla zařazena jako vtípek, nikoli jako urážka s hlubokou genderově orientovanou myšlenkou. Bylo vidět že editoři dělali svoji práci jak nejlépe uměli a je škoda, že nakonec se jim nejspíše dostalo přísloví "pro dobrotu - na žebrotu". Samotné je to určitě zamrzelo.

Takže vykašlat se drby a jeďte dál borci! :dance: :finish:

PS: Představme že by se role obrátili - holky v kabině a rozhovor - "Hele prcek z Frenštátu jde vpravo" - "...hmm...ten jeden to je docela slušný nabíječ, ale ten druhý už tolik ne" - to už by nejspíše takový humbuk nebyl co? A věřím tomu, že do videa by to klidně také prošlo...
úte led 19, 2021 4:44 pm

DEEREman
Příspěvky: 167
Registrován: ned led 01, 2017 10:02 pm
Bydliště: Kde se dá!

Re: Podpora pro Aleše Lopraise

Příspěvek

Taky se připojuji k podpoře! Zatím co za Buggyrou stojí bulvár, za Alešem stojíme my FANOUŠCI, a co je víc? Drž se Aleši! :clap: :clap: :clap:

Marek Sikora
úte led 19, 2021 5:13 pm

tra
Příspěvky: 1045
Registrován: čtv dub 24, 2008 6:35 pm
Bydliště: Chrudim

Re: Podpora pro Aleše Lopraise

Příspěvek

#JáTaky :D

To video bohužel nemělo jít ven a mělo zůstat v kabině, chyba v této mediální době. To co rozjela Buggyra je nechutné.
Milda (tra)
úte led 19, 2021 5:58 pm

Venca R
Příspěvky: 1975
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Re: Podpora pro Aleše Lopraise

Příspěvek

Také se připojuji k podpoře Aleše a jeho týmu, co předvádí buggyra je nechutnost.
Václav Šlezingr
úte led 19, 2021 6:43 pm

levak
Příspěvky: 647
Registrován: ned led 03, 2010 4:48 pm
Bydliště: čr

Re: Podpora pro Aleše Lopraise

Příspěvek

#JaTaky :dance:
Buggyra už nikdy více!!
Miroslav Z
Naposledy upravil(a) levak dne úte led 19, 2021 7:57 pm, celkem upraveno 1 x.
úte led 19, 2021 7:02 pm

kalfi
Příspěvky: 162
Registrován: úte lis 17, 2009 8:21 pm
Bydliště: louky

Re: Podpora pro Aleše Lopraise

Příspěvek

Také se připojuji k podpoře Aleše a celého skvělého týmu,co se stalo,salo se ,svět se točí dál.
úte led 19, 2021 7:02 pm

Uživatelský avatar
jarousz
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 11, 2010 9:55 am
Bydliště: Praha-Braník

Re: Podpora pro Aleše Lopraise

Příspěvek

#JaTaky
Preju vsem nechtenej akterum, aby bublina rychle splaskla a mohli se soustredit na svou praci a zivot

Jara Sluncik
úte led 19, 2021 7:03 pm

Uživatelský avatar
Lucian
Příspěvky: 490
Registrován: čtv led 08, 2009 7:21 pm
Bydliště: Brno

Re: Podpora pro Aleše Lopraise

Příspěvek

Připojuji se s podporou též.
Lucián Piller
úte led 19, 2021 7:18 pm

ateliersk
Příspěvky: 329
Registrován: stř led 05, 2011 8:28 am
Bydliště: Kutná Hora

Re: Podpora pro Aleše Lopraise

Příspěvek

I ja se pripojim k podpore Alese. At se nenecha znechutit a utahat kampani. Nemam rad "socialni site", je to sice dobry sluha, ale zaroven zly pan. Stejne jako ohen. Co si internet vezme, uz nevrati zpatky ani kdyby si clovek nafackoval. A proto me medialni stvanice Buggyry znechucuje, protoze tu kampan vedou s cilem uskodit, velmi uskodit... . Takze se drzte a tesim se zase na dalsi Dakar i s Alesem, Butulem ....

Josef Simunek
úte led 19, 2021 7:45 pm

Uživatelský avatar
Šnek
Příspěvky: 1123
Registrován: úte úno 19, 2013 3:53 pm
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: Podpora pro Aleše Lopraise

Příspěvek

#JaTaky
Není co dodat, vše podstatné zde již bylo řečeno.
Dakaru zdar 😉
Pavel Šimek
úte led 19, 2021 7:51 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šíma
Příspěvky: 197
Registrován: pát bře 18, 2016 11:26 pm
Bydliště: Praha 8

Re: Podpora pro Aleše Lopraise

Příspěvek

#JaTaky
Vše podstatné už zde bylo řečeno.
Aleši, klid, rozvaha, houževnatost, bojovnost, vytrvalost jsou vlastnosti které tě vždy zdobili. Nic na tom neměň.
Je to jako zlý sen. I ten jednou skončí.
Jedeme dál ... :2d:

Dakaru zdar ;-)
Pavel Šíma
úte led 19, 2021 7:57 pm

Uživatelský avatar
Sinpa
Příspěvky: 561
Registrován: pát led 11, 2013 7:19 pm

Re: Podpora pro Aleše Lopraise

Příspěvek

#JaTaky

Svět se zbláznil a BGR se toho jen snaží mediální využít...
Držte se :!:

Pavel Šindelář
úte led 19, 2021 8:18 pm

Dalby
Příspěvky: 668
Registrován: čtv led 21, 2016 7:57 pm
Bydliště: Praha

Re: Podpora pro Aleše Lopraise

Příspěvek

Též se připojuji k podpoře Aleše Lopraise :wink:

Média časem zapomenou, ale mi fanoušci ne ,,fuck off Buggyra"
úte led 19, 2021 8:26 pm

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů