Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
Dody
Příspěvky: 317
Registrován: čtv led 24, 2008 8:41 pm

Příspěvek

Tak moj tip na miss dakar 2009 je:
1. Liaz Macík č.8
2. Tatra Tomeček č.16
3. Tatra Loprais č.15
sob pro 27, 2008 1:02 pm

Uživatelský avatar
T805fan
Příspěvky: 356
Registrován: úte dub 24, 2007 12:33 pm

Příspěvek

Hlasoval bych pro MAN s číslem 522, který bude řídit "Elisabete Jacinto" (www.elisabetejacinto.com) z Portugalska - ale není nominován ... :wink:

Jinak pořadí v cíli: 1.Stacey 2. Loprais 3. G.De Rooy.
4. Azevedo 5. Kabirov, 7. Macík 9. Tomeček 14.Fajtl
Čagin nedojede (odrovná Kamaz stylem jízdy)
Naposledy upravil(a) T805fan dne pát led 02, 2009 8:13 am, celkem upraveno 2 x.
úte pro 30, 2008 3:30 pm

Uživatelský avatar
Tomáš Matyska
Příspěvky: 1897
Registrován: ned bře 11, 2007 6:13 pm
Bydliště: Plzeň-sever

Příspěvek

No tedy nevím,jestli jsme džentlmeni,nebo ne,ale jestli jsi si nevšiml,tak tady se hlasuje o nejkrásnější kamion a ne o nejkrásnějšího šoféra Dakaru 2009. A teď slušnost stranou.Elisabetin MAN zrovna na kráse nepobral,tudíž ani nebyl zařazen do výběru.Takže nic nebude :D .
Thierry Sabine by to tak nechtěl!!!
úte pro 30, 2008 4:43 pm

Uživatelský avatar
Tomáš Matyska
Příspěvky: 1897
Registrován: ned bře 11, 2007 6:13 pm
Bydliště: Plzeň-sever

Příspěvek

A propós, kdo chce ještě hlasovat do Miss Dakar,má zítra poslední možnost.
T805fan: Předpokládam správně,že to pořadí,který jsi napsal je do tipovačky na vítěze?
Thierry Sabine by to tak nechtěl!!!
úte pro 30, 2008 7:39 pm

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Miss Dakar 1. Obrázek 2.Obrázek 3. Obrázek
úte pro 30, 2008 8:49 pm

Uživatelský avatar
Tomáš Matyska
Příspěvky: 1897
Registrován: ned bře 11, 2007 6:13 pm
Bydliště: Plzeň-sever

Příspěvek

Znamenám si 8)
Thierry Sabine by to tak nechtěl!!!
úte pro 30, 2008 8:55 pm

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

je to hloupé ,ale umístění dávám taky 1. Obrázek 2.Obrázek 3. Obrázek
stř pro 31, 2008 3:08 pm

Uživatelský avatar
Tomáš Matyska
Příspěvky: 1897
Registrován: ned bře 11, 2007 6:13 pm
Bydliště: Plzeň-sever

Příspěvek

Již nehlasujte ani netipujte.Nyní již na Vaše hlasy nebude brán zřetel :-D .Anketa je uzavřena,spočítána a v průběhu 1.ledna 2009 bude vyhlášen vítěz.
Thierry Sabine by to tak nechtěl!!!
čtv led 01, 2009 2:53 am

Uživatelský avatar
Tomáš Matyska
Příspěvky: 1897
Registrován: ned bře 11, 2007 6:13 pm
Bydliště: Plzeň-sever

Vyhlášení vítěze Miss Dakar 2009

Příspěvek

Vážení příznivci nejtěžšího automobilového závodu světa.Dovolte mi,abych na Nový rok vyhlásil vítěze ankety Miss Dakar 2009,ve které jsme si z osmnácti kandidátů/kandidátek (přeci jen Tatra je rodu ženského) zvolili nejhezčí kamion jedoucí na letošním Dakaru.
Hlasování se zúčastnilo 20 hlasujících,kteří mezi kandidáty rozdělili celkem 120 hlasů.Stalo se,že někteří kandidáti obdrželi stejný počet hlasů,jako konkurence a abych tedy nějak vyřešil,jak bude vypadat konečné pořadí,rozhodl jsem se,že v takovém případě budou oba kandidáti na výsledkové listině v jedné řadě.

A nyní se již dostávám k samotnému vyhlášení ankety.Prosím o naprosté ticho,neboť...

...vítězkou ankety Miss Dakar 2009 se s celkovým počtem 17 hlasů stává: TATRA 815 Loprais Tatra Teamu. Gratuluji :wave:
Obrázek

Na druhém místě se s celkovým počtem 15 bodů shodně umístily vozy:

Ginaf X2222 týmu Ginaf Rally Power
Obrázek
a LIAZ týmu KM Racing,pilota M.Macíka Taktéž oběma gratuluji.
Obrázek


Dlouho to vypadalo na triumf vozu továrního týmu Ginaf Rally Power,který se brzy po startu soutěže dostal do trháku.
Konkurence,zejména česká,však nezaspala a od půlky "závodu" začala hřmotně finišovat.Doslova a do písmene za deset minut dvanáct srovnal LIAZ Martina Macíka krok s doposud vedoucím Ginafem,ale na vítězství to stejně nestačilo.Zezadu se rychlostí blesku přihnal Aleš Loprais se svojí Tatrou a přelil se do čela.Na to aby s tím někdo něco udělal už nezbyla konkurenci síla.Inu jak se říká,vlažný začátek,divoký konec.Ještě jednou Gratuluji.


Kompletní tabulka:

1. Tatra 815 Aleš Loprais 17 hlasů
2.-3. Ginaf X2222 Ginaf Rally Power a LIAZ M.Macík 15 hlasů
4. Tatra 815 T.Tomeček 14 hlasů
5. MAN TGA Hans Stacey 12 hlasů
6. LIAZ M.Spáčil 10 hlasů
7. LIAZ L.Fajtl 9 hlasů
8.-9. Ginaf X2222 Vink a Hino Sugawara 8 hlasů
10. DAF CF van Eerd 4 hlasy
11.-12. Mercedes Unimog Finstral a Ginaf X2223 rovný Duisters 3 hlasy
13.-14. KAMAZ 4326-9 a Tatra 815 de Azevedo 1 hlas
15.-18. Ginaf X2223 de Rooy,MAN TGA Randýsek,Mercedes Axor Finstral,MAN TGA rovný,Verhoeven 0 hlasů


Děkuji všem,kteří pomáhali se vznikem ankety a současně všem,kteří hlasovali.
Ještě připomínám,že po skončení Rally Dakar 2009 bude vyhlášen vítěz soutěže,ve které jste tipovali vítěze rally.
Thierry Sabine by to tak nechtěl!!!
čtv led 01, 2009 1:08 pm

nomerad
Příspěvky: 1355
Registrován: úte zář 12, 2006 8:46 pm

Příspěvek

pát led 02, 2009 12:22 am

Uživatelský avatar
Tomáš Matyska
Příspěvky: 1897
Registrován: ned bře 11, 2007 6:13 pm
Bydliště: Plzeň-sever

Příspěvek

Alespoň jim to zvedlo náladu před startem 8)
Thierry Sabine by to tak nechtěl!!!
pát led 02, 2009 12:30 pm

Uživatelský avatar
T805fan
Příspěvky: 356
Registrován: úte dub 24, 2007 12:33 pm

Příspěvek

to Tomáš Matyska: (k tématu "nepobral") - a kolik podle tebe "pobral" ruský Kamaz? To je totiž hrozně subjektivní. Takže pokud jsou výsledky prezentovány větou, že šlo o "nejhezčí truck ve startovním poli", pak je to zavádějící a Lopraisovci se z výsledku radovat nemohou, protože šlo jen o volbu mezi "výběrem (někoho, kdo založil toto vlákno)" - mělo se hlasovat ze všech vozů ve startovním poli ... nápad s anketou původně možná zajímavej, ale špatně realizovanej ...
pát led 02, 2009 1:17 pm

Uživatelský avatar
M.S
Příspěvky: 519
Registrován: pát říj 13, 2006 10:32 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

to T805: Trochu pravdy na tom je, že subjektivnost tohoto jednání je možno eliminovat pouze když se dá na výběr cele startovní pole. Ale...
Musíte brát v úvahu kolik lidí hlasovalo pro jaké trucky. Záměrně byly vybrány ty, které jsou brány za nejhezčí... a MAN E.Jacinto minimálně podle mě osobně šanci dostat se mezi první 3, či 5 stejně neměla.
Jak se hlasovalo je nejlepší důkaz volby těchto trucků.

Je snad Randýskův nebo Verhoevenův MAN ošklivější? Opět si myslím, že nikoli... A je jasně vidět kolik dostali bodů...

Zkrátka jediná možnost 100% směrodatné ankety je možnost hlasování pro všechny, ale druhá možnost pro 99,9% hlasování byla tato a myslím, že byla OK.
pát led 02, 2009 1:57 pm

Uživatelský avatar
T805fan
Příspěvky: 356
Registrován: úte dub 24, 2007 12:33 pm

Příspěvek

to M.S. - díky za pochopení a částečný souhlas. Nicméně bych rád ještě dodal, že v hlasování samozřejmě hrálo roli i kdo tvoří posádku - dokázat to lze třeba i na rozdílu výsledku tater Tomečka a Azeveda - přitom se jedná téměř o stejné vozy jen v jiných barvách ...
pát led 02, 2009 2:17 pm

Uživatelský avatar
Tomáš Matyska
Příspěvky: 1897
Registrován: ned bře 11, 2007 6:13 pm
Bydliště: Plzeň-sever

Příspěvek

T805fan. No jestli to záleží na mě,tak bych řek,že KAMAZ neni vůbec ošklivý auto.Neni nejhezčí,ale je podle mýho názoru hezčí,než určitě pět,šest aut z nabídky.Kdybyxh dal možnost hlasovat ne pro tři,ale pro šest aut,nejspíš bych ho mezi ně napsal.
A vůbec.Kde jsi byl,když se anketa tvořila.Nechci aby to znělo nějak neuctivě,ale po bitvě je každej generál.Možná jsi si všimnul,že jsem v průběhu již rozjeté ankety přidával možnost hlasovat pro MAN Verhoevena, protože jsem udělal chybku a napravil jsem ji.To bylo den po zahájení.Pokud napíšeš 30.prosince,den před uzavřením ankety,že tam chybí MAN E.Jacinto a že by měl být přidán,tak se nediv,že takhle reaguji.I když vim,že jsi to napsal se smajlíkem a bylo to spíše popíchnutí.Jenže já jsem prostě startovací typ a stačí mi málo.
V tý anketě chybí spousta aut.Možná hezčích,než je těch nabízenejch 18.Bohužel ale nemůžu sedět u počítače 24 hodin denně a hledat všechny fotky účastníků Dakaru,proto jsme se dohodli tak jak jsme se dohodli.Člověče já nechci prudit prudiče,ale vždyť si mohl udělat seznam všech vozidel,najít fotky a třeba odkazy na www stránky a udělat tu anketu sám.Se vznikem anklety a výběrem kandidátů mi pomáhal akorát M.S a vybrali jsme ty nejznámější.
Stejnak,píšeš,že nápad dobrej,ale špatně realizovanej.ÓKÁ.
Chtěl jsem něco podobného udělat i pro příští ročník,ale vidim,že to necham na tobě.Určitě to dopadne líp.Práci čest
M.S: Díky za obhajobu.
Thierry Sabine by to tak nechtěl!!!
pát led 02, 2009 2:31 pm

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů