Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
Jiří Vintr
Příspěvky: 2347
Registrován: čtv srp 27, 2009 10:44 am

Příspěvek

Dobrý den, zdravím vás z Buenos Aires. Přiletěl jsem až dnes v poledne, ale kluci to při přejímkách vzali za mě a udělali fotogalerii, takže to ještě doprovodím psaným slovem. Na rozdíl od jiných jsme sem přijížděli po částech a já dojel dnes poslední, takže reálně pracovat začínám až teď navečer. Kluky jsem viděl jen z press caru, potřebovali jsme jen dvě razítka z přejímek, zbytek udělali včera, takže jsem se nemusel o nic starat. Fotky na našem webu urgujeme urputně u dodavatele našeho webu a věříme, že to co nejdříve spraví!!!! Od této chvíle se můžete těšit na pravidelný přísun informací. zatím není moc o čem psát, všechno je takové zaběhlé, vlastně se tu nic neděje. první zprávu ještě trošku rozšířím, sepisuji také Karlovy postřehy pro iDnes. Jen díky správkyni press roomu Thidě mám afaptér a mohu pracovat, zbytek rallye už bude se zázemím naší Fihrarmonie. Co se týká konkurenčních týmů, jejich informace jsou dané tím, že tu jsou už několik dní a měli čas na tom pracovat. Myslím, že není nutné republice reportovat každý snědený steak a fotit ho ze tří různých pohledů. S celým týmem se uvidím až večer, ale u přejímek žádný renonc nenastal. Auta se vážila, ale Alešovo veze ještě 4 náhradní gumy, které odloží až v Colónu. A o web budeme mít postaráno, nicméně děkuji Trishe za milou starost :-)
čtv pro 31, 2009 10:49 pm

Jiří Vintr
Příspěvky: 2347
Registrován: čtv srp 27, 2009 10:44 am

Příspěvek

Jinak přejímky byly totálně v poklidu a vše tu zatm krásně funguje. Úplně poslední šel Robby a jeho doprovod. Mám je rád, jsou hodněv pohodě a z ničeho si nedělajíhlavu. pořádně jsem si prohlížel oba Freightlinery. Nádherně zpracované. Mají tu typickou dálkařskou kabinu otevřete dveř a schodky se vysunou směrem k vám a vystoupíte do kabiny jak po schodišti. Ta auta mají úplně všechno a v každém jede pět lidí. pohon je na všechna kola a dokonce tam mají i centrální dofuk. Zajímavé je kombinované pružení zadních náprav, čtvrteliptická pera zepředu a dvojice velkých vzduchových vaků zezadu...
čtv pro 31, 2009 11:17 pm

michalCCR
Příspěvky: 716
Registrován: sob úno 09, 2008 7:03 pm
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

FREIGHTLINER

Příspěvek

Obrázek
čtv pro 31, 2009 11:22 pm

Uživatelský avatar
Tomáš Matyska
Příspěvky: 1897
Registrován: ned bře 11, 2007 6:13 pm
Bydliště: Plzeň-sever

Příspěvek

Ono se řekne žlutá TATRA,ale jak si člověk vezme žebřík... :D
Obrázek
Thierry Sabine by to tak nechtěl!!!
pát led 01, 2010 12:39 pm

michalCCR
Příspěvky: 716
Registrován: sob úno 09, 2008 7:03 pm
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tento rok je Tatra zvonka žltá a vnútri zelená, minulý rok to bolo pri Liazke naopak :-)
Obrázek
pát led 01, 2010 1:20 pm

mxmaki
Příspěvky: 1325
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:45 am

Příspěvek

Tomáš Matyska: to auto co stojí za žlutou tatrou je Unimog z miss dakar, jak jsem čekal tak z rampy odebraly světlomety aby se vešly do limitu 8 světel

edit: kouknul sem se na livetracking a je stejný jako minulý rok, akorát tam mají psáno že první etapa (kde se bude opravdu závodit) je 3 ledna :lol:, asi na tom ještě musejí vychytat nějaké mouchy
Naposledy upravil(a) mxmaki dne pát led 01, 2010 1:50 pm, celkem upraveno 1 x.
pát led 01, 2010 1:40 pm

Uživatelský avatar
Tomáš Matyska
Příspěvky: 1897
Registrován: ned bře 11, 2007 6:13 pm
Bydliště: Plzeň-sever

Příspěvek

Vy máte postřeh,chlapi :!:
Thierry Sabine by to tak nechtěl!!!
pát led 01, 2010 1:41 pm

Uživatelský avatar
Tomáš Matyska
Příspěvky: 1897
Registrován: ned bře 11, 2007 6:13 pm
Bydliště: Plzeň-sever

Příspěvek

Thierry Sabine by to tak nechtěl!!!
pát led 01, 2010 4:28 pm

nomerad
Příspěvky: 1355
Registrován: úte zář 12, 2006 8:46 pm

Příspěvek

Super, dakarská atmosféra z těch záběrů doslova tryská. Buďme rádi, že se jede v Americe, afričtí domorodci k videokameře a youtube ještě civilizačně nedošli :oops:
pát led 01, 2010 5:00 pm

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 hostů