Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět

Prazdroj,nebo Budvar?

Anketa končí za pát lis 13, 2009 6:27 pm

Prazdroj
12
43%
Budvar
7
25%
Kofolu
9
32%
 
Celkem hlasů: 28

Uživatelský avatar
Coudy
Příspěvky: 2876
Registrován: pon zář 07, 2009 11:56 pm

Příspěvek

Podle mě se jedná o nejhezčí Tatru jakou kdy kdo postavil... Designově opravdu velmi povedené. Zajímalo by mě, na kolik % v tom měl prsty pan Smolka a nebo třeba samotný Marek Spáčil. Už jen samotný přední nárazník úplně změnil ráz auta. Kdysi se tu mluvilo o tom, jestli pan Smolka "dostal volnější ruku" k realizaci svých nápadů. Protože byl úzce spjat především s TT, ale auto skutečně připomínalo spíše mrazák... :)
stř zář 30, 2009 7:14 pm

Uživatelský avatar
M.S
Příspěvky: 519
Registrován: pát říj 13, 2006 10:32 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Všichni pějete ódy a já prostě nemůžu nevyjádřit můj malý osobní názor, že Spáčilova Tatra se mi, co se týká zadní nástavby absolutuně vůbec nelíbí. Boky i řešení kabiny průměr, nástavba strašná, přední nárazník nádhera. To zas musím uznat, ten by se měl montovat snad i na seriovky... :wink:

...berte s rezervou, jen můj názor...
stř zář 30, 2009 9:41 pm

Uživatelský avatar
Coudy
Příspěvky: 2876
Registrován: pon zář 07, 2009 11:56 pm

Příspěvek

Není proč to brát s rezervou... Každý může vyjádřit svůj názor. A je to tak v pořádku. Není ani možné, aby měli všichni stejný názory a stejný pohled na svět. Třeba s nástavbou Martina Macíka by to bylo ještě lepší, ale i takle je to opravdu povedená tatřice. Jsem zvědavý na TT, snad zmizí mrazák a bude to mít něco více slušivého. Nechme se překvapit.
stř zář 30, 2009 10:15 pm

Uživatelský avatar
Tomáš Matyska
Příspěvky: 1897
Registrován: ned bře 11, 2007 6:13 pm
Bydliště: Plzeň-sever

Příspěvek

Velevážení soudruzi.Letos to asi bude bída.Nevim jak je na tom Gerard,ale jak již víte,Jan de Rooy na Dakaru nepojede a pokud zůstane doma celý tým,tak se Nám opět zkracuje základní startovní listina a to o de Rooyovy vozy IVECO,což by byla škoda.Já to snad celý letos zrušim :D
Na druhou stranu už víme,jak konkrétně budou vypadat oba vozy LRTa CDT,KM Racing a Loprisové snad taky nebudou dělat nic revolučního...
Ale fakt mě se*e ten Stacey.Nejen vzhledem k MISS,ale i vzhledem k závodu :cry:
Edit:
Sem debil,zase jsem špatně četl.Gérard nepojede,takže co bude s Ivecama je nejasný.Ale pochybuju,že někoho de Rooyové angažujou :cry:
Thierry Sabine by to tak nechtěl!!!
pát říj 16, 2009 10:01 pm

nero
Příspěvky: 3960
Registrován: stř bře 29, 2006 11:54 pm
Bydliště: Brno, Praha

Příspěvek

Což o to, oni by de Rooyové možná i někoho angažovali, ale to by musel jet za vlastní peníze nebo mít vlastní sponzory. Jako jeden z důvodů, proč nejedou, totiž uváděli i skutečnost, že krizí je postiženo i jejich podnikání v autodopravě a vůči zaměstnancům by bylo poněkud nefér, kdyby mělo přednost závodění, který stojí nemalý peníz.
sob říj 17, 2009 12:53 pm

Uživatelský avatar
Tomáš Matyska
Příspěvky: 1897
Registrován: ned bře 11, 2007 6:13 pm
Bydliště: Plzeň-sever

Příspěvek

No to by asi nefér bylo a slouží to ke cti de Rooyových.Takovej průměrnej českej podnikatel by se na zaměstnance moc neohlížel a kliďánko by jel.Si každej myslí,že je to jeho zábava a každýmu do toho může bejt H... :?
Každopádně je škoda,že v době,kdy Gérard vychytal auto k rychlosti i spolehlivosti,se kterejma by mohl porazit Kamazy,tak se stane tohle.Myslím nejen zranění,ale i krizi...
Thierry Sabine by to tak nechtěl!!!
sob říj 17, 2009 7:24 pm

nero
Příspěvky: 3960
Registrován: stř bře 29, 2006 11:54 pm
Bydliště: Brno, Praha

Příspěvek

Buďme rádi, že z našich jedou všichni. Navíc v počtu, v jakém snad na Dakaru ještě nebyli.
sob říj 17, 2009 11:25 pm

Uživatelský avatar
Tomáš Matyska
Příspěvky: 1897
Registrován: ned bře 11, 2007 6:13 pm
Bydliště: Plzeň-sever

Příspěvek

Jo,to jo.Já jsem nechtěl říct,že konkrétně naše závodní týmy jedou "na úkor" zaměstnanců,to ne,ale spíš,že některé firmy,zejména ty "mimodakarské",se dál angažují coby sponzoři a partneři různých akcí a na druhou stranu propouštějí zaměstnance aby snížily náklady.
Thierry Sabine by to tak nechtěl!!!
ned říj 18, 2009 9:30 am

Uživatelský avatar
Tomáš Matyska
Příspěvky: 1897
Registrován: ned bře 11, 2007 6:13 pm
Bydliště: Plzeň-sever

Příspěvek

Tuž chlapci,dneska máme prvního listopadu a v předběžný startovní listině DAKARu je bordel jak v český politice.Tudíž jsem se rozhodl letošní anketu opět pozmněnit.Za měsíc, tj.v prosinci už by snad měla být známa ofiko startovní listina,tedy až v prosinci se nějak dohodnem na podobě seznamu letošních kandidátů na MISS DAKAR.Hlasovat by se klidně mohlo i v průběhu soutěže a ke konci vyhlásit bednu vítězů.To je první varianta.

Ta druhá,méně pracná,je zrušit letošní ročník ankety a rovnou napsat o jejím zrušení do všech českých novin,aby tuto neradostnou zprávu ohlásili odborné i laické veřejnosti :twisted:

Tak zvažte,jestli letos máte na nějakou anketu vůbec náladu a dejte vědt. Díky.
Thierry Sabine by to tak nechtěl!!!
ned lis 01, 2009 12:48 pm

nero
Příspěvky: 3960
Registrován: stř bře 29, 2006 11:54 pm
Bydliště: Brno, Praha

Příspěvek

Já věřím, že než se evropské týmy nalodí směrem Argentina, tak udělá většina týmů předodjezdovou prezentaci a bude už i jasno, kdo všechno pojede. Myslím, že pak bude dost času na přípravu ankety i hlasování. Já bych ji nerušil. Pokud jsi ovšem ochoten se toho ujmout. :wink:
ned lis 01, 2009 2:21 pm

Uživatelský avatar
Tomáš Matyska
Příspěvky: 1897
Registrován: ned bře 11, 2007 6:13 pm
Bydliště: Plzeň-sever

Příspěvek

Ale jo,z mojí strany je všechno oukej...
Thierry Sabine by to tak nechtěl!!!
ned lis 01, 2009 4:12 pm

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

nechal bych to až se nalodí to už bude komplet startovní listina a podle ní to dohledáme :?:
ned lis 01, 2009 6:59 pm

Uživatelský avatar
Tomáš Matyska
Příspěvky: 1897
Registrován: ned bře 11, 2007 6:13 pm
Bydliště: Plzeň-sever

Příspěvek

Asi jo...
Thierry Sabine by to tak nechtěl!!!
ned lis 01, 2009 9:48 pm

michalCCR
Příspěvky: 716
Registrován: sob úno 09, 2008 7:03 pm
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Toto je celkom nádejný adept do Miss Dakar: http://www.rallymaniacs.nl/images/stori ... 1d9b_o.jpg
pát lis 06, 2009 7:21 pm

Uživatelský avatar
Tomáš Matyska
Příspěvky: 1897
Registrován: ned bře 11, 2007 6:13 pm
Bydliště: Plzeň-sever

Příspěvek

To vypadá zajímavě :shock:
Thierry Sabine by to tak nechtěl!!!
pát lis 06, 2009 7:40 pm

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 67 hostů