Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
nero
Příspěvky: 3960
Registrován: stř bře 29, 2006 11:54 pm
Bydliště: Brno, Praha

Příspěvek

Na tu nálepku se můžete mrknout taky tady:
http://www.rally-raid.eu/?go=aktualita&id=438
pát pro 25, 2009 5:05 pm

Uživatelský avatar
talaš.m
Příspěvky: 3597
Registrován: ned čer 18, 2006 2:31 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Tohle je super, minulý rok to bylo snad někde v novinách ne?
pát pro 25, 2009 5:12 pm

Uživatelský avatar
jirkas
Příspěvky: 603
Registrován: pon lis 05, 2007 12:37 pm
Bydliště: Lovosice

Příspěvek

No vida, tak uz je clanek venku. :)

Michale a bylo ti i v televizi v sportovnich novinach. Letos (lepe receno pristi rok) to mozna uvidime i v TopStar magazinu a Tomas si uz pripravuje rec... kdo vi mozna to nekdy dotahne na Dakar stejne jako jiny majitel souteze Miss . Co Tomasi? :D
pát pro 25, 2009 5:12 pm

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

pěkně jste to zmákli clapáci :hvizd:
pát pro 25, 2009 5:35 pm

Uživatelský avatar
Tomáš Matyska
Příspěvky: 1897
Registrován: ned bře 11, 2007 6:13 pm
Bydliště: Plzeň-sever

Příspěvek

Jojo,nádhera :thumbud:
Thierry Sabine by to tak nechtěl!!!
pát pro 25, 2009 5:43 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jj, přesně podle mých představ...sám bych to neudělal líp;-) Děkuji !!!


EDIT: Teď jsem si to pořádně dočetl: "Počet respondentů se oproti loňsku ztrojnásobi, ovšem poměrně nešťastně složitá registrace znemožnila masovou účast v této anketě. Anketa je díky tomuto nedostatku stále "klubovou" záležitostí."
Tak jak to uděláme příště, aby to nebylo klubovou záležitostí?
pát pro 25, 2009 6:19 pm

Uživatelský avatar
Závozník
Semex
Příspěvky: 302
Registrován: sob zář 26, 2009 1:42 pm
Bydliště: Valašsko

Příspěvek

Ogaři, dobré :thumbud:
pát pro 25, 2009 7:58 pm

Uživatelský avatar
seremed
Příspěvky: 518
Registrován: pon pro 04, 2006 9:25 am
Bydliště: Praha

Příspěvek

no zase dost podivne hlasovani o miss Dakar, zalozeni 25-26.12 vsichni uvadeji temer stene poradi a opisuji od sebe chybu Kolomny, zvlastni ze ???? :?
ned pro 27, 2009 1:27 pm

Uživatelský avatar
Tomáš Matyska
Příspěvky: 1897
Registrován: ned bře 11, 2007 6:13 pm
Bydliště: Plzeň-sever

Příspěvek

Nevim,ale já mám jasno.Tohle je zřejmě poslední ročník MISS DAKAR,tedy alespoň já už žádnej další v tomto formátu nedělam. Za prvý se tady prokázal minimálně jeden případ mnohonásobné registrace a za druhé jsou některý lidi jako blbý.V prvním příspěvku je jasně uvedeno,jakým způsobem se má hlasovat a dobrejch 30%(a řekl bych že i víc) hlasujících to stejně nerespektuje.Buď hlasuje pouze pro jeden vůz,nebo do hlasování napíše,že hlasuje pro(příklad):
1. Loprais
2. van Ginkel
3. Kamaz
A můžeš jenom hádat,kterýho van Ginkela má na mysli.Startovní čísla jsou tam asi pro srandu.To si pak člověk připadá jak u blbejch na dvoře.Já osobně už v tom mam pěknej bordel a jsem rád,že to kromě mně počítá i někdo jinej.
Až přijde soudný den,budu muset poprosit kolegy o výsledky jejich počítání,aby to mělo nějakou váhu.
Thierry Sabine by to tak nechtěl!!!
ned pro 27, 2009 2:34 pm

Uživatelský avatar
talaš.m
Příspěvky: 3597
Registrován: ned čer 18, 2006 2:31 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Tak nech z jedné IP adresy jeden "hlas" a je. Sice je to starost navíc ale jinak ta soutěž postrádá na smyslu. Mě se taky líbí Spáčilovo auto ale už z principu hlasovat nebudu. Taky jsem na to hleděl ráno a přišlo mi to že tu něco nesedí. Pak má jít člověk do televize..... :lol:
ned pro 27, 2009 2:57 pm

Uživatelský avatar
Tomáš Matyska
Příspěvky: 1897
Registrován: ned bře 11, 2007 6:13 pm
Bydliště: Plzeň-sever

Příspěvek

Do televize :D :D :D
Thierry Sabine by to tak nechtěl!!!
ned pro 27, 2009 3:10 pm

nero
Příspěvky: 3960
Registrován: stř bře 29, 2006 11:54 pm
Bydliště: Brno, Praha

Příspěvek

Už zbývá do konce jen pár dnů, tak už to nějak necháme dojet, snad už tu zásadní změny v pořádí nebudou (ovšem podezřelé vícenásobné hlasování z jedné IP adresy bych asi mazal taky, ikdyž změny pravidel v průběhu hlasování asi taky dobrý nejsou, umím si představit, že z jedné rodiny hlasuje jak otec, tak syn(ové)) a do příští ankety máme dost času na přemýšlení, jak to udělat líp. Omrkneme, jak se hlasuje různě na internetu, probereme s Davidem možnosti tohoto fóra a uvidíme. Nejde udělat všechno dokonale hned. Hlavně aby anketa zůstala na truck-fóru, ev. na stránce www.liaz.cz. Můžeme to dát i do angličtiny (nebo i holandštiny, jsou tu kolegové, kteří nám s tím určitě pomůžou) a klidně poslat odkazy do světa.
ned pro 27, 2009 3:47 pm

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 5780
Registrován: pát bře 23, 2007 5:03 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

nápad je to jedinečnej a na druhý ročník to jde, ale ze skušenosti vím,že to vždy nějak skřípe, jde jen o to nevzdát se a na to, že se většina neznáme, tak si vedeme, jako kolektiv dost dobře.Vždy se najde jeden tahoun co to táhne a ten trpí nejvíc. :thumbud:
ned pro 27, 2009 8:39 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jelikož schvaluju registrace nových uživatelů, neuniklo mé pozornosti několik nových lidí (studentů, hajných, obch. zástupců, referentů) z Olomouce apod. A tito lidé jak je vidět se angažují jen v hlasování, kde kopírují první dvě pozice (včetně chyby ve jméně). Z jedné IP adresy nejsou, to bych jinak zakročil. Takže prakticky neporušují pravidla. Když to přeženu, tak českýho slavíka taky vyhraje ten, kdo sežene prostě nejvíce fanoušků....a jestli to je přirozený, či si zaplatí billboardy.

Rád si vyslechnu Vaše nápady pro příště. Napadá mne...což takhle SMS hlasování?
ned pro 27, 2009 8:42 pm

tra
Příspěvky: 1045
Registrován: čtv dub 24, 2008 6:35 pm
Bydliště: Chrudim

Příspěvek

To vypadá jako kdyby chlapci z CDT před odletem rozdávali letáky s instrukcemi pro hlasování někde na diskotéce - hlas za panáka :D (Samozřejmě napsáno s nadsázkou)
Toto bude vždy těžké a je jasné, že pokud se rozšíří informace o anketě a začne být i "sponzorsky" zajímavá, začnou se dít takovéto věci.
Co se týká SMS tak tady nevím. Bohatý team = hodně hlasů, neosobní, bez přehledu o hlasujících - viz superstar apod. Já bych to směřoval spíše do pozice klubové ankety (ne veřejné) - tzn. například hlasovat bude oprávněn pouze účastník s registrací na foru starší 60 dnů a s minimálně 20 odeslanými příspěvky do diskuzí. Pak by to mělo smysl a drželo i smysl umístění na tomto foru. :?:
ned pro 27, 2009 8:50 pm

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů