Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomáš Matyska
Příspěvky: 1897
Registrován: ned bře 11, 2007 6:13 pm
Bydliště: Plzeň-sever

Příspěvek

mx: Proto jsem tipoval na první dvě místa Kabirova s Čaginem,kteří dojedou a vyhrajou.I když možná v opačnym pořadí.
Thierry Sabine by to tak nechtěl!!!
úte led 05, 2010 10:59 am

mxmaki
Příspěvky: 1325
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:45 am

Příspěvek

no to ne, já tipoval že to čagin rozstřelí, což se musí stát, stačí že už mi vypad loprais na třetím místě a tomeček zůstal viset na střeše, místo aby to dotočil až na bok, i když sem si ale myslel že dojede :(
úte led 05, 2010 11:25 am

mxmaki
Příspěvky: 1325
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:45 am

Příspěvek

Tak po posledních dnech plných odstoupení již 7 tipujícím odstoupily všichni favoriti, dalších šest už má pouze jednoho kandidáta na třetí místo.

Zajímavé jsou rovněž doplňující tipy některých z vás:
Marvin píše:Spáčil to uvaří, Mladý Lopré s Čaginem to někde vykutálejí... nebo tak nějak, když se budou tihle přetahovat
Eddie píše:Kabirov uštve svoj Kamaz, poprípade predvedie zopár akrobatických kúskov nezlúčitelných s pokračovaním v súťaži. Loprais odstúpi pre poruchu na prevodovke, alebo pre problémy s riadením. LIAZ na 8. mieste medzi kamiónmi.

Tyhle tipy celkem vyšly, tedy až na Kamazy, ale soutěž je teprve v polovině a na každého jednou dojde :wink: , osobně těmto tipujícím přeji aby jim jejich tipy vyšly a myslím že nejsem sám :twisted: .

Co se týče Tomečka tak bylo několik tipů na jeho převrácení, ale nikdo nečekal že to otočí na střechu a ještě že to do něj napálí ten Ginaf a vyřadí ho :cry:
sob led 09, 2010 6:22 pm

spida
Příspěvky: 1642
Registrován: stř bře 01, 2006 9:28 am
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Mohl bych prosím poprosit autora (nebo někoho kdo jí má) samolepky miss dakar o vektorovou podobu? Dodělávám modely CDT Tater a tato mi chybí. díky Spida
stř úno 03, 2010 7:20 pm

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů