Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
Uživatelský avatar
Coudy
Příspěvky: 2876
Registrován: pon zář 07, 2009 11:56 pm

Příspěvek

Marko: velice pěkný příspěvěk - nemám, co bych dodal :)
Teď trošku OT: jen mi občas přijde poněkud zbytečná "rivalita" Čechů a Slováků... Pro mě osobně je úspěch Slováků srovnatelný s úspěchem Čechů a snad to tak má i být. Pořád je mi Slovensko blízko, a tak jsem nechápal, proč se opomíjejí slovenští jezdci v českých týmech atd... Proč noviny napíší pouze dva české členy posádky a třetího nesdělí... Ale v poslední době se to hodně zlepšilo, možná i "nátlakem" fanoušků na různých fórech atd. A velmi mě těší, že se na ČT zmiňují i o slovenských jezdcích a podobně mě mile překvapila některá ze slovenských TV, která v kategorii kamionů nezapomněla vyzvihnout výkon Martina Macíka.
sob led 09, 2010 8:28 pm

Uživatelský avatar
bubak
Příspěvky: 336
Registrován: sob črc 22, 2006 6:39 pm

Příspěvek

michalCCR píše:Navrhujem spraviť zbierku a nabudúci rok pošle truck-forum na Dakar svojich zástupcov z radov novinárov - treba jedného kameramana a jedného redaktora. Samozrejme bude treba nejaký (slušný) finančný obnos na zakúpenie práv od ASO.
No, to by bolo treba naozaj veľa veľa Eur. :D

Len tak na okraj, práve som si spomenul ako veľmi trpí pri podobných súťažiach foto a video technika. Nie je problém za jeden Dakar zničiť auto, to vieme dobre, ale aj taký foťák za 2000/3000 Eur...

Obrázek
Obrázek

Tu je odkaz na celý článok, minuloročný Dakar: http://www.swiatobrazu.pl/sony_dslr_a90 ... lly.html,1
sob led 09, 2010 8:43 pm

Uživatelský avatar
seremed
Příspěvky: 518
Registrován: pon pro 04, 2006 9:25 am
Bydliště: Praha

Příspěvek

krasna krasa, Jacek je dost dobrej, konecne vim jak to tam vypada
sob led 09, 2010 9:02 pm

Adam
Příspěvky: 629
Registrován: pát lis 21, 2008 2:00 pm

Příspěvek

Tak to vypadá, že si některej novinář čte tohle forum už je v tom článku místo červený lízy žlutá. :)
sob led 09, 2010 11:13 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Zakládám novou sekci pro druhou polovinu letošního Dakaru, pro lepší přehlednost. Prosím do této sekce již nepište, děkuji.
ned led 10, 2010 10:39 am

mxmaki
Příspěvky: 1325
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:45 am

Příspěvek

Adam: ta fotka je tak stará že se o ní psalo i v diskuzi k článku, takže se sem ani dívat nemuseli aby zjistily že s tou fotkou sáhly o kousek vedle
ned led 10, 2010 11:02 am

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: toko a 11 hostů