Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jarda Š.
Příspěvky: 237
Registrován: úte úno 27, 2007 12:47 pm
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek

Akorát v těch zprávách asi Martina Macíka neznají, na Nově od té doby co vypadnul honič Kamazů neřekli ani slovo a na ČT1 včera jen o čtyřkolkách a dnes o autech CDT to je tragédie. Lidi co to nesledujou na internetu, nebo na ČT4 si myslí, že už žádný český kamion ani nejede a to je smutné bohužel.
Naposledy upravil(a) Jarda Š. dne sob led 09, 2010 12:14 am, celkem upraveno 1 x.
sob led 09, 2010 12:11 am

Uživatelský avatar
Coudy
Příspěvky: 2876
Registrován: pon zář 07, 2009 11:56 pm

Příspěvek

Voody: souhlasím, nemá vůbec jednoduchou úlohu. Ale MS asi dobře věděl, koho oslovit. Martin Kolomý jede velmi dobře a precizně plní svoji úlohu. Asi je správné, že si osahá terén a především Tatru a příští rok by už mohl vyjet jako plnohodnotný závodník...
sob led 09, 2010 12:12 am

Uživatelský avatar
Coudy
Příspěvky: 2876
Registrován: pon zář 07, 2009 11:56 pm

Příspěvek

Jarda Š: Nova má sportovní zprávy??? :D To jsem si asi nevšimnul... Důležitý je, že to víme my = fanoušci Dakaru. A ostatní se o to buď zajímají a potom to také vědí, a nebo se o to nezajímají a tudíž je jim to jedno, co kdo mele za kraviny v TV...
sob led 09, 2010 12:16 am

Uživatelský avatar
Voody79
Příspěvky: 324
Registrován: pon led 04, 2010 5:52 pm
Bydliště: Olomouc

Příspěvek

Coudy: Jj, taky to tak vidím..to by bylo fajn, protože si myslím že mu to celkem jde, ale to asi by znamenalo další rychlou asistenci..a je otázka jestli na to bude mít MS prachy a taky chuť..
..ale zase by tu možná bylo řešení (a někdo už to tu psal dřív) - Marek má doma ještě loňskou Liazku :D A kdyby to trochu poladil s Macíkem, tak si myslím že by to i šlo..

PS: Borec na konec Ti nic neříká? :D :D :D

Jenže nejhorší je, že na ty kraviny v TV se tady v tom našem tatarstánu dívá stádo lidí (chtěl jsem napsat ovcí, ale to bych je urazil-ty ovce) :D a pak to tady podle toho taky tak vypadá!
sob led 09, 2010 12:17 am

Uživatelský avatar
Jarda Š.
Příspěvky: 237
Registrován: úte úno 27, 2007 12:47 pm
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek

Marek psal,že s Lízou počítají jako se třetím závodním autem,ale moc tomu nevěřím už k vůli dílům a homologaci, ale nepřeju si nic jiného ,než aby zůstal Liaz na Dakaru
sob led 09, 2010 12:23 am

Uživatelský avatar
Voody79
Příspěvky: 324
Registrován: pon led 04, 2010 5:52 pm
Bydliště: Olomouc

Příspěvek

Jarda: Jo, to jsem někde zachytil, ale nebylo to v době než se začala stavět druhá Tatra? Ale možná se pletu..a taky to asi má ještě spousty dalších otazníků (jak píšeš)..
sob led 09, 2010 12:25 am

wrip
Příspěvky: 368
Registrován: pon led 04, 2010 11:46 pm
Bydliště: ČR - všude dobře

Příspěvek

Kluci předbíháte.

Ale ti redaktoři v ČT mě taky pěkně se ... To má Černý vždycky plnou hubu jak to bude, co to bude a ono je ... (doplňte si sami).
- Tatře to sluší víc na bedně jak na boudě -
.
sob led 09, 2010 12:33 am

Uživatelský avatar
Jarda Š.
Příspěvky: 237
Registrován: úte úno 27, 2007 12:47 pm
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek

Tak Mardeev se nám pomalu rozjel!!!, zítra postaví nový kamion.
sob led 09, 2010 12:34 am

Uživatelský avatar
Coudy
Příspěvky: 2876
Registrován: pon zář 07, 2009 11:56 pm

Příspěvek

Voody: myslíš Tittelbach na konec??? A jeho André Agasi (opravdu čteno s výrazným A)... ? :D :D :D Oni i na ČT plácají kraviny, ale snaží se ze všech nejvíc a má to i nějakou úroveň. Ostatním bych doporučil se do zpráv z Dakaru vůbec nepouštět, protože jak se říká: "Kdo ho*no ví, tak mlčí..." Jinak se ta média akorát ztrapňují. Bohužel to většině lidí stačí, ale tak mají jiné záběry a nějaké závodění v poušti je nezajímá. Jak už jsem řekl, kdo se o Dakar zajímá, tak prostě ví... Ale čekat od TV Nova, že se člověk něco dozví, to je asi stejně nesmyslné, jako věřit, že Čagin v etapě 20 píchne... Tímto se loučím, dobrou noc všem správným fandům dakarského závodění.
sob led 09, 2010 12:36 am

wrip
Příspěvky: 368
Registrován: pon led 04, 2010 11:46 pm
Bydliště: ČR - všude dobře

Příspěvek

Jsem ale zvědavý na Andrého. Mám takový tušení, že zpátky do BA pojede jako asistence po trati pro bráchu a další brazilce v autech nebo na mašinách. Takže jejich trápení není konec, Míra M. si to ještě pěkně užije.
Jean má sice pomalu den ztrátu, ale z těch jihoamerických účastníků je na tom (nepletu-li se) nejlíp (nebo alespoň dobře) a PETROBRAS se potřebuje zviditelnit.
- Tatře to sluší víc na bedně jak na boudě -
.
sob led 09, 2010 12:46 am

Uživatelský avatar
Voody79
Příspěvky: 324
Registrován: pon led 04, 2010 5:52 pm
Bydliště: Olomouc

Příspěvek

Wrip: vím, ale trošku zaspekulovat si můžeme, ne? :D No hlavně že tam má mít CT nějakýho zpravodaje nebo co a jediný co jsem zatím viděl byla minutka ze třetí etapy..tak co tam ten člověk dělá??? Jinak je fakt, že když chceš zprávy aspoň trošku na úrovni (myslím všeobecně), tak asi CT (Nově věřím asi tolik jako Blesku apod.) - ale na druhou stranu je možná lepší když se do toho nepletou, když o tom skoro nic neví (jak píše Coudy).

A jak je na tom vůbec André? Poslední info co jsem zachytil tak že prý snad odešlo turbo..což asi na závodění není a na doprovod nevím nevím..ale co píšeš by jistou logiku mělo..
sob led 09, 2010 12:48 am

Silk
Příspěvky: 108
Registrován: pát lis 27, 2009 12:06 am
Bydliště: Praha

Příspěvek

CDT veze redaktora a kameramana. Je to za peníze CDT , včetně poplatku za licenci. Tlumočil jsem jim vaše názory, tak se snažili nšco pro to udělat, točí pro ct dokument, ne zpravodajství. To v podstatě ani nejde. těch tčicet vteřin posílali 1,5 hod z kotelny hotelu....
Dnes tůstali bez auta v poušti, nechci se jich zastávat, ale teď tam někde trčí, snad vám co cz zítra něco pošlou. Jinak se mnou jede redaktor Blesku, tak posíláme i tam -). Letos je to těžší posílat, shánět info, vůbec to tu přežít. Ahoj do cu z Ansty.
sob led 09, 2010 3:06 am

wrip
Příspěvky: 368
Registrován: pon led 04, 2010 11:46 pm
Bydliště: ČR - všude dobře

Příspěvek

Voody79: Lezu brazilcům na stránky a tam se občas nějaký ten "drb" objeví. Potom z Googlu překladač, rozumnět dvěma slovům, další dvě tři si domyslet ... a jsi (na pár okamžiků) v obraze.
- Tatře to sluší víc na bedně jak na boudě -
.
sob led 09, 2010 9:26 am

Uživatelský avatar
Tomáš Matyska
Příspěvky: 1897
Registrován: ned bře 11, 2007 6:13 pm
Bydliště: Plzeň-sever

Příspěvek

Tak dneska den bez nervů 8)
Koukal jsem na výsledky včerejší etapy a ten mardějev asi nedojel :?
Na CP5 ztrácel na Čagina 5,5 hodiny a na CP7,který byl další v pořadí už 7 hodin :!: A ve výsledcích neni. Takže nový kamion se asi nekoná.
Thierry Sabine by to tak nechtěl!!!
sob led 09, 2010 9:37 am

luke
Příspěvky: 46
Registrován: pát pro 26, 2008 2:05 pm

Příspěvek

Jo,taky se mi zda,ze Martina potazmo LIAZ,tedy krom vcerejska prehlizej.
Ono se ani neni moc cemu divit,kdyz si clovek uvedomi,kde zije...
To je samy kamaradickovani z drivejsich let,zaplaceny lidi o tom,
aby informovali,ale na vysledky se moc nehledi,ale ted jej snad,uz nebudou
prehlizet..vysledky mluvi za vse!
Podle me je urcite tohle nejlepsi rok Liazu od doby,kdy jej naposledy podporoval,
jeste materskej podnik.
sob led 09, 2010 10:36 am

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů