Moderátoři: martin_100, Olda, Hynek, cuisine, spida

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomáš Matyska
Příspěvky: 1897
Registrován: ned bře 11, 2007 6:13 pm
Bydliště: Plzeň-sever

Příspěvek

Až teď jsem na netu zkouknul včerejší zpavodajství z ČT4. No,musim říct,že záběry LIAZu jsou opravdu moc pěkné.
Ta kabina se na to autě je*e docela solidně,ale doufám,že to dneska nějak vyřeši.
Thierry Sabine by to tak nechtěl!!!
sob led 09, 2010 11:49 am

Uživatelský avatar
Rickr
Příspěvky: 218
Registrován: stř srp 15, 2007 9:42 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

K tomu zpravodajství: včera byla čirá hrůza komentář k eurosportu: při sestřihu ve 20:20 skončil podle nich v motorkách Martin Macík :D
A od 23:00, když konečně po dlouhé době ukázali z Atakamy krásné záběry kamionů, včetně Macíka, tak přes to celou dobu ani slovo komentáře a místo toho satelitní telefon s motorkářem...
Zahrabal se sám, ven ho tahají dva.
sob led 09, 2010 11:51 am

Uživatelský avatar
Coudy
Příspěvky: 2876
Registrován: pon zář 07, 2009 11:56 pm

Příspěvek

TM: to asi jen tak nevyřeší, spíš to vidím na podakarské úpravy nejen na kabině, ale i na celé nástavbě, která by chtěla všelijak zpevnit a vyztužit... Jinak Mardeev je veden v cíli etapy na 21. místě se ztrátou 7h a 6 minut... Martin Kolomý tam bohužel uveden není...

Edit: a pohled na celkové výsledky po 7. etapě: http://www.dakar.com/us/DAKAR/2010/stag ... erall.html Martin na famózním 4. místě... :D
sob led 09, 2010 11:52 am

luke
Příspěvky: 46
Registrován: pát pro 26, 2008 2:05 pm

Příspěvek

Ted,jsem koukal na historii Martina na Dakarech,jak zacinal
v roce 2003 a okupoval pozice od 10 po 25 misto a dnes,jak
sel nahoru s truckem,kterej uz nema ani svuj podnik a dlouho
se,uz nevyrabi...
Dnes,uz pokukuje po bedne na,ktery uz vlastne vcera i byl
to je fakt famozni vysledek,podlozeny houzevnatou praci,
ktera evidentne nese sve plody.
A,jeste jedna vec,sel do toho s pokorou
bez velkohubejch prohlaseni,jako mnozi jini
a proto si ten uspech zaslouzi..o tom neni pochyb.
sob led 09, 2010 12:23 pm

Martin-Happy
Příspěvky: 1506
Registrován: stř bře 01, 2006 10:48 am
Bydliště: Starý Plzenec-Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Martin zajel úžasně. Ale bojim se, co bude dál.

Zpravodajství byla hrůza, když Ouředníček mluvil o té nehodě, tak přes něj kecal ten moderátor ale bylo to samý okecávání. Jako kdyby nevěděl co má říkat. Měli radši pustit Ouředníčka

A jinak nevim jestli tu to bylo, ale Kunovský je prej taky venku
sob led 09, 2010 12:28 pm

Uživatelský avatar
Tomáš Matyska
Příspěvky: 1897
Registrován: ned bře 11, 2007 6:13 pm
Bydliště: Plzeň-sever

Příspěvek

Nejsem v ruštině dobrý,bo jsem ji na škole už nezažil,ale ze stránek Kamaz-master jsem si tak trochu přeložil,že Mardějev měl problém s motorem.Odešlo těsnění hlavy válců,vytekla voda a vzhledem k vysokému tlaku v chladící soustavě dolšlo k roztržení expanzní nádoby.Samotná oprava trvala 5 hodin a opatrná jízda stála posádku ještě další čas navíc.
Thierry Sabine by to tak nechtěl!!!
sob led 09, 2010 12:34 pm

Adam
Příspěvky: 629
Registrován: pát lis 21, 2008 2:00 pm

Příspěvek

Kolomý je teda taky venku?
sob led 09, 2010 12:38 pm

michalCCR
Příspěvky: 716
Registrován: sob úno 09, 2008 7:03 pm
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

wrip: André nemôže robiť asistenciu bratovi, lebo je von zo súťaže. A ak by niekto prijal jeho pomoc tak by sa tým pádom sám vyradil - pomáhať na trati smie len súťažná posádka.

Rickr: Ja eurosport sledujem s anglickým komentárom, včero som si však dal český lebo tam bol Tomáš Kocanda, ktorý spravuje blog Martina Macka. Preto sa viac venoval motorkám. A myslím si, že zo živého rozhovoru s motorkárom sa dozvieš viac, ako keby komentátor povedal že Macík skončil tretí - to už dávno vieme.
sob led 09, 2010 12:45 pm

cvrček
Příspěvky: 17
Registrován: úte bře 13, 2007 9:58 am
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jedno "velice aktuální foto" na moto.sport.cz
http://moto.sport.cz/moto/rallye/162259 ... dakar.html :roll:
sob led 09, 2010 12:52 pm

ozzy
Příspěvky: 547
Registrován: čtv črc 19, 2007 4:36 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

včera mě to taky nakrklo, že na Eurosportu ani slovo ke kamionům :twisted:
já stejně nechápu proč se na kamiony tak kašle, vždyť je to kategorie, která by si zasloužila něco víc než minutu záběrů :roll:
Stejně mam dojem že Eurosport je snad financovanej VW, protože tolik prostoru co mají oni tam nemá nikdo, připadá mi to dost nefér
sob led 09, 2010 12:57 pm

Uživatelský avatar
Coudy
Příspěvky: 2876
Registrován: pon zář 07, 2009 11:56 pm

Příspěvek

Cvrček: právě pro tento naprostý amatérismus českých novinářů nesleduji podobné "zprávy"... To je opravdu k pláči. Autora článku bych poslal do Argentiny tento červený stroj hledat. A jsem moc zvědavý, co by našel... :D :D :D
sob led 09, 2010 1:04 pm

Martin-Happy
Příspěvky: 1506
Registrován: stř bře 01, 2006 10:48 am
Bydliště: Starý Plzenec-Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

nejsou to tak 3 roky, co měl tuhle lízu? nebo dokonce 4?
sob led 09, 2010 1:04 pm

Uživatelský avatar
Tomáš Matyska
Příspěvky: 1897
Registrován: ned bře 11, 2007 6:13 pm
Bydliště: Plzeň-sever

Příspěvek

Fotka týhle Lízy je z přípravy na DAKAR 2006.Takže stáří fotky přes 4 roky.
Thierry Sabine by to tak nechtěl!!!
sob led 09, 2010 1:10 pm

Uživatelský avatar
jirkas
Příspěvky: 603
Registrován: pon lis 05, 2007 12:37 pm
Bydliště: Lovosice

Příspěvek

Presne jak pise Tomas Matyska. Fotky jsou z testovani v Tunisu s reklamou Orlenu. Nevim z jakeho duvodu nedoslo k dohode s Orlenem (snad kvuli kauze OrlenxUnipetrol), ale nakonec Martin Macik staroval s cervenou barvou a orla vystridal za kocoura Macka. :D

Jinak co se tyce Eurosportu, tak bych jim to nemel za zle, protoze od predvcerejska spolukomentoval Tomas Kocanda a ten prinasi taky zajimave informace o nasich, i kdyz z kategorie jednostope. Jinak na blogu Martina Macka se Tomas omlouval za to, ze se venoval jenom motorkam.

Na toho Macika na CT4 s emusim podivat na internetu. Srovnavam se s casovym posunem a kamiony jsem na CT4 zaspal. :)
Naposledy upravil(a) jirkas dne sob led 09, 2010 2:02 pm, celkem upraveno 1 x.
sob led 09, 2010 1:21 pm

michalCCR
Příspěvky: 716
Registrován: sob úno 09, 2008 7:03 pm
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

ozzy: Zábery na Eurosporte sú oficiálnym zostrihom ASO, ktorý ide do celého sveta. Ak niekto nemá na Dakare vlastný štáb (ako napr. ČT) tak vysiela práve tento zostrih. Čiže väčšina televízí po celom svete má tie isté zábery s minimálnym priestorom pre kamióny. Televízne zábery a čas vo vysielaní si tímy u ASO kupujú - a keďže VW má najviac peňazí, tak si aj kúpila najviac priestoru a polovicu zostrihu tvoria zábery VW na trati aj v bivaku.

Navrhujem spraviť zbierku a nabudúci rok pošle truck-forum na Dakar svojich zástupcov z radov novinárov - treba jedného kameramana a jedného redaktora. Samozrejme bude treba nejaký (slušný) finančný obnos na zakúpenie práv od ASO.
sob led 09, 2010 1:26 pm

Odpovědět

Zpět na „RALLY DAKAR apod.“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 54 hostů